43389 - 88542210

پد آرایشی 4 عددی Z.ONE مدل Z-601

پد آرایشی 4 عددی Z.ONE مدل Z-601

پد آرایشی 4 عددی Z.ONE مدل Z-601

Z.ONE makeup pad Z-601-4PCS

4,000 تومان 2,760 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

پدآرایشی 4 عددی Z.ONE مدل Z-601

 

برای  استفاده  از یک ماده آرایشی می‌شود به حداقل امکانات بسندهکرد. خیلی راحت گران‌ترین کرم پودرها را با دست به صورت مالید و از آن ها بهره برد برای این کار باید از هر ماده آرایشی مقدار قابل توجهی را مصرف کنید تا کاملا بتوانید پوشش و رنگ و کیفیت آن ر ا تجربه کرد. زیرا مقدار زیادی از کرپودر، موس یا کانسیلر شما جذب پوست دستتان می‌شود. البته این محصولات به خاطر مقدار بالای نرم‌کننده ها  زیادی در ساختار خود دارند چندان برای پوست دست آسیب رسان نیستند اما استفاده از هر یک از این پودر ها به خاطر قیمتشان باید اقتصادی باشد. از سوی دیگر اگر بخواهید یک کرم پودر مایع  مانند کرمپودر تورومچ لورآل را با دست و انگشت به صورت  خود بمالید هرگز  به درستی جذب صورت شما نمی‌شود، زیرا ضرباتی که  به وسیله انگشت دست برای پخش کردن  کرمپودر به صورت وارد می‌کنید به هیچ عنوان یک نواخت نیستند و این ضربات به خاطر سطح ناهموار انگشتان، سبب می‌شود در جایی زیاد و در جایی دیگر کمتر باشد و در آخ مقدار کرمپودری که شما روی صورت خود پخش کرده اید یکنواخت نشود.

حالا باید  به این موضوع فکر کرد که راه چاره  چیست. راه چاره استفاده درست از انواع وسایل آرایشی است. ما کارشناسان مو تن رو  با هر یک از وسایل آرایشی که در سایت قرار داده شده است  تا در خدمت شما مو تن رویی های عزیز قرار بگیرد، آشنایی کامل داریم و دوست داریم هر یک از آن‌ها را شما با بهترین قیمت و بهترین روش های  مصرف در اختیار داشته باشد. اما راه حل پخش کردن یک نواخت و بدون دردسر کرم پودرهای مایع، کانسیلرهای مایع و کرم‌های موس بر روی صورت چیست؟

 استفاده از یک پدآرایشی 4 عددی Z.ONE لوزی تمام مشکل شما را با انواع کرم‌پودرهای مایع حل می‌کند. پدهای لوزی آرایشی یکی از معروف ترین و البته مرغوب‌ترین انواع پدهای آرایشی هستند که به صورت پک های 4 تایی در اختیار  شما قرار خواهد گرفت.

یک پدآرایشی 4 عددی Z.ONE لوزی‌ به این  دلیل در بسته های 4تایی در اختیار شما قرار می‌گیرد که هر کدام را برای یک ماده آرایشی در نظر بگیرید برای کرمپودر و کانسر یک پد و برای روژ گونه یا ب ب کرم و کرم موس هر کدام یک پد.

 پدآرایشی 4 عددی Z.ONE لوزی از جنس فوم بسیار مرغوب و  مقاوم تهیه شده است و  در برابر هر یک از مواد آرایشی کمترین جذب را دارد. پدآرایشی 4 عددی Z.ONE لوزی  در هنگام استفاده کمترین ایجاد حساسیت را بر روی پوست شما  خواهد داشت .

نحوه استفاده

در هنگام استفاده  از پدآرایشی 4 عددی Z.ONE لوزی به موارد زیر توجه کنید

  •                     سعی کنید پدآرایشی 4 عددی Z.ONE لوزی  را کمتر بشویید.
  •                     بعد از عوض کردن مار ک کرمپودر و یا موس خود پدآرایشی 4 عددی Z.ONE لوزی  بشویید و در دمای محیط خشک کنید .
  •                     در هنگام استفاده، پد آرایشی را روی  صورت خود بیش از حد فشار ندهید.

با رعایت نکات فوق می توانید از لوازم آرایش خود استفاده بهینه داشته باشید.

تأثیر استفاده

استفاده از پدآرایشی 4 عددی Z.ONE لوزی سبب می‌شود که صورت شما به راحتی پذیرای مواد آرایشی بسیارمرغوب شما باشد. البته پدآرایشی 4 عددی Z.ONE لوزی‌ برای  همه لوازم آرایش با هر کیفت و عیاری قابل استفاده است. پدآرایشی 4 عددی Z.ONE لوزی ایجاد حساسیت بر روی پوست شما نمی‌کند و از همه مهم‌تر این پد دوام بسیار زیادی در استفاده دارد.

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

پلاستیکی

وزن/حجم
بارکد
کشور سازنده

چین

پروانه بهداشتی
SKU

371500499601

ویژگی

ویژگی ها

استفاده بهینه از مواد آرایشی مایع و پودری، • بدون ایجاد حساسیت • پخش کردن و همگن کردن مواد آرایشی باپوست صورت

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 305

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4