43389 - 88542210

ادوتویلت مردانه Evidence HOMME ایوروشه 75 میل

ادوتویلت مردانه Evidence HOMME ایوروشه 75 میل

ادوتویلت مردانه Evidence HOMME ایوروشه 75 میل

Yves Rocher evidence homme eau de toilette for men 75ml

152,000 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

ادوتویلت مردانه Evidence HOMME ایوروشه 75 میل

بوی خوش مردانه یعنی زمانی از جای رد می‌شود گیرایی و جدابیتی از شما بجا بماند. استفاده از یک عطر بی‌نظیر که می‌تواند یاد شما را با بویی خوب همراه کند. بوهای مردانه اغلب گرم و تلخ هستند و در ساختار آنها از انواع چوب‌ها و  چرم‌ها بهره برده شده است. از این رو می توان ادکلن‌های تلخ را در اوج مردانگی بدانیم و جذابیت آن‌ها را در بالاترین درجه دسته بندی کنیم.

اما ایوروشه در سخت انواع ادکلن‌ها یکی از نامدارترین‌هاست استفاده از فرمول‌های کاملا طبیعی می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها ایوروشه باشد. ادوتویلت مردانه Evidence HOMME ایوروشه یک انتخاب ویژه است برای کسی که می‌خواهند جذابیت و تلخی را با هم داشته باشند.

ترکیب بوی چوب و ادویه در این ادوتویلت اصلی ترین بخش‌های سازنده رایحه جذابی است که به راحتی به امضای شما در مشام دیگران تبدیل می شود.

  ادوتویلت مردانه Evidence HOMME ایوروشه ترکیبی از ادویه و گل و چوب را با خود به همراه دارد و اساسا بویی تلخ و نافذی را برای شما تهیه دیده است. قسمت ادویه این ادوتویلت از بوی هل، فلفل و جوز هندی سرچشمه می‌گیرد. این بوها همگی پایه تم بویی ادوتویلت مردانه Evidence HOMME ایوروشه‌اند و چندان هم در تم اصلی خودنمایی نمی‌کند.

عطرهای غالب ادوتویلت مردانه Evidence HOMME ایوروشه‌ اسانس مرکبات، چوب سدر و سرو و گایاک و نعنای هندی است همان طور که حتما متوجه شده‌اید این ادوتویلت بویی تند و تلخ دارد زیرا پایه ادویه  در کنار بوهای چوبی می‌‌تواند طرح تلخ و نافذی را برای ادوتویلت مردانه Evidence HOMME ایوروشه‌ به وجود بیاورد. اما تم مرکبات ادوتویلت مردانه Evidence HOMME ایوروشه حسی زود گذر میان بو گل رز و بو‌های تلخ این ادوتویلت بسیار قوی  پدید می‌آورد. بوی ترنج را به این دلیل ایوروشه به این عطر اضافه کرده است که بتواند گذری باشد میان تندی فلفل و هل و بو های سدر و سرو.

ترکیب رایحه‌های ادوتویلت مردانه Evidence HOMME ایوروشه  عبارت اند از:

  • رایحه آغازین:  ترنج و پرتقال و چوب سرو
  • رایحه میانی: نعنای هندی، چوب سدر، چوب گایاک
  • رایحه پایانی: هل، جوزهندی، فلفل و گل رز

به خاطر پیچیدگی رایحه پایانی ادوتویلت مردانه Evidence HOMME ایوروشه  ماندگاری این عطر بالا ارزیابی شده است و مناسب برای استفاده در روز است.

نحوه استفاده

استفاده از یک ادوتویلت خوب می‌تواند بسیار راحت و ساده باشد به این صورت که نواحی مانند زیر گلو دو مچ دست را به چند افشانه ادوتویلت مردانه Evidence HOMME ایوروشه آغشته کنید و سپس مچ دست‌ها را به یک دیگر بمالید و رطوبت آن را به گونه‌هایتان برسانید.

تأثیر استفاده

درون گرایی و در عین حال جذابیت یکی اصلی‌ترین حس‌هایی است که در اولین برخورد و مصرف ادوتویلت مردانه Evidence HOMME ایوروشه  ‌برای شما تداعی می‌شود. از این رو برای آقایانی که جذابیت را در رفتاری سنگین و مردانه می‌دانند، ادوتویلت مردانه Evidence HOMME ایوروشه ‌را توصیه می‌کنیم.

 

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

شیشه

وزن/حجم

75 میل

بارکد
کشور سازنده

فرانسه

پروانه بهداشتی

8460604480216560

SKU

241112913002

ویژگی

ویژگی ها ماندگاری بالا

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 242

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4