Back to top

شامپو ترمیم کننده موهای فر و مجعد Boucles curles ایوروشه 300 میل

Yves Rocher Boucles Curles Shampooing 300ml
شامپو ترمیم کننده موهای فر و مجعد Boucles curles ایوروشه 300 میل
ایوروشهایوروشه

شامپو ترمیم کننده موهای فر و مجعد Boucles curles ایوروشه 300 میل

Yves Rocher Boucles Curles Shampooing 300ml

دسته بندی :

شامپو

برند :

امتیاز 5 از 5 از مجموع 3 نظر

ویژگی‌های محصول

  • حاوی عصاره گیاه بائوباب
  • نرم کننده موهای فر
  • بالا بردن شانه پذیری مو
  • بدون پارابن

شامپو ترمیم کننده موهای فر و مجعد Boucles curles ایوروشه 300 میل

موهای فرفری  برای بعضی‌ها نعمتی است صورت بسیاری از خانم و آقایان با انبوه موهای مجعد بسیار با نمک‌تر می‌شود و حتی‌ خیلی‌ها مو‌های صافشان را فرم می‌کنند تا موهایشان شبیه نعمت خدادادی مو فرفری‌ها شوند. اما برای این که بتوانید مو‌های فرفری خود را بتوانید کنترل کنید و از آن‌ها لذت ببرید باید مراقبت‌های ویژه‌ای را از موهایتان پیگیری کنید.

موهایی که به صورت مجعد و فرفری هستند اغلب جنس خشکی دارند و البته ضخیم تر از دیگران است. اما موهایی فرفری یا مجعد سخت‌تر از هر موی دیگری شانه می‌شوند و این یکی از سخت‌ترین کارهای روزانه است برای دارندگان موهای مجعد.

اما برای این که موهای شما حالت فر خود را حفظ کنند اما  نرم و شانه‌پذیر باشد، باید از مواد آرایشی و بهداشتی خاصی استفاده کنید. اما برای این کار چه مواد آرایشی در بازار موجود است.

ایوروشه در میان شامپو‌های خود لانی را  برای حالت دادن به موهای خاص دارد. مثلا برای موهایی که پر گره هستند از عصاره گل لیندن برای شامپو و نرم‌کننده‌ و اسپری باز کننده گره مو  بهره برده  است.

اما برای موهای فرفری دو محصول در یک لاین را ایوروشه عرضه کرده است. این دو محصول یکی شامپو و دیگری نرم کننده موهای فر و مجعد Boucles curles ایوروشه یکی از بهترین و در عین حال مفید ترین محصولات خود را در این لاین گنجانده است.

قبلا از هر چیز باید متذکر شویم که تأثیر 100% ایوروشه را باید با مصرف یک لاین کامل آن به دست آورید و این به آن معنی است که برای نرم کردن و البته حفظ حالت موهای خود می‌توانید از نرم کننده و شامپوی موهای فر و مجعد Boucles curles ایوروشه ‌ بهره بجویید.

شامپو ترمیم کننده موهای فر و مجعد Boucles curles ایوروشه در خود عصاره گل و برگ های گیاه آفریقایی بائوباب را دارد. ایوروشه  برای این که موهای فر را باز کند از گیاهان منطقه‌ای که این مدل مو در آن بیشتر است، بهره جسته. یعنی از یک گیاه آفریقایی برای نرم کردن موهایی استفاده کرده که در آفریقا بسیار یافت می شود.

شامپو ترمیم کننده موهای فر و مجعد Boucles curles ایوروشه‌ تغذیه کننده عمیق موهاست و البته در این راه به هیچ عنوان به موهای شما آسیب نمی‌رساند و بعد از استفاده از شامپو  و نرم کننده موهای فر Boucles curles ایوروشه موهایی بسیار نرم و البته هنوز مجعد خواهید داشت.

 

نحوه استفاده

از شامپو ترمیم کننده موهای فر و مجعد Boucles curles ایوروشه می توانید دو تا سه بار در هفته استفاده کنید. موها را مطوب کنید و دو بار با شامپو ترمیم کننده موهای فر و مجعد Boucles curles ایوروشه بشویید بعد از هر بار شستشو کف شامپو را چند دقیقه روی سر نگه دارید و بعد آب بکشید اندکی از کف شامپو را بعد از شستشوی دوم روی موهای خود نگه دارید تا تأثیر شامپو ترمیم کننده موهای فر و مجعد Boucles curles ایوروشه چند برابر شود.

 

تأثیر استفاده

شامپو ترمیم کننده موهای فر و مجعد Boucles curles ایوروشه‌ در کنار نرم کننده این لاین تأثیری بسیار مثال زدنی را برای نرم کردن و ابریشمگون ساختن موی‌های شما بر جای می‌گذارند. استفاده از این دو محصول در کنار هم می‌تواند موهایی نرم و در عین حال مجعد را در اختیار شما قرار دهد. موهایی که با آن که فرفری هستند اما راحت‌تر شانه می‌شوند.

 

مناسب برای موهایفر و مجعد
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)242614319001
GTIN3660005672984
برندایوروشه
دسته‌ها
ویژگیپایه گیاهی
کارکردباز کننده گره, ترمیم کننده, نرم کننده
بافتمایع
برچسب‌هاdamaged hair

نظرات کاربران (3 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
تصویر Zohreh Feiz
وای قیمتش چقدررفته بالا، اما جزو شامپوهای خوبه
ارزش خرید
کیفت
ش
ممنون از ارسال سریع و برخورد مودبانه پیک
ارزش خرید
کیفت
ش
خیلی هم عالی . برخورد پیک و زمان ارسال بسیار عالی
ارزش خرید
کیفت

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو ، همراه زیبایی شما

021-43389