43389 - 88542210

برس کانتورینگ Z.ONE 315-شماره 2

برس کانتورینگ Z.ONE 315-شماره 2

برس کانتورینگ Z.ONE 315-شماره 2

Z.ONE makeup counturing pad-NO2

25,000 تومان 18,400 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 2

کانتورنینگ را باید یکی از مهم‌ترین و البته قوی‌ترین توانایی‌های آرایشگران دانست. البته توانایی کانتورینگ آنچنان است که باید آن را  یکی از اولین و مقدماتی‌ترین تکنیک‌های گریم نیز دانست و برای یک کانتورینگ مناسب باید تا حدی به فیزیک صورت وارد باشید. برای کانتورینگ شما اول به پورد‌های کانتورینگ که همان کرم های کاموفلاژ و یا کرمپورد‌های پودری و جامد هستند، نیاز داریم. پودرهای کانتورینگ اگر به رنگ‌های تیره باشند برای کانتور یا برجسته سازی اجزا صورت استفاده می‌شوند و اگر به رنگ‌های روشن مایل باشند هایلایت نام دارد و برای محو کردن اجزا صورت به کار می‌روند.

کانترورینگ علاوه بر نیاز به چند رنگ بسیار مناسب برای کانتور یا هایلایت همیشه یک یا چند برس کانتورینگ هم لازم دارد. برس‌های کانتورینگ ویژگی‌های بسیار خاصی دارند که آن‌ها را باید در عمل شناخت. اولین و شاید مهم‌ترین ویژگی برس‌های کانتورینگ به ویژه در برند زد وان نرمی و تراکم بی‌نهایت زیاد آن‌هاست و شاید به جرئت بتوان گفت که برس‌های کانتورینگ یکی از مرغوب‌ترین برس‌های آرایشی هستند. از دیگر خواص برس‌های کانتورینگ این است که می‌توانند پودرهای آرایشی را با دقت و کیفیت فوق العاده بالایی بر روی صورت محو کنند.       

مو تن رو بزرگ‌ترین مرجع محصولات آرایشی آنلاین ایران است و از این رو طیف وسیعی از مخاطبان، کاربران مو تن رو هستند و ما کارشناسان مو تن رو باید برای تأمین سلیقه و نظر گروه بزرگی از کاربران محصولاتی از طیف مبتدی تا پیشرفته را بر روی سایت مو تن رو برای خرید قرار دهیم. برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 2 یک محصول تمام حرفه‌ای است که بیشتر گریمرها و آریشگران عروس و میکاپ آراتیست‌ها از ‌آن استفاده می‌کنند. اما خانم‌های با استعداد ایرانی، نیز برای مصارف شخصی با کمی ‌تمرین بر روی صورت خود می‌توانند با برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 2 کاملا مسلط و حرفه‌ای، به خود آرایی بپردازند.

از برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 2 در کانتورینگ قسمت‌های متوسط و کوچک صورت مانند بینی و پلک‌ها استفاده می‌شود. صورت هایی که دچار قوز بینی هستند با کانتورنگ ناحیه بینی می‌توانند بینی خود را کوچک‌تر از حد معمول نشان دهند. برای این کار کافی است برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 2 را با رنگ‌های هایلات در دو طرف بینی تیغه بینی  به کار بگیرید تا بینی شما کوچکتر از حد معمول به نظر بیاید.

نحوه استفاده

استفاده از برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 2  مستلزم یک سری از اقدامات بسیار مهم است که به ترتیب عبارت‌اند از:

  •         برای گذاشتن پودر های آرایشی بر روی صورت از پدهای مخصوص استفاده کنید
  •         تراکم  برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 2 بسیار زیاد است و به فشار اضافه برای کار نیاز نیست.
  •         برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 2‌ نیاز به شستشو ندارد
  •         هر یک از رنگ‌های کانتورینگ را با یک برس بر روی صورت بگذاری
  •         در دو مرحله و با دو سایز متفاوت برس، به کانتورینگ صورت بپردازید.

تأثیر استفاده

استفاده از برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 2‌ سبب می‌شود هر گونه پورد آرایشی اعم از فون معمول صورت یا کرمپودرهای کانتورینگ به سرعت جذب پوست شما شوند و با هر بار رفت و برگشت این برس بر روی صورت پودرهای آرایشی جلوه‌ای جدید را برای صورت شما فراهم می‌آورند. برس کانتورینگ Z.ONE- شماره 2 نرمی  تراکم بسیار دوست داشتنی را برای شما فراهم می‌آورد و حس آرایش را نیز برای شما لذت بخش می‌کند.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

طلقی

وزن/حجم
بارکد
کشور سازنده

چین

پروانه بهداشتی
SKU

372815799002

ویژگی

ویژگی ها

محو کردن مواد آرایشی پودری بروی پوست • ثابت کردن مواد آرایشی بر روی پوست • کانتورینگ حرفه‌ای

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 305

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4