43389 - 88542210

ریمل X10 بیوتیفول + لاک بورژوا

ریمل X10 بیوتیفول + لاک بورژوا

ریمل X10 بیوتیفول + لاک بورژوا

bourjois beauty full volume + nail polish

27,800 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

ریمل X10 بیوتیفول + لاک بورژوا

 

گاهی بعضی چیزها را باید با هم  ست کرد و استفاده کرد. همان طور ماشین‌های پیشرفته غربی و خانه های زیبای آنجا طراحان و معمار‌هایی دارد که اجزا آن‌ها را با مهارت بسیار زیاد در کنار هم قرار می‌دهند و میان این اجزا هماهنگی خاصی برقرار می‌کنند، برخی وسایل دیگر مانند لوازم آرایش هم طراحانی دارد و ست کردن و در کنار هم استفاده کردن آنها بسیار مهم است؛ به خصوص اگر شما یک محصول موفق از یک کمپانی را خریداری کنید، بهتر است که تأثیر آن را با استفاده از یک محصول زیبا و در عین حال موفق دیگر دوچندان کنید. این یعنی احترام گذاشتن به نظر طراح محصول است، طراحی که شاید از هر کس دیگری بهتر ویژگی‌های محصول را بشناسد و بهترین شخص برای راهنمای شما در  هماهنگ کردن آن محصول با دیگر لوازم آرایش باشد.

مو تن رو ریمل بیوتیفول بورژا را به صورت مستقل در همین صفحه قرار داده است. این ریمل شاید شاهکار بورژوا برای خانم های ایرانی باشد زیرا با حجیم تر و بلند تر کردن تا 10 برابر مژه‌هایشان، یکی از بهترین ریمل‌ها برای خانم های ایرانی است .  چون خانم‌ها ایرنی اغلب مژه‌هایی سیاه دارند و برای همین ریملی می‌خواهند که علاوه بر حجیم تر کردن به بلند تر کردن مژه‌‌ها نیز بپردازد و بیشتر از حجیم‌تر کردن مژه‌ها به بلندتر شدن آن فکر می‌کنند. ضمنا ریمل بیوتیفول بورژوا به هیچ عنوان روی مژه‌های شما گلوله نمی‌شود از این رو یکی از با کیفیت‌ترین ریمل های بوژوا است .

 اما ریمل بیوتیفول بوژوا در یک پکیج خاص هم ارائه می‌شود این یعنی این که شما حالا یک ریمل را با یک لاک ناخن سیلیکونی بسیار مرغوب بورژا دریافت می‌کنید. این لاک به خاطر خشک شدن بسیار سریعش به یکی از معروفترین لاک های بورژوا تبدیل شده است. لاک سیلیکونی بسیار براق و قرمز رنگ بورژوا به همراه ریمل بیوتیفول بورژوا همان ست برگزیده طراحان بورژوا است، ستی که اگر با یک دیگر استفاده شود هماهنگی راز آمیزی را در آرایش شما برقرار می‌کند و از همه مهم‌تر می‌تواند برای شما  اعتماد به نفسی خاص را پدید بیاورد زیرا دیگر از اصالت هماهنگی لوازم آرایش خود اطمینان دارید. پس پیشنهاد ما  به شما انتخاب این پکیج بی نظیر بورژوا است که حتما به زیبایتان می‌افزاید.

نحوه استفاده :

ریمل:

چشم  خود را با یک سرم پاک کننده چشم مانند سرم پاک کننده دو فاز نیوا بشویید. سعی کنید ریمل زدن مرحله اول آرایش چشمتان باشد، ریمل بیوتیفول بورژوا را از پوکه خود خارج کنید اگر حجم زیادی از ریمل روی برس بود به طوری که موهای برس دیده نمی‌شد آن را کمی در پوکه بالا و پایین کنید و از حجم زیاد ریمل بکاهید. از طرف ساقه مژه به صورت چرخشی رو به نوک برس را بکشید و سپس برای حجیم‌تر شدن مژه‌ها برس را به صورت عرضی و زیگزاگ حرکت دهید تا مژه‌ها حجیم‌تر شوند برای پاک کردن ریمل بیوتیفول بورژوا باز هم از سرم دو فاز پاک کننده استفاده کنید.       

لاک:

فرچه لاک بیوتیفول  بروژوا را از قسمت انتهایی ناخن رو ناخن بکشید. سعی کنید ناخن را از طول به دو قسمت تقسیم کنید و در هر بار کشیدن فرچه لاک بر روی ناخن یکی از این دو قسمت را لاک بزنید به احتمال زیاد با یک بار لاک زدن به نتیجه مطلوب می‌رسید اما اگر نتیجه مطلوب  نبود این کار را یک بار دیگر تکرار کنید.

تأثیر استفاده:

استفاده از لاک و ریمل بیوتیفول بورژوا می‌تواند یک استایل کامل برای شما به وجود بیاورد. درخشندگی لاک و ریمل بورژوا در کنار یکدیگر می‌تواند بسیار زیبا و جذاب باشد . لاک و ریمل بورژوا هیچ گونه آسیبی به ناخن یا مژه شما نمی‌رساند و شما می توانید به هر میزان که دوست دارید از این دو محصول در کنار هم استفاده کنید ریمل بیوتیفول بورژوا مژه‌های شما را تا 10 برابر بلند و حجیم می‌کند و مژه‌هایی پر و ابریشمین را برای شما می‌سازد. 

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

پوکه

وزن/حجم
بارکد
کشور سازنده

فرانسه

پروانه بهداشتی

107151012014

SKU

182506514001

میزان حجم دهندگی

میزان حجم دهندگی زیاد

پوشانندگی

پوشانندگی بالا

ویژگی

ویژگی ها حجم دهنده
ضد التهاب

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 241

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4