1

کرم پودر لورال

لورال یک برند فرانسوی است که در سال ۱۹۰۹ توسط یک شیمیدان راه‌اندازی شد. این برند در حال حاضر مشغول به تولید انواع لوازم آرایش است و یکی از محبوب‌ترین برندهای لوارم آرایش در دنیا محسوب می‌شود.

قیمت کرم پودر لورال اصل

عوامل مختلفی بر تعیین قیمت کرم پودر لورال نقش دارند که در ادامه به توضیح هریک از این فاکتورها می‌پردازیم.

حجم محصول

یکی از فاکتورهای تعیین‌کننده قیمت کرم پودر لورال حجم آن است. این کرم پودرها معمولا در تیوب‌های ۳۰ و ۳۵ میلی‌لیتری تولید می‌شوند. مشخصا بسته‌بندی‌هایی که حجم بیشتری دارند، دارای قیمت بالاتری نیز هستند. این اختلاف قیمت بین تیوب‌های ۳۰ و ۳۵ میلی‌لیتری حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد است.

مدل یا سری محصول

یکی دیگر از عواملی که بر قیمت کرم پودر لورال تاثیرگذار است، مدل محصول است. این کرم دارای سری یا مدل‌های مختلفی است. به صورت دقیق نمی‌توان تعیین کرد که دقیقا کدام سری از این محصولات دارای قیمت بالاتر و کدام دارای قیمت پایین‌تری هستند. اما اختلاف قیمت بین سری‌های مختلف وجود دارد.

کرم پودر لورال اینفالیبل

کرم پودر اورال مدل infallible یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین سری‌های این محصول است. این کرم ضدآب است و به همین دلیل در هر فصلی به راحتی می‌توان از آن استفاده کرد. این کرم پودر در فصل گرما با تعریق پوست و همچنین در فصل سرما و روزهای بارانی به مدت طولانی به خوبی روی پوست باقی می‌ماند و ظاهر مناسب پوست را حفظ می‌کند.
یکی دیگر از دلایل محبوبیت کرم پودر اورال اینفالیبل پوشش‌دهی عالی آن است. این محصول تمام نقایص پوست را به خوبی پوشش می‌دهد و ظاهری صاف و یکدست برای پوست ایجاد می‌کند.

پرفروش ترین رنگ کرم پودر لورال

پرفروش‌ترین کرم پودر لورال، سری infallible 24H Matte مدل Sand شماره ۲۰ است که ۳۵ میلی‌لیتر حجم دارد. همچنین کرم پودر لورال شماره ۱۵۵ حجم ۳۰ میلی‌لیتر و کرم پودر لورال سری infallible 14H Matte شماره ۱۲ حجم ۳۵ میلی‌لیتر از دیگر پرفروش‌های این برند کرم پودر هستند.

کرم پودر لورال برای پوست چرب

مناسب‌ترین کرم پودر لورال برای پوست چرب مدل Golden Beige است که فاقد چربی است و به همین دلیل یک گزینه عالی برای پوست‌های چرب محسوب می‌شود. این مدل باعث کنترل چربی پوست می‌شود و از براق شدن آن جلوگیری می‌کند.

کرم پودر لورال برای پوست خشک

به طور کلی کرم پودرهای اینفالیبل برای تمام انواع پوست، اعم از خشک و چرب مناسب هستند. اما مناسب‌ترین مدل این کرم پودر برای پوست‌های خشک و حساس مدل spf 25 است که نه‌تنها پوشش‌دهی مناسبی ایجاد می‌کند، بلکه به هیچ عنوان باعث تحریک و خشکی پوست نخواهد شد.

کرم پودر میبلین | پودر فیکس فلورمار |کرم پودر فلورمار | پنکک مک