مژه مصنوعی Z.ONE - R

Z.ONE Eyelashes - R
مژه مصنوعی Z.ONE  - R
قیمت: 20,000 16,000 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
خرید مقایسه کن
زد.وانزد.وان

مژه مصنوعی Z.ONE - R

Z.ONE Eyelashes - R

ویژگی‌های محصول

  • بسیار سبک
  • نصب آسان
  • دارای مواد غیر حساسیت‌ زا
  •  فوق العاده طبیعی

دوست دارید صورت شما در مهمانی‌ها به چه صورتی به نظر برسد؟ دوست دارید صورت شما پر جذبه و یا عاشقانه به نظر بیاید و یا دوست دارید صورت شما نشان دهنده شخصیت شما باشد و هیچ حس اضافه‌ای به همراه نداشته باشد. این حق شماست چون شما شایستگی آن را دارید. این شعاری است که برند بزرگ لورال برای خود انتخاب کرده است  و در  تولید لوازم آرایش به آن اعتقاد دارد و برای آن به صورت شبانه روزی تلاش می‌کند. ما نیز اینچنین هستیم و تفکراتمان را به این گونه شکل داده‌ایم.  

ما در سایت مو تن رو شما کار بر ایرانی محترم مو تن رو را لایق بهترین برندها و محصولات جهانی محصولات آرایشی و بهداشتی می‌دانیم. برای همین وظیفه خود می‌دانیم که بهترین برند‌های جهان را برای استفاده شما گردآوریم.

اما این روزها برای تغییر دادن حالت صورت و فضای آرایشی از مژه‌های مصنوعی استفاده بسیار زیادی می‌شود استفاده‌ای که کاملا بر چهره استفاده کنندگان تأثیر گذار است. اما مژه مصنوعی خوب چه مارکی است و چه مشخصاتی دارد.

  بهترین مارک مژه مصنوعی که مو تن رو در بازار ایران تشخیص داده است مژه مصنوعی  Z.ONE است این برند یکی از بهترین انواع مژه مصنوعی را آماده کرده که در آن مواد غیر حساسیت‌زا استفاده شده و برای شما مو تن رویی عزیز 9 مدل مژه مصنوعی  Z.ONE را تهیه کرده است و در سایت قرار داده است و همین سبب می شود که یکی از بهترین کالیته‌های مژه مصنوعی در اختیار شما قرار بگیرد.

مژه طبیعی شما با استفاده از هر یک از مدل مژه مصنوعی  Z.ONE به هیچ عنوان دچار آسیب نمی‌شود زیرا این مژه‌ها از سیلیکون بسیار سازگار با وضعیت پوست ساخته شده است و با چسبان این مژه‌ها بر روی چشم می‌شود یکی از بهترین کیفیت‌ها و حالت‌های مژه را به دست آورد.

برخی حالت های مژه مصنوعی  Z.ONE عبارت اند از         

  •         مژه مصنوعی  Z.ONE مدل 404 به صورت زیر و رو کوتاه و بلند برای به دست آوردن زیبا‌ترین حالت رمانتیک چشم‌ها.
  •         مژه مصنوعی  Z.ONE مدل 402 که یک مدل کاملا فرشته‌ای است و صورت شما را به حالتی کاملا معصومانه تغییر حالت می‌دهد.
  •         مدل های 407، 403 ،405، 407 که مژه‌های پرپشت محصول مژه مصنوعی  Z.ONE‌ هستند و می‌توانند صورت شما را به حالتی جذاب تغییر ظاهر دهند پر پشتی این چند مدل از مژه مصنوعی  Z.ONE‌ به حد است که حتی اگر شما به خاطر مشکلاتی تمام مژهای خود را از دست داده باشید باز هم می‌توانید از این مدل های مژه مصنوعی  Z.ONE  استفاده کنید و مژهای خود را به حالت اول باز گردانید.

استفاده از یک چسب مژه مرغوب برای این مژها الزامی است تا مژه مصنوعی  Z.ONE  به راحتی روی صورت شما باقی بمانند و دیگر مشکلی برای نگه داشتن آنها بر روی صورت نداشته باشید.

نحوه استفاده

برای استفاده از مژه مصنوعی  Z.ONE لازم است که اول آرایش چشم خود را کاملا پاک کنید برای این کار حتما از یک سرم دوفاز پاک کننده آرایش چشم استفاده کنید سپس کاملا چشم های خود را خشک کنید تا رطوبتی روی چشمان شما باقی نماند این کار باعث می‌شود که تمام مواد آرایشی مانند ریمل‌ها و سایه‌های چشم به راحتی روی مژه شما بنشیند و شما مشکل نگه داشتن مژه بر روی چشمانتان نداشته باشید.

اگر می‌خواهید از فر مژه بر روی مژهایتان استفاده کنید حتما قبل از چسباندن مژه به چشم‌ها از فر مژه استفاده کنید ولی قبل از استفاده از مژه مصنوعی  Z.ONE‌ مژه های اصلی خود را فر کنید.

تأثیر استفاده

حالت چشم‌های شما با استتفاده از مژه مصنوعی  Z.ONE  به راحتی تغییر می‌کند  و این سبب می‌شود که شما بتوانید هر تم آرایشی خاصی را که ترجیح می‌دهید استفاده کنید برای این کار مژه مصنوعی  Z.ONE‌ هیچ گونه اثر منفی حساسیتی بر صورت شما باقی نمی گذارد.

حالت مژهصاف, فر, فشن
نوع مژه مصنوعیپر, طبیعی
اندازه مژه مصنوعیکوتاه, متوسط, بلند
کاربردی برایآرایشگاهی, کارآموزی
نوع بسته بندیطلقی
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)371914824404
وزن (گرم)11
برندزد.وان
دسته‌ها
برچسب‌هارو 1=2, morethan50, up to 50_yalda, Eyelashes, up to 50

نظرات کاربران (0 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.