1

2

3

4

5

...

7

لورال 

لورال نام یکی از بزرگ‌ترین برندهای فرانسوی لوازم آرایشی در جهان است که در سال 1909 توسط شیمیدانی فرانسوی به نام اوژن شولر در پاریس پایه گذاری شده است و میلیاردها مصرف کننده دارد. این شرکت در زمینه تولید محصولاتی مانند رنگ مو، ضد آفتاب، لوازم آرایشی، عطر، محصولات مراقبت از پوست و مراقبت از مو فعالیت دارد و توانسته است بیشترین ثبت اختراع در زمینه نانو تکنولوژی آمریکا را از آن خود کند. از مهم‌ترین سهامداران این شرکت می‌توان به لیلیان بتنکور، دختر اوژن شولر و شرکت نستله اشاره کرد. درحال حاضر برای خرید محصولات لورال، می توانید ازفروشگاه اینترنتی مو تن رو، درخواست خود را ثبت نمایید و خریدی آسان و اورجینال را تجربه نمایید. لازم به ذکراست که قیمت محصولات لورال مناسب تر از هرجا با توجه به کیفیت و اصل بودن، در این فروشگاه ارائه شده است.

داستان پیدایش برند لورال

داستان پیدایش این برند از جایی شروع می‌شود که اوژان شولر در سال 1909 فرمول درست کردن رنگ مویی را اختراع کرد که آن را اورئال نامید. رنگ موهای اورئال دارای ترکیباتی مانند حنا و نمک‌های معدنی بودند و موها را روشن می‌کردند. سپس در سال 1919 شرکت خود را با نام «رنگ موی بدون ضرر فرانسوی» تاسیس کرد و کمی بعد نام شرکت را به لورال تغییر داد. در سال 1920 سه شیمیدان استخدام کرد و تا سال 1984 توانست تعداد کارمندانش را به 1000 نفر برساند و در حال حاضر تعداد آن‌ها بیش از 80 هزار نفر است.

بعد از اینکه جنگ به پایان رسید خانم‌ها کم کم توانستند وارد بازار کار شوند. به همین دلیل بیشتر به ظاهرشان اهمیت می‌دادند و به دنبال روش‌هایی می‌گشتند تا سنشان را کمتر نشان دهد. یکی از این روش‌ها رنگ کردن و تیره کردن موهایشان بود؛ به همین دلیل بود که رنگ موهای لورال با استقبال خوبی مواجه شدند و کم کم به کشورهایی مانند ایتالیا، انگلستان، هلند، آمریکا و غیره صادر شدند.

لورال کارش را با تولید رنگ مو شروع کرد و کم کم لوازم آرایشی را در لیست محصولاتش گنجاند و در روسیه یک شعبه از شرکتش را تاسیس کرد. موفقیت لورال در این صنعت باعث شد تا باور این شرکت به استفاده از تحقیقات و نوآوری در تولید محصولات جدید افزایش پیدا کند. آن‌ها به نوآوری در این صنعت ادامه دادند و محصولی را به بازار ارائه کردند که سایه‌ی مختصری از رنگ طلایی روی موها ایجاد می‌کرد و باعث می‌شد که حتی موهای بلوند نیز ظاهر طبیعی‌تری داشته باشند.

 

خرید اینترنتی محصولات لورال

این روزها برای خرید محصولات آرایشی و بهداشتی به خصوص اگر یک برند خاص و اورجینال باشد، نمی توانید به همه اعتماد کنید. فروشگاه اینترنتی مو تن رو با پشتوانه نیم قرن، این اعتماد را به خریداران خود می دهد که تمامی محصولات خارجی او، دارای ضمانت اصالت کالا و اورجینال هستند، و در صورت بروز مشکل، حق بازگرداندن آن کالا را دارند. از مهمترین مزایای این فروشگاه، دارا بودن مشاوره رایگان به هنگام خرید هر نوع کالا و یا حتی استفاده از انواع رنگ موها و اموزش ترکیب رنگ مو ها است. با خرید اینترنتی محصولات آرایشی لورال از مو تن رو، مانند کرم پودر لورال، ماسک لورال، کرم مرطوب کننده لورال و حتی محصولات موی لورال نه تنها از اورجینال بودن ان ها مطمئن خواهید بود، بلکه می توانید از تخفیف ها و مشاوره رایگان و از همه مهمتر ارسال های رایگان آن نیز بهره ببرید.