43389 - 88542210

برس کانتورینگ Z.ONE 318-شماره 5

برس کانتورینگ Z.ONE 318-شماره 5

برس کانتورینگ Z.ONE 318-شماره 5

Z.ONE makeup counturing pad-NO5

14,000 تومان
امتیاز 5 از 1 رای

برس کانتورینگZ.ONE-شماره 5 

گاهی دوست دارید برخی از اجزا صورتتان بیشتر به چشم بیاد و یا برخی دیگر از اجزا صورت شما کمتر در صورت شما نمایان باشد. این با آن که شما مثلا عمل گونه انجام دهید و یا با عمل بین، بینی خود را کوچکتر از معمول نشان دهید کاملا متفاوت است. این عمل ها کاملا سبک صورت شما را تغییر می‌دهد اما در آرایش نیز فعالیت است به اسم کانتورینگ که با آن شما می‌توانید برخی اجزا صورت را بیشتر و برخی دیگر را کمتر جلوه‌گر کنید. 

 کانتورینگ با پودرهای آرایشی انجام می‌شود یکی از معروفترین پودرهای کانتورینگ پنکیک و پن استیک است. با چند رنگ پنکیک میشود برخی از اعضای صورت را برجستهتر کرد و یا برخی دیگر را کوچکتر نشان داد. اما همراه با این چند محصول باید یک یا چند برس مخصوص کانتورینگ نیز تهیه کنید.  

برای هر یک از اعضا صورت باید یک یا دو برس کانتورینگ تهیه کنید. اعضا کوچک صورت را باید با برس کانتورینگZ.ONE-شماره5 کانتور یا هایلایت کنید البته باید توجه داشته باشید که برس کانتورینگZ.ONE-شماره5‌ هیچ وقت کانتورینگ صورت شما را کامل نمیکند و باید با یک برس کوچکتر مانند برس شماره 3 و یا 4 به نهایی کردن  کانتورینگ بپردازید. 

 برس کانتورینگZ.ONE-شماره5  یک برس کوچک کانتورینگ یا بهتر بگوییم کوچکترین برس کانتورینگ تولید شده زد وان است. حرکتهای رفت و برگشتی این برس می‌تواند صورت شما را کاملا آماده مراحل نهایی کانتورینگ کند برس کانتورینگZ.ONE-شماره 5 نرمی فوق العاده زیادی دارد و کاملا به عنوان یک برس معمول برای استفاده از فون معمول صورت نیز استفاده می‌شود. پس حتما نباید به کانتورینگ صورت بپردازید که این برس فوق العاده  را انتخاب کنید. برس کانتورینگZ.ONE-شماره5  برسی برای تمام فعالیت های  روزانه شماست. 

نحوه استفاده 

برس کانتورینگZ.ONE-شماره 5را مستقیم در پودرهای آرایشی فرو نبرید زیرا جذب بالای این برس سبب می‌شود که حجم بالایی از پودرهای مصرفی شما از بین برود زیرا مقداری از پودر مصرفی شما به لا به لای تارهای برس کانتورینگZ.ONE-شماره 5فرو می‌رود.بهتر است با پدهای مخصوصرژ گونه ابتدا پودر مورد علاقه خود را بر روی صورت بگذارید و بعد با چند حرکت رفت و برگشتی آنها را به راحتی روی صورت خود حرکت دهید. برای نهایی سازی کانتوریگ صورت از برس های 3 یا 4 استفاده کنید. 

تأثیر استفاده 

رژگونه و یا پنکیک، بر روی صورت شما با استفاده از برس کانتورینگZ.ONE-شماره 5 تا 80% جذب پوست می‌شود و همین، کانتورینگ با استفاده از برس کانتورینگZ.ONE-شماره5 را به یک از منحصر به فردترین تکنیکهای گریم و آرایش تبدیل کرده است.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

طلقی

وزن/حجم
کشور سازنده

چین

پروانه بهداشتی
SKU

372815799005

ویژگی

ویژگی ها

محو کردن مواد آرایشی پودری بروی پوست • ثابت کردن مواد آرایشی بر روی پوست • کانتورینگ حرفه‌ای

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 538

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4 غربی