43389 - 88542210

ادوتویلت زنانه FLOWERPARTY ایوروشه 50 میل

ادوتویلت زنانه FLOWERPARTY ایوروشه 50 میل

ادوتویلت زنانه FLOWERPARTY ایوروشه 50 میل

Yves Rocher flowerparty eau de toilette for women 50ml

110,000 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

ادوتویلت زنانه FLOWERPARTY ایوروشه 50 میل   

 

در روز‌های گرم و تابستانی استفاده از بو‌های گرم می‌تواند یک رویای بی نظیر باشد. به خصوص اگر این عطر یک ادوتیولت کاملا طبیعی باشد که می‌تواند بدون ایجاد حساسیت و بوهای عجیب و غریب و ناشناخته به خوش‌بو کردن بدن و لباس شما بپردازد. برخی بو‌ها که در ادکلن‌ها شناخته نمی‌شوند حاصل از انواع اسانس‌های شیمیایی است، ولی ایوروشه از این قاعده کاملا مستثنی است. برای استفاده از ایوروشه اول باید به یاد داشته باشید که هر چه که در این برند بسیار معروف جهانی استفاده می‌شود کاملا طبیعی است و با فرایند‌های بسیار پیشرفته عصاره‌گیری  فرآوری شده است و ترکیب می‌شوند.

خیلی‌ها درباره محصولات ایوروشه می‌گویند که تأثیر آن بسیار لطیف تر از دیگر برندها است و هر آنچه که در برند‌های دیگر دیده می‌شود در ایوروشه نرم‌تر و زیباتر می‌یابید.

در تابستان‌های داغ ایران استفاده از بوهایی که بتوانند در برابر عرق بدن مقاومت کنند و با ترکیب شدن با رطوبت بدن به یک رایحه بسیار مناسب دست پیدا کنند نعمتی بسیار ارزنده است. باید برای این کار بوهای گرم را انتخاب کنید بوهایی برخاسته از میوه‌ها و گل‌هایی که در آفتاب داغ تابستان می‌شکفند.

ادوتویلت FLOWERPARTY ایوروشه یک عطر زنانه بسیار گرم و لطیف است. ادوتویلت FLOWERPARTY ایوروشه‌ چندان بوی الکلی ندارد و بیشتر بوی میوه می‌دهد اصلی‌ترین بوی این ادکلن میوه ای استوایی است به اسم لیچی که مانند دیگر میوه‌های استوایی بوهای غلیظ و گرمی دارد اما این تنها بویی نیست که در کنار لیچی از ادوتویلت FLOWERPARTY ایوروشه  به مشام می‌رسد. بلکه برای تعدیل کردن رایحه این بو از بوی دو نوع پرتقال و وانیل و رز سرخ نیز استفاده شده است. برای دسته بندی بوهای ادوتویلت FLOWERPARTY ایوروشه، ما نظرات استفاده کنندگان و سازندگان این ادکلن را با یک دیگر جمع می‌کنیم و برایند این نظرات در اختیار شما قرار می‌دهیم.

  • رایحه اولیه:  لیچی و پرتقال
  • رایحه ثانویه : رز و وانیل و لیچی
  • رایحه پایانی:  وانیل               

ادوتویلت FLOWERPARTY ایوروشه اسمی دارد که چندان به بوی میوه‌اش نمی‌آید اما طراوتی که از مصرف این ادوتویلت بر می‌آید می‌تواند حقیقتا شما را به مهمانِ مهمانی گل‌ها کند.

نحوه استفاده

استفاده از یک ادوتویلت خوب می‌تواند بسیار راحت و ساده باشد به این صورت که نواحی مانند زیر گلو، دو مچ دست را به چند افشانه ادوتویلت FLOWERPARTY ایوروشه  آغشته کنید و سپس مچ دست‌ها را به یک دیگر بمالید و رطوبت آن را به گونه‌هایتان برسانید.

تأثیر استفاده

استفاده از ادوتویلت FLOWERPARTY ایوروشه‌ حسی گرم و دوست داشتنی را برای یک روز گرم تابستانی به شما منتقل می‌کند البته استفاده از این ادکلن در همه روز‌های سال امکان پذیر است  و شاید در سرمای زمستان استفاده از این رایحه گرم شما را به یاد گرمای تابستان بیندازد و همین هم می‌تواند ادوتویلت FLOWERPARTY ایوروشه به شیشه خاطرات گرم شما بدل کند.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

شیشه

وزن/حجم

50 میل

بارکد
کشور سازنده

فرانسه

پروانه بهداشتی

1203230177845447

SKU

241112913001

ویژگی

ویژگی ها ماندگاری بالا

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 242

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4