Back to top

ست 10 عددی برس آرایشی Z.ONE مدل Z-341

Z.ONE Blush Brush Z-341-10PCS
ست 10 عددی برس آرایشی Z.ONE مدل Z-341
ست 10 عددی برس آرایشی Z.ONE مدل Z-341
ست 10 عددی برس آرایشی Z.ONE مدل Z-341
زد.وانزد.وان

ست 10 عددی برس آرایشی Z.ONE مدل Z-341

Z.ONE Blush Brush Z-341-10PCS

ویژگی‌های محصول

 • ست 10 عددی برس‌ های آرایشی
 • بسیار با کیفیت
 • مناسب برای انواع آرایش

ست 10 عددی برس آرایشی Z.ONE  مدل Z-341

وقت آن است که دیگر ست آرایشی خود را کامل کنید و این کار با خریدهایی که نه چندان گران قیمت صورت می‌گیرد زیرا اگر تا  به حال مشتری مو تن رو بوده‌اید حتما بیشتر لوازم آرایش حرفه‌ای و البته بسیار مرغوب خود را تهیه کرده‌اید و دیگر چندان چیزی کم و کسر ندارید پس بهتر است دیگر منتظر نمانید و تمام ست آرایشی را خود را کامل کنید.

اما برای یک ست آرایشی کامل چه چیزهایی لازم است لوازم آرایش را می‌توانید خُرد خُرد خرید و البته نیاز شما است که معلوم می‌کند که چه لوازم آرایشی را نیاز دارید و این کاملا طبیعی است. هر استایلی برای خود یک سری لوازم آرایش خاص را می‌طلبد. اما در باره وسایل این خیلی سخت است که مثلا یک کرم پودر بسیار خوب مانند کرم پودر دریم ساتین میبلین را با قیمتی نسبتا بالا تهیه کنید اما یک شوت آرایشی نداشته باشید که آن را بر روی صوررت شما پخش کند و به راحتی آن را محو کند. پس حالا وقت کارشناسان مو تن رو است که با علم وتجربه خاص خود در زمینه آرایش و آشنایی با انواع لوازم و وسایل آرایش، وسایلی همه کاره را  به شما معرفی کنند تا به  راحتی از تمام وسایل آرایشتان استفاده کنید.

اما ست آرایشی که ما در اینجا برای معرفی به شما آماده کرده‌ایم ست 10 عددی برس‌های آرایشی است که از محصولات کارخانه معتبر زد وان است. ست 10 عددی برس آرایشی Z.ONE  مدل Z-341 می‌تواند تمام مواد آرایشی را به راحتی بر روی صورت شما جای گذاری کنند و با کیفیت مثال زدنی این برس‌ها شما می‌توانید یکی آرایش مثال زدنی داشته باشید.  ست 10 عددی برس آرایشی Z.ONE  مدل Z-341‌ سری برس‌های بسیار متفاوتی دارد و از بزرگ‌ترین قلمو های آرایشی تا ریزترین آن‌ها را پوشش می‌دهد.

ست 10 عددی برس آرایشی Z.ONE  مدل Z-341  شامل برس های زیر است.

 •         یک قلمو باد بزنی
 •         سه قلموی کوچک که ست 10 عددی برس آرایشی Z.ONE  مدل Z-341‌ مناسب آرایش چشمان شما می‌کند.
 •         دو قلمو متوسط برای نواحی باریک صورت مانند زیر چشم و سایه های اطراف چشم
 •         دو شوت بزرگ برای پخش کردن و محو کردن پودر های آرایشی
 •         یک قلم اسفنجی برای گذاشتن و محو کردن سایه های چشم
 •         یک شانه ابرو و مژه

با داشتن این برس‌ها و قلموهای بسیار مناسب تقریبا دیگر مواد آرایشی نمی‌ماند که شما نتوانید با این شوت‌های آرایشی بر روی صورت  خود جا بجا کنید.

نحوه استفاده

در نظر داشته باشید که هر چند وقت یک بار شوت‌های ست 10 عددی برس آرایشی Z.ONE  مدل Z-341  را حتما با آب و صابون بشویید و در دمای محیط خشک کنید در عین حال می‌توانید شوت بادبزنی‌ ست 10 عددی برس آرایشی Z.ONE  مدل Z-341‌ برای دو محصول آرایشی به صورت همزمان استفاده کنید به شرط آن که هر محصول را با یک روی این برس بر روی صورت حرکت دهید.

تأثیر استفاده

استفاده  از ست 10 عددی برس آرایشی Z.ONE  مدل Z-341  می‌تواند یکی از بهترین روش های قراردادن، پخش کردن و محو کردن محصولات آرایشی بر روی صورت شما است. ست 10 عددی برس آرایشی Z.ONE  مدل Z-341‌ سری‌های مقاومی دارد و به این راحتی‌ها موهای سری آن نمی ریزد و همین طور مواد آرایشی بسیار کم جذب سری‌های آن می‌شود تقریبا به صورت کامل به خورد پوست شما می‌رود.

 

نوع براش یا پدست
کاربرد براش یا پدچند کاره
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)372815899341
وزن (گرم)168
برندزد.وان
دسته‌ها

نظرات کاربران (0 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو ، همراه زیبایی شما

021-43389
تصویر کد تخفیف ویژه شما بارگیری نشد! لطفاً صفحه را مجدداً بارگیری نمایید.