بستن

mootanroo logo

ورود / ثبت نام

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی مو تن رو کاملا محفوظ می باشد

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو

قوانین سایت

قوانین و مقررات سایت مو تن رو

وبسایت لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو متعهد است بر اساسا قوانین زیر کالا شما را در زمان تعهد شده به دست شما مشتری محترم مو تن رو برساند. تخطی از هر یک از این قوانین، از سوی وبسایت و یا مشتری، وبسایت و مشتری را مختار می‌کند که کالا و یا خدمات ارائه شده را مرجوع نماید و سفارش را  لغو نماید.

شرایط ثبت سفارش: پرداخت سفارش از دو روش پرداخت اینترنتی (درگاه های موجود در سایت) و پرداخت در محل می تواند از طرف مشتری صورت گیرد؛ باید توجه داشته باشید که پرداخت در محل فقط برای سفارش هایی امکان پذیر می باشد که برای شهر تهران (مناطق 22 گانه) ثبت شده باشد.

شرایط ارسال: وبسایت مو تن رو متعهد است در روزهای کاری تمام سفارش‌هایی ثبت شده را برابر با قوانین که در پی می‌آید، به دست به دست مشتریان خود برساند. در صورت بروز هرگونه مشکل در این روند وبسایت مو تن رو موظف است از راه‌هایی مانند: تماس تلفنی با شماره همراه و یا ثابت ثبت شده در پروفایل مشتری؛ اس ام اس و یا ایمل مشکل پیش آمده را به اطلاع مشتری برساند و زمان بعدی  ارسال  را با او هماهنگ کند.

در صورت در دسترس نبودن مشتری و عدم توانایی او در هماهنگی ارسال یا برقراری ارتباط با ایشان سفارش معلق می‌ماند و وجه پرداختی به عنوان امانت نزد وبسایت مو تن رو قرار خواهد گرفت و در صورت عدم هماهنگی‌ها بدوی طبق شرایط بازگشت کالا و عودت وجه از سوی وبسایت اقدام می‌شود. 

از آنجا که بازه های ارسال کالا برای سایت مو تن رو طبق زمان بندی های خاصی تعریف می‌شود لازم است در زمان ثبت سفارش بر اساس مفاهیم زیر عمل گردد. درخواست های خارج از این رنج زمانی به هیچ وجه مورد وثوق وبسایت مو تن رو نیست.

شرایط ارسال: وبسایت مو تن رو مختار است بازه های زمانی اعلام شده برای ارسال کالا را بنا به شرایط و حجم سفارشات به ثبت رسیده تا 72 ساعت جا به جا کند. این جا به جایی‌ها از طریق راه های ارتباطی به ثبت رسیده در پروفایل مشتری به اطلاع می‌رسد.

روز کاری: منظور از روزکاری روزهای کاری غیر تعطیل مصرح در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران است و هر گونه تغییرات به وجود آمده در این روزها باید از طریق رسانه‌های عمومی به اطلاع عموم رسیده باشد. ضمنا تمام تغییرات در شرایط و روزهای کاری قبلا در وبسایت مو تن رو در صفحه اصلی به اطلاع مشتریان می‌رسد. منظور از زمان ارسال تاریخ و بازه ساعتی است که در ثبت نهایی سفارش و در فاکتور دیجیتال شما ثبت می‌گردد.

روزهای کاری معمول: روزهای شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8.30 تا 15 مشمول یک روز کاری است و سفارش‌های ثبت شده در این روزها و در این بازه ساعت حداکثر تا 24 ساعت به دست شما مشتری محترم مو تن رو می‌رسد.

روزهای تعطیل و نیمه وقت کاری: روزهای پنج شنبه سفارش‌های ثبت شده تا  12 ظهر مشمول ارسال 24 ساعته می‌شود و بعد از این ساعت شرایط ارسال در روزهای تعطیل برای ارسال محصول در نظر گرفته می‌شود. 

شرایط ارسال در روزهای تعطیل: سفارش‌هایی که در روز های پنج شنبه بعد از ساعت 12 ثبت شود و یا در روزهای تعطیل به ثبت رسیده باشد، در اولین روز کاری بعد از تعطیلی برای شما ارسال می‌شود و مشمول طی زمان یک روز کاری خواهد بود.

 توجه داشته باشید که وبسایت مو تن رو مختار است بسته به حجم سفارش‌ها زمان های ارسال را جا به‌جا کند و این امر را به اطلاع مشتریان برساند. 

شرایط ارسال کالا

ارسال رایگان تهران: سفارش‌های بالای مبلغ 70000 تومان به صورت کاملا رایگان و تا 7 روز کاری با لحاظ شرایط ثبت به دست مشتری می‌رسد.

ارسال رایگان در تهران و شهرستان تنها برای مرسولاتی با وزن کمتر از 2 کیلوگرم انجام می‌شود.

سفارش‌های بالاتر از مبلغ 70000  و کمتر از وزن 2 کیلو به صورت کاملا رایگان برای مشتریان در سراسر ایران ارسال می‌شود.

هزینه ارسال بسته به وزن و مسافت مقصد از شهر تهران محاسبه می‌شود.

تهران: منظور از تهران فقط مناطق بیست و دوگانه شهرداری تهران است و شهرستان‌های اسلام‌شهر، رباط‌ ‌کریم،کهریزک،دماوند، بومهن، رودهن، پردیس، جاجرود، لواسان و ورداورد جزء تهران حساب نمی‌شوند

شهرستان: همه شهرستان ها و مراکز استان های محصور در مرزهای آبی و خاکی جمهوری اسلامی ایران

وزن سفارش‌ها: وزن مجموع فاکتور شما معیار احتساب هزینه ارسال است. 

ارسال رایگان و کد تخفیف: وبسایت مو تن رو در واقعی برای مشتریان خود کد های تخفیفی در نظر می‌گیرد تنها کد های تخفیفی که در سامانه وبسایت مو‌ تن رو تأیید شوند مورد پذیرش وبسایت مو تن روست.

در مواقعی که کد تخفیف سبب شود مبلغ سفارش کم‌تر از میزان ارزش مشمول ارسال رایگان شود. وبسایت مجاز به احتساب هزینه حمل برای مرسوله  است.

در بسیاری موارد کد‌های تخفیف دارای تاریخ مصرف است و بعد از آن تاریخ از آن تاریخ بی اعتبار است.    

نحوه احتساب هزینه حمل محصولات: در تهران و شهرستان‌ها بسته به وزن و قیمت سفارش و همین طور مسافت طی شده از مرکز تهران نرخ ارسال متفاوت است.
کد تخفیف فقط شامل محصولاتی می شوند که بر روی سایت تخفیف نداشته باشند.

انواع ارسال در تهران و شهرستان ها

ارسال 24 ساعته در تهران: سفارش‌های زیر وزن 2 کیلو و با مبلغ بالا تر از 70000  به صورت رایگان و کمتراز 24 ساعت کاری برای مشتریان ارسال می‌شود

در ارسال‌های خارج از تهران مرسوله 3 تا 5 روز کاری بعد به دست شما می‌رسد. مشتریان مو تن رو موظف به پیگیری مرسولات خود از شرکت پست هستند و هر گونه قصور، مفقودی و ارسال اشتباه مرسوله از سوی شرکت پست مسئولیتی را متوجه وبسایت مو تن رو نمی‌کند.

امکان ارسال 24 ساعته برای شهرستان ها وجود ندارد.

در صورت عدم حضور مشتری در محل به هنگام تحویل مرسوله و عودت مرسوله به وبسایت از سوی شرکت پست برای ارسال مجدد هزینه جداگانه‌ای برای ارسال دریافت می‌شود.

شرایط تحویل و ارائه کالا

چک کردن مرسول: در زمان تحویل لازم است متطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش، مرسوله چک شود.

در زمان تحویل بسته حتما برگ سفارش کالا که ضمیمه محموله پستی می‌باشد را با محتویات داخل بسته بندی مطابقت و کنترل نمایید ودرصورت داشتن هرگونه مغایرت بخشی از سفارش با فاکتور ثبتی از تحویل گرفتن بسته پستی خودداری نمایید بدیهی است امضاء و تائید شما به منزله دریافت کالا به صورت کامل تلقی می‌گردد و پس از آن شرکت مو تن رو هیچ‌گونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت ضمنا توجه فرمایید بسته پستی ارسالی نباید مخدوش باشد.

قوانین و محدودیت‌های  بهداشتی

از آنجا که تمام محصولات تابع ضوابط و قوانین وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران هستند بعد از باز شدن درب محصول و یا لفاف پلاستیکی آن یا مخدوش شدن پلمپ های نصب شده بر روی محصول  به هیچ عنوان محصول مرجوع و یا تعویض نمی‌شود.

شرایط بازگشت کالا : در برخی از کالا ها مانند کرمپودرها و لاک‌های آرایشی که انتخاب رنگ با احتمال خطای بصری مواجه است. امکان برگشت محصول با رعایت کامل قوانین بهداشتی مطرح شده وجود دارد. این  امکان فقط به مدت 7 روز برای مشتری وجود دارد.

برای تعویض کالا مشتری موظف به پر کردن فرم تعویض کالا در وبسایت مو تن رو است. توجه داشته باشید که در این شرایط وجهی به مشتری عودت داده نمی‌شود و فقط کالا تعویض می‌گردد.

شرایط عودت وجه

در شرایطی که کالا یا بسته پستی، دچار خرابی پس دادگی آمبولانژ و بیرون ریختن محتویات محصول و خرابی‌های فیزیکی دیگر باشد و یا تاریخ مصرف محصول ارسالی زیر 1 ماه باشد وبسایت مو تن رو موظف به عودت وجه مشتری است این کار تنها با پر کردن فرم مرجوعی کالا در سایت مو تن رو امکان پذیر است و در غیر  این صورت به هیچ عنوان عودت وجه امکان پذیر نمی‌باشد. ضمنا در این شرایط نیز قوانین بهداشتی قبل از عودت وجه لحاظ خواهد شد.

زمان تشخیص این گونه خرابی‌ها فقط زمان تحویل محصول به مشتری و تنها شخص ثبت نام کننده در سایت صلاحیت بررسی بسته و محصول را در زمان تحویل دارد.

 

مشاوره رایگان:

وب سایت مو تن رو برای مشتریان خود امکان مشاوره آنلاین و تلفنی را فراهم آورده است . باید توجه داشته باشید که پیشنهاد های مطرح شده از سوی مشاور به هیچ عنوان در شرایط تصمیم شما برای انتخاب تغییر ایجاد نمی کند و انتخاب شما ملاک عمل و پرداخت و تحویل اجناس است.  

حفظ حریم خصوصی

اطلاعات مندرج در پروفایل های شخصی مو تن رو که از سوی مشتری در این سایت به ثبت می‌رسد نزد وبسایت امانت حساب می‌شود و وبسایت تمامی قوانین مربوط به راز داری را برای آن مترتب می‌داند.

وبسایت به هیچ وجه مجاز به انتشار، خرید و فروش و در اختیار قرار دادن این اطلاعات به غیر را ندارد.

تنها به درخواست دستگاه های قانونی وب سایت مجاز است اطلاعات مشتریان خود را به دستگاه های ذی‌صلاح ارائه کند.

نظرات

captcha Refresh
مبینا بیک زاده
۱۳۹۷/۰۳/۲۵۰۰
پاسخسلام شما خیلی خوبین
مینا احتشامی
۱۳۹۷/۰۱/۲۷۰۰
پاسخسلام
پس از دریافت بسته و باز شدن دیده شد رژ گونم پودر شده الا ن بایستی این کالا عوض بشه ازچه طریق اقدام کنم
همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید
7 روز هفته ، همراه زیبایی شما خواهیم بود.
43389 - 88542220
info@mootanroo.com