43389 - 88542210

ژل شستشوی بانوان اوسرین 250 میل Intim-Protect

ژل شستشوی بانوان اوسرین 250 میل Intim-Protect

ژل شستشوی بانوان اوسرین 250 میل Intim-Protect

Eucerin Intim-Protect Cleansing Lotion 250ml

68,000 تومان
امتیاز 5 از 1 رای

ژل شستشوی بانوان اوسرین 250 میل INTIM-PROTECT

***مخصوص استفاده خارجی***

بیماری‌های دستگاه تناسلی زنان یکی از شایع ترین و دردسرسازترین امراض برای خانم هاست. خانم ها به خاطر دستگاه تناسلی پیچیده‌شان باید مراقبت‌های خاصی را برای در امان ماندن از انواع عفونت‌های فرصت طلب را درپیش بگیرند. در ناحیه ژنیتال به صورت معمول میکروب‌هایی زندگی می‌کنند که اگر در برابر آن‌ها از شوینده‌های معمول استفاده شود امکان  عفونت ، قارچ های پوستی و زیر پوستی را برای خانم ها به وجود می‌آورند. راه حل این مشکل در چند ده ساله اخیر با پیش‌رفت روز افزون دانش پزشکی روی  داده است و آن هم با تولید شوینده‌های مخصوص بانوان صورت گرفته.  خانم‌ها با استفاده از انواع شوینده‌های مخصوص خود می‌توانند از بروز انواع عفونت و حساسیت در نواحی تناسلی خود جلوگیری کند.

اما چرا شوینده‌های معمولی مانند صابون ها و شامپوهای بدن برای شستشوی نواحی تناسلی مناسب نیست؟ پوست این نواحی به خاطر نور ندیدن در برابر شوینده های صابونی واکنش نشان می‌دهد و به شدت دچار حساسیت و خشکی می‌شود از این رو شوینده‌های رژنیتال باید علاوه بر قدرت پاک کنندگی بسیار قوی عاری از هر گونه مواد صابونی و حساسیت‌زا باشند. ضمنا قارچها و عفونت‌هایی که در این ناحیه بدن رخ می‌دهد با دیگر نواحی متفاوت است و استفاده از مواد خاصی سبب می‌شود که یک شوینده مناسب از این نوع آلودگی‌ها هم جلوگیری کند.

اما اوسرین برای این که ژل شستشوی بانوان خود را به بازار عرضه کند از تست‌های خاص متخصصان زنان و زایمان عبور کرده است  و ژل شستشوی بانوان اوسرین‌ به تأیید متخصصان زنان و زایمان رسیده است. این ژل اثر ضد سورزش بسیار قویی دارد و پیشگیری کننده از انواع عفونت‌های ناحیه ژنیتال است. ژل شستشوی بانوان اوسرین‌ تعادل طبیعی فلور در ناحیه ژنیتال را حفظ می‌کند و قابل استفاده در زمان، بعد و قبل از بارداری است. ژل شستشوی بانوان اوسرین‌ کاملا بهداشت ناحیه خارجی ژنیتال را حفظ می‌کند و به عنوان یک مراقبت کننده ثانوی مورد تأیید پزشکان زنان و زایمان است. همچنین ژل شستشوی بانوان اوسرین‌ از آلوده شدن ناحیه ژنیتال به آلاینده‌های محیطی نیز جلوگیری می‌کند.

توجه داشته  باشید که ژل شستشوی بانوان اوسرین‌ فقط برای مصرف خارجی است.

نحوه استفاده

از این ژل در حمام استفاده کنید می‌توانید هر روز قسمت خارجی  ناحیه تناسلی را با این ژل شستشو دهید اگر در طول روز و یا بعد از آمیزش  احساس سوزش و التهاب داشتید، می‌توانید از ژل شستشوی بانوان اوسرین  استفاده و در صورت عدم التیام به پزشک زنان و زایمان مراجعه کنید. این ژل نیازمند آبکشی است پس بعد از شستشو ناحیه ژنیتال را کاملا آب بکشید.

تأثیر استفاده

ژل شستشوی بانوان اوسرین‌ یکی از قوی‌ترین شستشو دهنده‌های ژنیتال بدن است که در خود از موادی مانند اسید لاکتیک برای حفظ فلور نرمال واژن استفاده کرده. همین طور برای التیام بخشی سوزش‌ و خارش  ناحیه تناسلی از بیزابولول بهره می‌جوید. در این ژل از ماده مؤثر فارنسول هم برای ضد عفونی کردن استفاده شده است. ژل شستشوی بانوان اوسرین کاملا بدون مواد صابونی و رنگ های حساسیت‌زا است و همین سبب می‌شود ژل شستشوی بانوان اوسرین‌ برای انواع پوست‌های حساس نیز قابل استفاده باشد. 

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

پمپی

وزن/حجم

250 میلی لیتر

بارکد
کشور سازنده

آلمان

پروانه بهداشتی

1032157628579138

SKU

262300411001

حالت

حالت ژل

نوع پوست

نوع پوست همه پوست ها

ویژگی

ویژگی ها ضد التهاب

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 241

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4