43389 - 88542210

پد آرایشی Z.ONE مدل Z-604

پد آرایشی Z.ONE مدل Z-604

پد آرایشی Z.ONE مدل Z-604

Z.ONE makeup pad Z-604

3,000 تومان 1,380 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

پد آرایشی Z.ONE مدل Z-604

استفاده  از یک محصول آرایشی مثل لورآل که نسبتا گران است و برای شما حتما ارزش بسیاری دارد خیلی مهم است و اگر درست از آن استفاده نکنید آن محصول نمی‌توانید بهترین آرایش های شما را رقم بزند. از این رو بهتر است هر بار که به سراغ یک از کرم پودر‌های و یا یکی از کانسیلرهای گران قیمت خود می‌روید یک ابزار مناسب برای استفاده از مواد آرایشی هم تهیه کنید.

مواد آرایشی که برای پوست استفاده می‌شوند یا به صورت پورد‌اندو یا به صورت مایع و نیمه مایع و هر یک از  این مواد برای قسمتی از صورت کار بردن دارند برای استفاده بهینه با ابزاری خاص روی صورت مصرف می‌شوند. البته ابزار همیشگی مصرف این محصولات انگشتان دست هستند، به خصوص برای مواد مایع و نیمه مایع، اما این بدترین روش استفاده از این مواد آرایشی است.

مو تن رو در بازار لوازم آرایش به دنبال یک ابزار حرفه‌ای  برای استفاده از انواع کانسیلرها و ب ب کرم‌ها و کرم موس‌ها و کرم پود‌ها بوده است. پس برای این که از این همه محصولات خوب استفاده کنیم باید یک پد مخصوص داشته باشیم.

پد آرایشی Z.ONE مدل Z-604‌ راه حل بسیار جالب مو تن رو برای استفاده بهینه از این مواد آرایشی بسیار با ارزش است. پد آرایشی Z.ONE مدل Z-604 از جنس فوم  فشورده آرایشی ساخته شده است و کمترین جذب مواد آرایشی را در خود دارد و از این رو می‌تواند به راحتی کرمپودر مایع شما و یا کانسیلر مایعتان را روی پوست پخش کند. پد آرایشی Z.ONE مدل Z-604‌ بدنه‌ای استوانه‌ای دارد و استفاده از این پد و سر آن به صورت اُریب شکل گرفته است و بسیار مناسب پخش کردن پودرها و کرم های آریشی بر روی پوست، طراحی شده است.

سر هلالی پد آرایشی Z.ONE مدل Z-604 برای پخش کردن مواد آرایشی در زیر چشم و اطراف چانه طراحی شده است و آن را به یک پد آرایشی بسیار کارآمد بدل می‌کند.

نحوه استفاده

سعی کنید صورت خود را قبل از آرایش با یک فیشواش بشویید و بعد برای آرایش با پد آرایشی Z.ONE مدل Z-604  یک کرم پودر سبک یا یک کانسیلر مایع را روی پوست بگذارید و برای پخش کردن و یک نواخت کردن مواد آرایشی از پد آرایشی Z.ONE مدل Z-604  استفاده کنید.

تأثیر استفاده

استفاده از پد آرایشی Z.ONE مدل Z-604 یک اثر مهم دارد و آن حداقل  جذب مواد آرایشی در این پد است. استفاده از پد آرایشی Z.ONE مدل Z-604‌ سبب می‌شود این مواد آرایشی به راحتی روی صورت شما پخش شوند و استفاده از این پد هیچ گونه مشکلات حساسیتی را برای شما پیش نخواهد آورد.

 

مشخصات کلی

نوع بسته بندی

پلاستیکی

وزن/حجم
بارکد
کشور سازنده

چین

پروانه بهداشتی
SKU

371500499604

ویژگی

ویژگی ها

استفاده بهینه از مواد آرایشی مایع و پودری • بدون ایجاد حساسیت • پخش کردن و همگن کردن مواد آرایشی باپوست صورت

نظرات

captcha Refresh

برای اطلاع از آخرین محصولات عضو شوید

تعداد کاربران ما : 305

درباره مو تن رو

وب سایت مو تن رو یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی است. در این فروشگاه بستری دانش بنیان برای خرید امن و در اوج کیفیت  لوازم آرایش و محصولات بهداشتی فراهم آمده است. این وب سایت برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریانش محتوای تخصصی را با مشاوره استادان زیبایی و گریم در کنار عرضه انواع لوازم آرایش برای کاربران خود تهیه می‌کند.

تلفن : 43389 - 88542210

فکس : 88542210

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، بعد از تقاطع مفتح ، پلاک 161 ، طبقه 4