43389 - 88542210

لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه 200 میل

لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه 200 میل

لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه 200 میل

Yves Rocher serum vegetal lotion tonique 200ml

40,000 تومان 36,225 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه 200 میل

 حاوی عصاره گیاه گل یخ شمال آفریقا

 

 

بهرگیری از ترکیب‌های گیاهی یکی از مهم ترین و در عین حال اصلی‌ترین روش‌های ساخت انواع محصولات آرایشی و بهداشتی در برند بسیار معروف ایوروشه هستند. استفاده از انواع گیاهان سراسر جهان که ویژگی‌های بسیار خاصی در درمان پوست دارند از افتخارات شرکت ایوورشه است.

انواع محصولات آرایشی تولید شده در ایوروشه تقریبا تمام مشکلات پوست را اگر نیاز به درمان دارویی نداشته باشند برطرف می‌سازد. محصولات ایوروشه با تونایی‌های خاص خود انواع مصارف خاص را می‌طلبند و اساسا نمی‌توان همه این محصولات را با یک دستور عمل مصرف کرد.

اما درباره بدن و پوست صورت پیشگیری همیشه بهتر از درمان است و اگر محصولاتی را می‌توانید به  صورت روزانه مصرف کنید تا مشکلی برای شما به وجود نیاید این خود موهبتی است که می‌تواند به مرور در سلامتی پوست شما به شدت مؤثر باشد.

ایوروشه در میان محصولات خود لاین خاصی به اسم سرم وجژتال  را ابداع نموده است لاینی که  برای غذا رسانی و همین طور جوان سازی پوست استفاده می‌شود. دراین لاین از یک نوع گل یخ خاص که در شمال آفریقا می‌روید عصاره گیری شده است. این گیاه توانایی انطباق پذیری با انواع شرایط آب و هوایی و خشکی را دارد و از این رو به این گیاه لقب گیاه زندگی را داده‌اند.

  لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه  با بهره گیری از عصاره  گیاه گل یخ آفریقایی یک پیشگیری کننده از چروک های صورت است و همین طور توان شاداب کنندگی و طراوت بخشی به پوست شما را دارد. اگر پوست شما در آستانه پیری زودرس است و بیشتر محصولاتی که برای پیشگیری از چین و چروک های صورت است را تهیه کرده اید بهتر است به عنوان یک تونر از لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه ‌نیز استفاده کنید. این لوسیون توان پاک کنندگی بسیار بالایی در پاک کردن مواد آرایشی از روی صورت را دارد و در کنار آن مواد بسیار حیاتی و بازسازی کننده پوست را به صورت شما می‌رساند. لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه‌ برای انواع پوست ها مناسب است. اما بهتر است کسانی که از پوست خشک تا معمولی بهرمند‌اند از لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه‌ استفاده کنند.

دیگر توانایی لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه پاک کنندگی و مصون کردن پوست در برابر انواع آلودگی‌های محیطی است. با استفاده از لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه می‌توانید صورت خود را در برابر آسیب های وارده از آلودگی‌ها  و دیگر آلودگی محیطی نیز پاک کنند.

نحوه استفاده

صورت خود را بایک فیسواش بشویید سپس برای استفاده از لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه یک پنبه آرایشی را به لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه آغشته کنید و به صورت خود بمالید. سعی کنید قسمت هایی که در معرض چین و چروک های صورت هستند بیشتر به این مواد آغشته شوند.

تأثیر استفاده

با استفاده طولانی مدت از لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه ‌ می توانید صورت خود را در برابر انواع مشکلاتی که بر اثر آلودگی های محیطی به وجود می‌آیید بیمه کنید. لوسیون شوینده صورت Serum Vegetal ایوروشه‌ توانایی پاک کردن انواع آلودگی‌ها را از روی صورت شما دارد و به راحتی جذب صورت شما می‌شود و بعد از مصرف نیاز به شتشو ندارد.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

بطری

وزن/حجم

200 میل

بارکد
کشور سازنده

فرانسه

پروانه بهداشتی

7237702939770047

SKU

242700419002

نوع پوست

نوع پوست همه پوست ها

ویژگی

ویژگی ها درخشان کننده

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 305

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4