رنگ موی دوماسی 120 میل بلوند عسلی تیره-6.34

Domacy Honey Hair Color 120 Ml
رنگ موی  دوماسی 120 میل بلوند عسلی تیره-6.34
قیمت: 29,000 23,200 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
خرید مقایسه کن
دوماسیدوماسی

رنگ موی دوماسی 120 میل بلوند عسلی تیره-6.34

Domacy Honey Hair Color 120 Ml
کشور مبدا برند: 

دسته بندی :

رنگ مو تیوپی

برند :

امتیاز 5 از 5 از مجموع 3 نظر
3 رنگ
قیمت: 29,000 23,200 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
افزودن به سبد خرید مقایسه کن خرید مشاهده نظرات (3)

رنگ موی دوماسی 120 میل سری عسلی

 

بعضی رنگ موها هستند که به راحتی می‌توانند مناسب هر مویی و رویی باشند. هر رنگ پوستی با رنگ موی دوماسی سری عسلی می‌تواند بسیار زیبا و دوست داشتنی شوند اما برای استفاده از این رنگ مو باید چه کار کرد. هر رنگ را باید با چند رنگ دیگر به مقدار بسیار کم ترکیب کرد و از آن بر روی موها استفاده کرد این رنگ‌ها هر کدام اکسیری بسیار دوست داشتنی برای خوش حال و هوا کردن موهای شما است.

سری رنگ‌های عسلی دوماسی بسیار محدود است یعنی سه رنگ بیشتر ندارد اما این سه رنگ هر کدام برای خود یک معجزه تمام عیار برای تغییر تیپ و استایل شما هستند. بهترین فصل برای استفاده‌ از  رنگ موی دوماسی سری عسلی فصل زمستان است. رنگی که با لباس‌های طیف بژ و قهوه‌ای و بسیار زیبا می‌شود. اگر رنگ پوست شما روشن است بهترین انتخابی که بدون درنگ باید به آن برسید رنگ کردن موهایتان با رنگ موی دوماسی سری عسلی است.

رنگ موی دوماسی سری عسلی یک رنگ موی بسیار مفید و بسیار کم ضرر است. زیرا برای محافظت از موهای شما انواع روغن‌های طبیعی را  در ترکیب این رنگ موی بسیار مرغوب اضافه نموده‌اند. رنگ موی دوماسی سری عسلی حاوی سه روغن بسیار مهم برای حفظ موهای شما است. روغن زیتون و روغن نارگیل و روغن بادام مهم‌ترین روغن‌های طبیعی برای حفظ موهای شما از گزند مواد شیمیایی موجود در رنگ مو است. به هر حال برای استفاده از رنگ مو موهای شما با مواد شیمیایی رو به رو می‌شود اما در رنگ موی دوماسی سری عسلی عملا شما با سطح بسیار پایینی از مواد شیمیایی رو به رو می‌شود این به آن معنی است که رنگ رنگ موی دوماسی سری عسلی کمترین ضرر را برای موهای شما دارد.

اما برای این که رنگ موی شما دقیقا مانند رنگ آلبوم رنگ مو دوماسی شود و به اوج درخشندگی و زیبایی برسد باید رنگ موی خود را با چند رنگ دیگر به مقدار کمی مخلوط کنید دستور این ترکیب به این صورت است.

6.34 بلوند عسلی تیره:  این سری رنگ مو با پایه‌های بالای دکلره شکل می‌گیرد. برای این رنگ مو خاص پایه دکلره را روی 7 بگذارید و بعد از واریاسیون 000 رنگ اکسترای طبیعی با شماره 7.00 و همین طور رنگ سری طلایی با شماره 5.3 از هر کدام یک سانت در مخلوط بریزید تا ترکیبی آرمانی به دست آورید.

7.34 بلوند عسلی متوسط : پایه را روی 8 بگذارید و بعد 1 سانت از واریاسیون 000 یک سانت از رنگ 6.3 از سری طلایی و همین طور یک سانت هم از رنگ کاراملی روشن از سری کافی شاپ به شماره 9.71 به ترکیب اضافه کنید. توجه داشته باشید رنگ‌های ترکیب از هر کدام بیشتر از یک سانت نشود. 

8.34 بلوند عسلی روشن:  این بار موها را به پایه 9 برسانید یک سانت 000 و یک سانت رنگ موی 7.31 از سری بژ بیفزایید سپس یکی سانت هم از رنگ موی سری کافی شاپ به شماره 7.71 اضافه کنید

سری عسلی بهترین انتخاب برای خانم هایی با  پوست گندمی است. 

چگونه موهای خود را دکلره کنیم

در دستور که در بالا آمده است ابتدا باید موهای خود را دکلره کنید دکلره مو با ترکیب پودر دکلره سفید یا آبی و یا سبز با میزان معینی اکسیدان انجام می‌پذیرد. اغلب برای 150 میل اکسیدان یک اسکوپ دکلره اضافه می‌شود اما موهای شما در زمان دکلره دقیقه به دقیقه رنگ عوض می‌کنند و شما با احتساب دقیق زمان می‌توانید موهای خود را به پایه درج شده در ترکیب ذکر شده برای محصول برسانید. رنگ پودر دکلره اغلب سفید است اما اگر نیاز به استفاده از پودر های رنگی باشد در ترکیب ذکر می شود.

تمام رنگ مو ها تا پایه 5 دکلره را  پوشش می دهند و اساسا ترکیب اکسیدان و دکلره باید برای به وجود آوردن پایه 5 به بعد روی مو ها قرار بگیرد.

دکلره پایه 5: ترکیب دکلره را با اکسیدان 9% آماده کنید و روی موهای خود بگذارید بعد از 13 الی 14 دقیقه موهای شما به روشنی  رنگ موی 5.00 می شود حالا پایه رنگ موی شما به عدد 5 رسیده است.

دکلره پایه 6: ترکیب را با اکسیدان 9% آماده کنید  و بین 18 الی 16 دقیقه روی موهای خود نگه دارید بعد از آبکشی دکلره موهای شما به روشنی رنگ 6.00 در آمده است که رنگی از سری اکسترای طبیعی است.

دکلره پایه 7 : مواد را آماده کنید و بعد از قرار دادن روی موها بین 20 تا 22 دقیقه صبر کنید حالا موهای شما به روشنی رنگ 7.00 دوماسی از سری اکسترای  طبیعی تغییر رنگ داده است.

دکلره پایه 8: در این دکلره از اکسیدان 12% استفاده کنید به زمانی بین 25 تا 26 دقیقه نیاز دارید تا موهای شما مانند رنگ 8.00 دوماسی تغییر رنگ دهد

دکلره پایه 9: شما وارد پایه های سنگین دکلره شده اید یعنی باید اکسیدان 12% را با یک اسکوپ پودر سفید به مدت 30 دقیقه روی موها نگه دارید تا موهای شما به رنگ 9.00 دوماسی برسد

دکلره پایه 10: یکی از  بالاترین پایه‌های دکلره که با ترکیب اکسیدان 12% و یک اسکوپ پودر سفید دکلره به وجود می‌آید این ترکیب را 35 دقیقه روی موهای خود نگه دارید. بعد از عملیات موهای شما به رنگ 10.00 اکسترای طبیعی دوماسی تغییر رنگ خواهد داد.

پایه دکلره 11: بالاترین پایه دکلره که باید با 40 دقیقه صبر شما برای  آمیختن موها با مواد دکلره به دست می‌آید شما بعد از شستن دکلره موهایتان به رنگ بلوند خیلی خیلی روشن یعنی 12.00 دوماسی تغییر رنگ خواهد داد.

نحوه استفاده

میزان و نسبت های ترکیب رنگ دوماسی در بروشور داخل جعبه قید شده است. بسته به این که تعداد موهای سفید شما چقدر زیاد باشد از اکسیدان 6% یا 9% برای رنگ کردن موهای خود باید استفاده کنید. اگر موهای سفید نسبتا زیادی دارید باید از اکسیدان 9% برای ترکیب رنگ موی خود استفاده کنید. رنگ موی دوماسی پوشانندگی بسیار بالایی دارد و یک تیوپ 100 میل آن برای رنگ کردن موهایی تا سرشانه مناسب است اما برای موهایی تا زیر سرشانه و بلندتر به دو تیوپ رنگ نیاز دارید.

رنگ موی شما با نسبت 1 به 1.5 ترکیب می‌یابد یعنی برای 100 میل رنگ مو به 150 میل اکسیدان نیاز دارید. اما این ترکیب همیشگی نیست زیرا برای رنگ‌های روشن کننده و بسیار روشن باید از ترکیب 1 به 2 استفاده کنید یعنی یک تیوپ رنگ موی 100 میل را  با 200 میل اکسیدان ترکیب کنید.

چگونه موها خود را رنگ کنیم: یک دستکش یک بار مصرف به دست کنید و یک کاسه مخصوص رنگ که مدرج باشد تهیه کنید و یک قلم مخصوص رنگ مو اکسیدان و رنگ مو را با هم طبق دستور نوشته شده به خوبی ترکیب کنید تا یک دست شود سپس مقداری از رنگ مو را به قسمت ساقه موی خود بزنید و بعد به رنگ کردن قسمت ریشه و بالای مو بپردازید با قلم رنگ مو رنگ را روی موها کاملا یک دست کنید.

چگونه از موهایمان در هنگام رنگ مو و دکلره محافظت کنیم؟  رنگ مو با انواع روغن‌های طبیعی  مانند روغن آرگان، شی باتر روغن زیتون و روغن بادام سازگاری دارد و اساسا پایه رنگ مو همین روغن‌های طبیعی هستند و این روغن‌ها چه در زمان دکلره و چه در زمان رنگ کردن مو می‌توانند از خشک شدن و از دست رفتن بیش از حد آب مو محافظت کنند. می‌توانید در رنگ موی خود انواع این روغن‌ها را تا حدود 12 میلی لیتر اضافه کنید از مصرف بیش از این حد این روغن ها بر روی مو خود داری کنید.

بعد از رنگ کردن موها حتما از ماسک موی مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید به خصوص بعد از شستشوی رنگ از موها تا دو روز فقط موها را با ماسک مو بشویید و از استفاده هرگونه شامپو خود داری کنید.

تاثیر استفاده

تمام رنگ موها بسته به رنگ پایه موی شما می‌توانند تیره‌تر و یا روشن‌تر از حالت نشان داده شده در تصاویر سایت و آلبوم رنگ موی دوماسی تغییر حالت دهند اما ته رنگ‌های خاصی در زمان دکلره کردن و برخی اوقات رنگ کردن موهای خود در موهای شما پدید می‌آید اگر این ته رنگ‌ها همخوان با رنگ موی شما بود چندان با آن مبارزه نکنید اما اگر رنگ به وجود آمده از ته رنگ پیگمان‌های باقی مانده در موی شما با رنگ موی شما تضاد داشت باید با اضافه کردن واریاسون ها به رنگ مو آن را خنثی کنید مثلا رنگ زرد را با واریاسیون بنفش؛ رنگ قرمز را با واریاسیون سبز و رنگ سبز را با واریاسیون قرمز بر طرف کنید دقت داشته باشید استفاده از اکسیدان‌های ضد زردی و ضد قرمزی هم در این کار شما را یاری می‌رساند و اگر با این اکسیدان‌ها رنگ ناخواسته موی شما برطرف شد به واریاسون روی نیاورید. پس فقط در موارد شدید ایجاد ته رنگ‌های ناخواسته از واریاسون استفاده کنید.

موهای شما در کمال امنیت و بسیار مناسب  با رنگ موی دوماسی رنگ می‌شوند زیرا در این رنگ مو از سه روغن بادام، نارگیل و زیتون به مقدار بسیار زیادی استفاده  شده است.

 

 

ته رنگ موزرد, نارنجی
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)141607012111
وزن (گرم)138
برنددوماسی
دسته‌ها
ویژگیحاوی آلوئه ورا, حاوی روغن بادام, حاوی روغن زیتون, حاوی روغن کرچک, حاوی روغن کنجد, حاوی روغن نارگیل, حاوی ویتامین C, ماندگاری بالا
کارکردپوشاننده سفیدی مو, نرم کننده
برچسب‌هاhair, economic hair color, DOMACY

نظرات کاربران (3 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
م

بله میشه

ارزش خرید
کیفت
ش
من در منزل میتونم موهامو با این رنگ روشن کنم ؟ نیاز به دکلره داره ؟ من موهای خودم خرماییه و رنگ نداره
ارزش خرید
کیفت
ش
این رنگ نیاز به دکلره داره ؟ لطفا راهنماییم کنین چطور باید موهامو روشن کنم؟
ارزش خرید
کیفت

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.