43389 - 88542210

رژلب جامد حجم دهنده کنویس

رژلب جامد حجم دهنده کنویس

رژلب جامد حجم دهنده کنویس رنگ: A01

kenvis volume lipstick

12,800 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

رژلب جامد حجم دهنده کنویس

یک رژ لب زیبا برای آرایش هر کسی یک نعمت بی نظیر است. می‌توان یک استایل آرایش را با یک رژ لب متفاوت از این رو به آن رو کرد. هر کسی می‌تواند لوازم آرایش خاصی را تهیه کند اما رژ لبمی‌‌تواند امضای خاص شما باشد زیرا آنقدر تنوع در این محصول وجود دارد که هر کسی می‌تواند یک رژ لب را به عنوان رژ اختصاصی خود برگزیند.

مهم نیست که در ابتدای انتخابتان رژ لب انتخاب شده‌تان به درد شما می‌خورد یا نه، مهم این است که شما از آن خوشتان بیاید، مهم این است، مهم این است که  رنگ رژتان را دوست داشته باشید یا نه و آن رنگ به صورت شما بیاید. بعد از انتخاب یک رژ متفاوت می‌شود مابقی لوازم آرایش را نیز با این رنگ رژ ست کنید.

رژلب جامد حجم دهنده کنویس رنگ‌های بسیار زیبایی دارد. طیف رنگ‌های رژلب جامد حجم دهنده کنویس  بین صورتی باربی تا آجری رنگ متغیر است و برای سلیقه‌های روشن پسند، رژلب جامد حجم دهنده کنویس یکی از بهترین انتخاب هاست. می‌توانید برای این که این رنگ رژ را با یک ست آرایشی هماهنگ کنید از کرمپودرهای دریم ساتین میبلین نیز استفاده کنید که درخشندگی بسیار محوی بر روی صورت شما  پدید می‌آورد. این ست بسیار خوب آرایشی می‌تواند صورت شما را جذاب تر از همیشه کند.

اما ویژگی های رژلب جامد حجم دهنده کنویس  به اینجا ختم نمی‌شود زیرا این رژ لب بسیار شیک خاصیت حجم دهندگی دارد. بافت مخملی رژلب جامد حجم دهنده کنویس لب‌های شما را چند درصد برجسته‌ترمی‌کند و به راحتی می‌توانید صورت خود را با رژلب جامد حجم دهنده کنویس کاملا متحول می‌کند.

طیف های سرخابی و نارنجی رژلب جامد حجم دهنده کنویس  مخصوص صورت‌های سفید طراحی شده‌اند می‌توانید با این رنگ‌ها لباس‌ها روشن را امتحان کنید و صورت درخشنده‌ و جلوه‌گر کنید. این به آن معنی است که با این طیف‌های رنگی می‌توانید استایل لباس های خود را هم تغییری درست و حسابی بدهید.

نحوه استفاده

پوکه رژلب جامد حجم دهنده کنویس‌ از جنس پلاستک بسیار سخت است و به راحتی در کیف شما جای می‌گیرد و به این راحتی‌ها هم نمی‌شکند. پس می‌توانید با رژلب جامد حجم دهنده کنویس در هر جا و زمانی صورت خود را آرایش کنید. بهتر است بعد از استفاده این رژ لب‌ لب‌های خود را به هم بمالید تا بافت آن همگن شود.

 

تأثیر استفاده

رژلب جامد حجم دهنده کنویس می تواند لب‌های شما را کاملا برجسته کند. این رژ لب تفاوت بسیار چشمگیری را روی صورت شما می‌گذارد زیرا بافت نسبتا مات رژلب جامد حجم دهنده کنویس لب‌های شما را به صورت بسیار خاصی زیبا می‌کند. این  رژ لب با رنگ دانه‌های قویش مدت زیادی بر روی لب‌های شما دوام می‌آورد.

 

 

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

پوکه تلسکوپی پلاستیکی

وزن/حجم
بارکد
کشور سازنده

ایران

پروانه بهداشتی

32/11618

SKU

112010414

حالت

حالت استیک

نتیجه نهایی

نتیجه نهایی طبیعی

ویژگی

ویژگی ها

حجم دادن لب‌ها رنگ نسبتا مات همراه رنگ دانه قوی مواد حجم دهنده لب و رنگ دانه قوی

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 269

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4