43389 - 88542210

اسپری موی براق کننده osis+ sparkler شوآرتزکف پروفشنال 300 میل

اسپری موی براق کننده  osis+ sparkler شوآرتزکف پروفشنال 300 میل

اسپری موی براق کننده osis+ sparkler شوآرتزکف پروفشنال 300 میل

Schwarzkopf professional osis+ sparkle shine spray 300ml

55,000 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

اسپری موی براق کننده  osis+ sparkler شوآرتزکف 300 میل

براق کردن مو‌های شما به چند صورت انجام می‌شود؟ یکی با انواع رنگ‌هایی که در خود ماده براق کننده سیلیکونی دارند و دیگر استفاده از شامپوهایی است که در خود مواد محافظ مو را دارند و مو را به درخشنگی طبیعی خود می‌رساند. اما این دو روش برای برخی از استایل‌های آرایش و شینیون‌ها چندان کار ساز نیست. اگر کسی می‌خواهد موهای او برای درخشان دیده شدن یک راه اساسی دریابد و انعکاس نور های اطراف را در موهای خود ببیند می‌تواند از یک اسپری یا سرم براق کننده مو استفاده کند.

آرایشگران فشن اغلب برای این که این کار را انجام دهند از دو روش برای براق کردن مو استفاده می‌کنند یکی روش عمیق و دیگری روش سطحی. روش عمیق بسته به نوع و حالت مو می‌تواند انجام شود این کار با سرم های درخشان کننده انجام می‌شود، استفاده از سرم‌های براق کننده مو و اسپری‌های براق کننده هر دو با مواد سلیکونی انجام می‌شود پس اگر احتمال حساسیت به سلیکون برای شما وجود دارد به هیچ عنوان از سرم های درخشان کننده استفاده نکنید. اما برای کسانی که می خواهند سریع در عین حال بدون ایجاد حساسیت از درخشندگی موی خود لذت ببرند ما اسپری‌های درخشان کننده را پیش‌نهاد می‌کنیم.

در میان اسپری‌های درخشان کننده یکی از بهترین و در عین حال قوی ترین اسپری‌ها براق کننده مو " اسپری موی براق کننده  osis+ sparkler شوآرتزکف" است.  این اسپری در خود مواد سلیکونی دارد اما ذرات سلیکون در اسپری موی براق کننده  osis+ sparkler شوآرتزکف بسیار ریز است و اساسا با پوست شما تماسی پیدا نمی‌کند و این سبب می‌شود که دیگر شما  مشکلی با حساسیت‌زا بودن سلیکون نداشته باشید. اسپری موی براق کننده  osis+ sparkler شوآرتزکف یکی از حرفه‌ای‌ترین محصولاتی است که در مو تن رو ارائه شده است. تأثیر بسیار سریع این اسپری چنان است که کاملا برای پایان بندی شینیون و یا مدل‌های موی فشن شما مناسب است. استفاده از اسپری موی براق کننده  osis+ sparkler شوآرتزکف مو های را سنگین نمی‌کند و به هیچ عنوان باعث چسبندگی نمی‌شود.

همه این ویژگی‌های بسیار خوب در اسپری موی براق کننده  osis+ sparkler شوآرتزکف  با یک ویژگی منحصر به فرد همراه شده است و آن هم باز کردن گره های موی شماست. این ویژگی سبب می‌شود حتی اگر توسط یک تافت موها به هم چسبیده باشند هم با استفاده از اسپری موی براق کننده  osis+ sparkler شوآرتزکف  این مشکل برطرف شود.

نحوه استفاده

برای اینکه کار کرد اصلی اسپری موی براق کننده  osis+ sparkler شوآرتزکف  را ببینید حتما قبل از شینیون مو‌ها را بشویید و با یک براشینگ مناسب موهای را پوش دهید سپس از اسپری های الاستیک شوارتس کف استفاده کنید و بعد در پایان کار از اسپری موی براق کننده  osis+ sparkler شوآرتزکف  بهره بجویید. در مدل هایی که احتیاج به نگهدارنده است حتما از نگه دارنده‌های قوی مو مانند اوسیس سشن نیز بهره بجویید. اسپری موی براق کننده  osis+ sparkler شوآرتزکف کدری بجا مانده از انواع مواد آرایشی را برطرف می‌کند و موهای شما را کاملا درخشان می‌سازد.

تأثیر استفاده

اسپری موی براق کننده osis+ sparkler شوآرتزکف  شکل نهایی مدل یا شینیون موی شما را بدون برجای گذاشتن رنگ و یا بو و اثری جانبی دیگر براق تر و در نتیجه بسیار جلوه‌گرتر می‌کند. این اسپری در آمبولانژ بزرگ تولید شده است و مناسب برای استفاده در سالن‌های آرایشی است. بهتر است قبل از استفاده از اسپری موی براق کننده  osis+ sparkler شوآرتزکف  از یکی اسپری الاستیک نیز بهره بجویید.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

قوطی فلزی

وزن/حجم

300 میل

بارکد
کشور سازنده

آلمان

پروانه بهداشتی

9905742729782569

SKU

441121315001

حالت

حالت افشانه

ویژگی

ویژگی ها

درخشان کننده مو باز کننده گره های مو نهایی سازی مدل مو

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 241

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4