فیلترهای اعمال شده
حذف همه
پنبه ریز
برند
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
محدوه قیمت
از تومان تا تومان
درمان (کارکرد)
نوع محصول
ویژگی
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
فقط کالاهای موجود
فقط کالاهای ارسال رایگان
مرتب سازی بر اساس
پرتخفیف ترین
جدیدترین
پرفروش ترین
ارزان ترین
گران ترین
پربیننده ترین

نوار بهداشتی پنبه ریز

برند پنبه ریز، یکی از بهترین برندهای فعال در حوزه محصولات بهداشتی بانوان و کودکان است. نوار بهداشتی پنبه ریز در مدل های مختلف، توانسته نیازهای به روز بانوان در حوزه محصولات بهداشت شخصی را به خوبی برآورده سازد.

انواع مدل های نوار بهداشتی پنبه ریز

نوار بهداشتی های این برند در ابعاد و سایزهای مختلف و همینطور ترکیب روزانه و شبانه تقسیم بندی شده اند. به طور مثال نوار بهداشتی مدل Large Blue، دارای سایز بزرگتری در مقایسه با مدل های دیگر بوده و به همان نسبت قدرت جذب بالاتری نیز دارد.

مدل های شبانه نیز دارای قدرت جذب بسیار زیاد و سریع بوده و کاملا بزرگ هستند. این مدل از نوار بهداشتی ها برای ساعات شب در دوران عادت ماهیانه، طراحی شده و باعث می شوند که شخص خواب راحت و بدون نگرانی بابت نگهداری و مراقبت شخصی را پشت سر بگذارد.

به همین شکل می توانید مدل های دارای سایز کوچک یا متوسط، مشبک یا معمولی را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که محصولات برند پنبه ریز، کاملا ضدحساسیت طراحی و تولید شده و برای بانوانی که دارای حساسیت های پوستی هستند، یکی از بهترین گزینه ها محسوب می شوند.

یک امتیاز ویژه

یکی از امتیازات ویژه نوار بهداشتی های این برند، نازک بودن با جذب بالا است. نازک بودن باعث می شود تا در پوشش روزانه و رفت و آمدهای خود، نگرانی نداشته باشید.

خرید اینترنتی نوار بهداشتی پنبه ریز

با توجه به تنوع محصولات این برند بهداشتی، برای خرید نوار بهداشتی مورد نظر و مناسب خود، کمی سردرگم خواهید شد. در فروشگاه اینترنتی موتن رو، کلیه محصولات این گروه با توضیحات مشخص و دقیق عرضه شده و به شما امکان انتخاب بهینه داده شده است.

با ثبت سفارش و خرید از فروشگاه اینترنتی موتن رو، محصولات مورد نظر در کمترین زمان، به محل آدرس شما ارسال خواهند شد.

کرم موبر سی گل

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر