43389 - 88542210

کرم ضد آفتاب فاقد رنگ SPF50 اوسرین 50 میل

کرم ضد آفتاب فاقد رنگ SPF50 اوسرین 50 میل

کرم ضد آفتاب فاقد رنگ SPF50 اوسرین 50 میل

Eucerin sun crème SPF50-50ml

76,500 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

کرم ضد آفتاب فاقد رنگ SPF50 اوسرین 50 میل

 

تا به حال به این فکر کرده اید که زیبایی روستایی‌ها چرا این قدر کوتاه مدت است؟ در این که مردم روستاها از مردمان شهر زیبایی اصیل‌تر و باشکوه‌تری دارند، هیچ جای شکی نیست اما چرا روستایی‌ها بعد از سن 30 سالگی به سرعت به سمت پیری می‌روند و مانند بهاری زود گذر صورت زیبایشان زوال می‌پذیرد و صورتشان چروک می‌شود و  دیگر آن جلوه و شکوه  سابق را ندارد، و پس از چهل سالگی مردم ساکن روستا دیگر اثری از زیبایی سابق را در صورت خود ندارند.

اصلی‌ترین دلیل این تخریب پوست تابش آفتاب و قرار گرفتن روستایی‌ها در برابر آفتاب، به مدت طولانی است از این رو مردم شهر به خاطر کار در محیط‌های بسته پوست‌هایی به مراتب سالم‌تر دارند نسبت به روستایی‌ها؛ البته منظور ما شهرهایی است که از آلودگی‌های صنعتی و شهری رنج نمی‌برند.  

به هر حال در هر جایی که زندگی می‌کنید برای آن که جوانی و تازگی پوست خود را حفظ کنید حتما از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید. این کرم‌ها توانایی‌های بسیار نهفته‌ای دارند که با آگاهی از این توانایی‌ها حتما استفاده از آن‌ها را در کنار نمی‌گذارید.

برای این که از توانایی‌های نهفته کرم های ضد آفتاب آگاه شوید بهتر است اول یک کرم ضد آفتاب کامل و بسیار پیشرفته را بشناسید. کرم ضد آفتابی که می‌تواند کرم‌های ضد آفتاب را برای شما دوباره  معنا کند. کرم ضد آفتاب فاقد رنگ SPF50 اوسرین یک نمونه تمام عیار از ضد آفتابی بسیار قوی است. قوت کرم ضد آفتاب فاقد رنگ SPF50 اوسرین‌ فقط در عدد بالای اس پی اف این کرم نیست و شاید کرم های بسیار زیادی باشند که اس پی افی بالاتر از 50 نیز داشته باشند. بلکه تکنولوژی به کار رفته در این ضد آفتاب است که آن را به یک ضد آفتاب کامل بدل کرده است. اوسرین مدعی است کرم ضد آفتاب فاقد رنگ SPF50 این کارخانه توانایی حفاظت سه بعدی از پوست در برابر آفتاب را دارد .

 این ضد آفتاب بسیار پیشرفته در ابتدا با داشتن فیلتر UVA و UVB در برابر اشعه مضر آفتاب سدی بسیار مقاوم می‌کشد. اما نحوه محافظت دوم کرم ضد آفتاب فاقد رنگ SPF50 اوسرین در ترکیبات آنتی اکسیدان این کرم است که سبب می‌شود پیری زودرس به سراغ پوست شما نیاید اما کار به این جا هم ختم نمی‌شود. کرم ضد آفتاب فاقد رنگ SPF50‌ اوسرین DNA سلول‌های پوستی را در عمیق‌ترین هسته سلول از گزند آفتاب حفظ می‌کند و همین محافظت بسیار تخصصی پوست است که سلول های پوستی شما را از پیری زودرس پوست و ابتلا به سرطان پوست دور می‌کند.

نحوه استفاده

عدد اس پی اف بر روی کرم های ضد  آفتاب نشانه دوام آن‌ها برای محافظت از پوست است در کرم ضد آفتاب فاقد رنگ SPF50‌ اوسرین 100 دقیقه شما را از گزند آفتاب مصون می‌دارد و بعد از حدود 2 ساعت شما باید صورت و دستان و یا هر عضوی از بدن را که در برابر تابش مستقیم آفتاب قرارگرفته است را دوباره به  لایه‌ای نازک از کرم ضد آفتاب فاقد رنگ SPF50‌ اوسرین آغشته کنید. این کرم کاملا جذب پوست شما می‌شود و هیچ گونه احساس سنگینی و ماسیدگی و چسبندگی بر روی پوست شما پدید نمی‌آورد.

توجه داشته باشید که 30 دقیقه قبل از قرارگرفتن در برابر تابش آفتاب از کرم ضد آفتاب فاقد رنگ SPF50 اوسرین استفاده کنید.

تأثیر استفاده

کرم ضد آفتاب فاقد رنگ SPF50  اوسرین مواد بسیار مهمی برای مراقبت از پوست در برابر اشعه مضر آفتاب را در خود جای داده است. در درجه نخست از هر گونه التهاب و قرمزی در برابر آفتاب جلوگیری می‌کند، سپس آنتی اکسیدان‌های این کرم ضد آفتاب از پیری زودرس سلول‌های پوست جلوگیری می‌کنند و دی ان ای سلول های پوست را در عمیق‌ترین بخش سلول‌ها محافظت می‌کند. دی ان ای سلول ها  از تابش آفتاب صدمه می‌بیند و رشد نامناسب و حتی سرطانی پوست از این آسیب ناشی می‌شود. پس کرم ضد آفتاب فاقد رنگ SPF50  اوسرین از این آسیب بسیار جدی هم جلوگیری می‌کند. این کرم چون در خود انواع رنگ‌ها و اسانس‌های عطری را ندارد هیچ گونه حساسیتی را موجب نمی‌شود.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

تیوپی

وزن/حجم

50 میل

بارکد
کشور سازنده

آلمان

پروانه بهداشتی

7740797201516478

SKU

261307812016

SPF

SPF بیشتر از 30

نوع پوست

نوع پوست همه پوست ها

ویژگی

ویژگی ها مرطوب کننده
ضد التهاب

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 242

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4