43389 - 88542210

ادوتویلت مردانه hoggar ایوروشه 75 میل

ادوتویلت مردانه hoggar ایوروشه 75 میل

ادوتویلت مردانه hoggar ایوروشه 75 میل

Yves Rocher hoggar eau de toilette for men 75ml

108,000 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

ادوتویلت مردانه hoggar ایوروشه 75 میل

 

بوی گرم و تا حدی فلفلی و گزنده را اگر با رایحه پرتقال و نارنج و ترنج مخلوط شود چه حسی را به شما القا می‌کند؟  این ایده است که طراحان عطر ایوروشه به آن فکر کرده اند و ادوتویلتی را در سال 2005 به بازار عرضه کردند که تا به امروز یکی از نمادهای ایورشه در تولید عطر بدل شده است. ایوروشه با عرضه  12 ساله "ادوتویلت مردانه hoggar"  این عطر پر طرفدار را به عطر مردان کاری و پر تلاش بدل کرده‌اند. عطری با رایحه مردانه و قوی که مناسب مردانی است که زندگی خود را وقف کار می‌کنند و با کار کردن معنی وجودی خود را در می‌یابند.

ادوتویلت مردانه hoggar ایوروشه مانند دیگر ادوتیلت مشهور این یعنی آمبر نویر (AMBRE NOIR) از ادوتویلت‌های تک رایحه‌ای است، به این معنی که تا پایان اثر بخشی رایحه‌ خود یک ترکیب عطری را کم و بیش ادامه می‌دهند و رفت و آمد بوهای گوناگون در آن‌ها چندان به مشام نمی‌رسد.  ترکیب پایدار با پخش بوی بسیار مناسب در ادوتویلت مردانه hoggar ایوروشه می‌تواند هر مردی را شیفته این عطر مردانه زیبا کند.

عنصر اصلی بوی ادوتویلت مردانه hoggar ایوروشه دانه تونکا است یک دانه عطری در آمریکای جنوبی و مرکزی که عطری تند و فلفلی و گرم دارد اما به هیچ عنوان شبیه هل یا جوزهندی نیست. عطر تونکا چه در ادوتویلت مردانه hoggar ایوروشه ‌ و چه در دیگر عطرهای ترکیبی همیشه رنگی گرم را به رایحه ترکیب یافته می‌بخشد. اما عطرهای گرم مردانه برای این که از دام گلی شدن و افتادن در لاین های زنانه خود را نجات دهند محتاج یک عنصر درون‌گرا مانند بوی خاک اند.

شاید در هم آمیختگی بسیار بسیار مناسب و البته مثال زدنی ادوتویلت مردانه hoggar ایوروشه است که آن را 12 سال در دنیای عطر و ادکلن پایدار کرده است و طراحان محصول ایوروشه را در برابر وسوسه تغییر این محصولشان ایمن نگه داشته است . بوی خاک بعد از کمرنگ شدن اسانس پرتقال از  عصاره چوب سدر در ادوتویلت مردانه hoggar ایوروشه  برمی‌خیزد و این ادوتویلت فرانسوی خوش قیمت را به رایحه‌ای ماندگار با پخش بوی متوسط تبدیل می‌کند.

تم تک رایحه  ادوتویلت مردانه hoggar ایوروشه  با مرکبات در کنار اثر قوی دانه تونکا شروع می‌شود و بعد طعم تونکا با چوب سدر می‌آمیزد و رایحه ترنج نیز در کنار این دو یک پس زمینه لطیف و کامل را برای هوگار برقرار می‌سازد.

نحوه استفاده

استفاده از یک ادوتویلت خوب می‌تواند بسیار راحت و ساده باشد به این صورت که نواحی مانند زیر گلو دو مچ دست را به چند افشانه ادوتویلت مردانه hoggar ایوروشه  آغشته کنید و سپس مچ دست ها را به یک دیگر بمالید رطوبت آن را به گونه هایتان برسانید. 

تأثیر استفاده

استفاده از ادوتویلت مردانه hoggar ایوروشه حسی خاکی فعال و پرتلاشی را القاء می‌کند. حسی گرم در عین حال درونگرا که مناسب کسانی است که خود را در وجود دیگران خلاصه می‌کنند و عشقشان تا ابد پایدار است. ادوتویلت مردانه hoggar ایوروشه  ما برای یک هدیه عاشقانه به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

شیشه

وزن/حجم

75 میل

بارکد
کشور سازنده

فرانسه

پروانه بهداشتی

1181342072170852

SKU

241112913004

ویژگی

ویژگی ها ماندگاری بالا

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 242

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4