1591543800

رنگ موی دوماسی 120 میل هاوانا-6.03

Domacy Havana Hair Color 120 Ml
رنگ موی  دوماسی 120 میل  هاوانا-6.03
قیمت: 28,100 24,000 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
خرید مقایسه کن
دوماسیدوماسی

رنگ موی دوماسی 120 میل هاوانا-6.03

Domacy Havana Hair Color 120 Ml
کشور مبدا برند: 

دسته بندی :

رنگ مو تیوپی

برند :

امتیاز 5 از 5 از مجموع 1 نظر
5 رنگ
قیمت: 28,100 24,000 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
افزودن به سبد خرید مقایسه کن خرید مشاهده نظرات (1)

رنگ موی دوماسی 120 میل سری هاوانا

 

دوماسی یکی از خلاق‌ترین کارخانه‌های تولید رنگ موست. محصولات دوماسی عملا از بهترین محصولات تولید شده برای مو هستند این دسته از محصولات یکی از بهترین محصولاتی هستند که درایران تولید بسته بندی می‌شود. دوماسی را اساسا نباید به عنوان یک برند ایرانی به حساب آورد زیرا تمام مواد اولیه و فرمول‌های‌ رنگ مو دوماسی کاملا ساخته فرانسه هستند و تنها برای به دست آوردن قیمت مناسب این دسته از محصولات در ایران تولید نهایی و بسته‌ بندی می‌شوند.

اما در میان رنگ های گرم دوماسی سری هاوانا یکی از بهترین انتخاب های برای فصل گرم تابستان است. پوست‌های برنزه و آفتاب سوخته که با لذت آفتاب گرفتن کاملا آشنا هستند حتما برای رنگ موهای تیره خود هم فکری کرده‌اند.

رنگ موی دوماسی سری هاوانا همان طور که از  اسمش پیداست سعی می‌کند موهای شما را به رنگ موهای مردم آمریکای جنوبی نزدیک کند رنگ موهایی که همیشه هماهنگی خاصی با پوست‌های سبزه و آفتاب داغ سواحل کوبا و برزیل دارد. از این‌ها که بگذریم رنگ موی دوماسی سری هاوانا یک رنگ موی بسیار خوش رنگ است که شما می‌توانید با انتخاب آن با ریسک بسیار کم موهای خود را به رنگ‌هایی مناسب فصل تابستان رنگ کنید.

رنگ موی دوماسی سری هاوانا در خود انواع روغن های محافظ دارد روغن بسیار مرغوب زیتون، روغن نارگیل و روغن بادام روغن هایی هستند که عملا موی شما را در برابر تماس با مواد شیمیایی محافظت می‌کند . ویتامین‌های موجود در ساختار این روغن‌ها می‌تواند موهای شما را در یک پروسه خاص و منحصر به فرد کاملا ایمن و زیبا به رنگ دلخواه شما برساند.

اما رنگ موی دوماسی سری هاوانا به تنهایی نتیجه مناسبی به شما نمی‌دهد و باید به مقدار کمی آن را با دیگر رنگ‌های دوماسی ترکیب کنید تا رنگی کاملا نزدیک به رنگ موی اصلی درج شده در آلبوم دوماسی از آب درآید.

اما ترکیب های رنگ موی دوماسی سری هاوانا کدامند.

3.81 برزیلی: با پایه دکلره 5 شروع کنید که پایه دکلره بسیار سبکی است سپس از هایلایت 000، واریاسیون دودی و رنگ زیتونی به شماره 7.8 هر کدام یک سانتیمتر به مخلوط اضافه کنید و یک تیوپ کرم رنگ مو را با این مقدار ترکیب کنید. اکسیدان مناسب برای این مخلوط اضافه کنید.

 6.03هاوانا: دکلره پایه 7 برای رنگ موهای شما مفید است از دو رنگ اکسترای طبیعی شماره 8.00 و رنگ سری کافی شاپ 8.17 هر کدام یک سانت به مخلوط اضافه کنید. به میزان لازم اکسیدان فراموش نشود.

5.43 موناکو:  پایه دکلره پیشین را تکرار کنید ولی این بار از رنگ اکسترای طبیعی 7.00 و رنگ طلایی 5.3 هر کدام یک سانت اضافه کنید تا تأثیر رنگ موهای شما تشدید شود.

7.73 مدیترانه‌ای: رنگ مدیترانه‌ای احتیاج به یک پایه دکلره قوی مانند 10 دارد باید از سه رنگ هر کدام 1 سانت با هم مخلوط کنید تا این رنگ مانند آلبوم رنگ مویش درخشان و زیبا بر روی موهای شما جلوه‌گر شود. رنگ‌های ترکیبی در این ترکیب رنگ مو عبارت انداز 7.3 از سری طلایی، 7.71 از سری کافی شاپ و 9.00 از سری اکسترا طبیعی و البته بعد از  ترکیب یک تیوپ کامل رنگ مو با این ترکیبات به میزان لازم اکسیدان به ترکیب خود اضافه کنید.

4.05 استوایی:  این رنگ به خاطر ترکیب پیچیده خود نیازی به ترکیب با رنگ های دیگر ندارد فقط آن را با اکسیدان ترکیب کنید.

سری هاوانا همان طور که از اسمش پیداست بهترین انتخاب برای کسانی است که پوست های سبزه دارند

چگونه موهای  خود را دکلره کنیم

در دستور که در بالا آمده است ابتدا باید موهای خود را دکلره کنید دکلره مو با ترکیب پودر دکلره سفید یا آبی و یا سبز با میزان معینی اکسیدان انجام می‌پذیرد. اغلب برای 150 میل اکسیدان یک اسکوپ دکلره اضافه می‌شود اما موهای شما در زمان دکلره دقیقه به دقیقه رنگ عوض می‌کنند و شما با احتساب دقیق زمان می‌توانید موهای خود را به پایه درج شده در ترکیب ذکر شده برای محصول برسانید. رنگ پودر دکلره اغلب سفید است اما اگر نیاز به استفاده از پودر های رنگی باشد در ترکیب ذکر می شود.

تمام رنگ مو ها تا پایه 5 دکلره را  پوشش می دهند و اساسا ترکیب اکسیدان و دکلره باید برای به وجود آوردن پایه 5 به بعد روی مو ها قرار بگیرد.

دکلره پایه 5: ترکیب دکلره را با اکسیدان 9% آماده کنید و روی موهای خود بگذارید بعد از 13 الی 14 دقیقه موهای شما به روشنی  رنگ موی 5.00 می شود حالا پایه رنگ موی شما به عدد 5 رسیده است.

دکلره پایه 6: ترکیب را با اکسیدان 9% آماده کنید  و بین 18 الی 16 دقیقه روی موهای خود نگه دارید بعد از آبکشی دکلره موهای شما به روشنی رنگ 6.00 در آمده است که رنگی از سری اکسترای طبیعی است.

دکلره پایه 7 : مواد را آماده کنید و بعد از قرار دادن روی موها بین 20 تا 22 دقیقه صبر کنید حالا موهای شما به روشنی رنگ 7.00 دوماسی از سری اکسترای  طبیعی تغییر رنگ داده است.

دکلره پایه 8: در این دکلره از اکسیدان 12% استفاده کنید به زمانی بین 25 تا 26 دقیقه نیاز دارید تا موهای شما مانند رنگ 8.00 دوماسی تغییر رنگ دهد

دکلره پایه 9: شما وارد پایه های سنگین دکلره شده اید یعنی باید اکسیدان 12% را با یک اسکوپ پودر سفید به مدت 30 دقیقه روی موها نگه دارید تا موهای شما به رنگ 9.00 دوماسی برسد

دکلره پایه 10: یکی از  بالاترین پایه‌های دکلره که با ترکیب اکسیدان 12% و یک اسکوپ پودر سفید دکلره به وجود می‌آید این ترکیب را 35 دقیقه روی موهای خود نگه دارید. بعد از عملیات موهای شما به رنگ 10.00 اکسترای طبیعی دوماسی تغییر رنگ خواهد داد.

پایه دکلره 11: بالاترین پایه دکلره که باید با 40 دقیقه صبر شما برای  آمیختن موها با مواد دکلره به دست می‌آید شما بعد از شستن دکلره موهایتان به رنگ بلوند خیلی خیلی روشن یعنی 12.00 دوماسی تغییر رنگ خواهد داد.    

 

نحوه استفاده

میزان و نسبت های ترکیب رنگ دوماسی در بروشور داخل جعبه قید شده است. بسته به این که تعداد موهای سفید شما چقدر زیاد باشد از اکسیدان 6% یا 9% برای رنگ کردن موهای خود باید استفاده کنید. اگر موهای سفید نسبتا زیادی دارید باید از اکسیدان 9% برای ترکیب رنگ موی خود استفاده کنید. رنگ موی دوماسی پوشانندگی بسیار بالایی دارد و یک تیوپ 100 میل آن برای رنگ کردن موهایی تا سرشانه مناسب است اما برای موهایی تا زیر سرشانه و بلندتر به دو تیوپ رنگ نیاز دارید.

رنگ موی شما با نسبت 1 به 1.5 ترکیب می‌یابد یعنی برای 100 میل رنگ مو به 150 میل اکسیدان نیاز دارید. اما این ترکیب همیشگی نیست زیرا برای رنگ‌های روشن کننده و بسیار روشن باید از ترکیب 1 به 2 استفاده کنید یعنی یک تیوپ رنگ موی 100 میل را  با 200 میل اکسیدان ترکیب کنید.

چگونه موها خود را رنگ کنیم: یک دستکش یک بار مصرف به دست کنید و یک کاسه مخصوص رنگ که مدرج باشد تهیه کنید و یک قلم مخصوص رنگ مو اکسیدان و رنگ مو را با هم طبق دستور نوشته شده به خوبی ترکیب کنید تا یک دست شود سپس مقداری از رنگ مو را به قسمت ساقه موی خود بزنید و بعد به رنگ کردن قسمت ریشه و بالای مو بپردازید با قلم رنگ مو رنگ را روی موها کاملا یک دست کنید.

چگونه از موهایمان در هنگام رنگ مو و دکلره محافظت کنیم؟  رنگ مو با انواع روغن‌های طبیعی  مانند روغن آرگان، شی باتر روغن زیتون و روغن بادام سازگاری دارد و اساسا پایه رنگ مو همین روغن‌های طبیعی هستند و این روغن‌ها چه در زمان دکلره و چه در زمان رنگ کردن مو می‌توانند از خشک شدن و از دست رفتن بیش از حد آب مو محافظت کنند. می‌توانید در رنگ موی خود انواع این روغن‌ها را تا حدود 12 میلی لیتر اضافه کنید از مصرف بیش از این حد این روغن ها بر روی مو خود داری کنید.

بعد از رنگ کردن موها حتما از ماسک موی مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید به خصوص بعد از شستشوی رنگ از موها تا دو روز فقط موها را با ماسک مو بشویید و از استفاده هرگونه شامپو خود داری کنید.

تاثیر استفاده

تمام رنگ موها بسته به رنگ پایه موی شما می‌توانند تیره‌تر و یا روشن‌تر از حالت نشان داده شده در تصاویر سایت و آلبوم رنگ موی دوماسی تغییر حالت دهند اما ته رنگ‌های خاصی در زمان دکلره کردن و برخی اوقات رنگ کردن موهای خود در موهای شما پدید می‌آید اگر این ته رنگ‌ها همخوان با رنگ موی شما بود چندان با آن مبارزه نکنید اما اگر رنگ به وجود آمده از ته رنگ پیگمان‌های باقی مانده در موی شما با رنگ موی شما تضاد داشت باید با اضافه کردن واریاسون ها به رنگ مو آن را خنثی کنید مثلا رنگ زرد را با واریاسیون بنفش؛ رنگ قرمز را با واریاسیون سبز و رنگ سبز را با واریاسیون قرمز بر طرف کنید دقت داشته باشید استفاده از اکسیدان‌های ضد زردی و ضد قرمزی هم در این کار شما را یاری می‌رساند و اگر با این اکسیدان‌ها رنگ ناخواسته موی شما برطرف شد به واریاسون روی نیاورید. پس فقط در موارد شدید ایجاد ته رنگ‌های ناخواسته از واریاسون استفاده کنید.

موهای شما در کمال امنیت و بسیار مناسب  با رنگ موی دوماسی رنگ می‌شوند زیرا در این رنگ مو از سه روغن بادام، نارگیل و زیتون به مقدار بسیار زیادی استفاده  شده است.

 

 

ته رنگ موزرد, سبز, نارنجی, هایلایت, سوپر بلوند
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)141607012312
وزن (گرم)138
برنددوماسی
دسته‌ها
ویژگیحاوی آلوئه ورا, حاوی روغن بادام, حاوی روغن زیتون, حاوی روغن کرچک, حاوی روغن کنجد, حاوی روغن نارگیل, حاوی ویتامین C, ماندگاری بالا
کارکردپوشاننده سفیدی مو, نرم کننده
بافتکرم
برچسب‌هاhair, economic hair color, DOMACY

نظرات کاربران (1 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ف
دوستان کسی استفاده کرده ؟
ارزش خرید
کیفت

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.