1

بالانس

برند انگلیسی بالانس با شعار عرضه محصولات گیاهی و بدون استفاده از مواد شیمیایی در ترکیبات خود، توانسته در بازار محصولات بهداشتی و آرایشی پوستی، نام درخشانی به دست بیاورد. در حال حاضر این برند در کشورهای مختلفی، فروش قابل توجهی داشته و تمرکز آن بر تولیدات دوستدار پوست و بدون مواد شیمیایی مضر، باعث شده تا طرفداران زیادی داشته باشد.

کمی درباره برند بالانس

برند بالانس برای نخستین بار در کشور انگلستان ثبت شده، اما بعدها، کارخانه‌های آن در کشورهای آلمان، اسپانیا، چین، مکزیک و لهستان شروع به کار کردند. محصولات این برند در اروپا، آمریکا و آسیا عرضه شده و در کشور ما نیز در زمره محصولات مراقبت از پوست لاکچری قرار دارند.

پرفروش‌ترین محصولات آرایشی بالانس

همان طور که گفتیم محصولات پوستی بالانس، توانسته‌اند با داشتن ترکیبات گیاهی و عاری از مواد مضر، بازار خوبی به دست بیاورند. پرفروش‌ترین این محصولات از جمله کرم‌های دور چشم، سرم ویتامین سی، سرم طلا، سرم هیالورونیک اسید، ماسک مراقبتی پوست، ماسک ضدچروک، پد زیر چشم، کرم‌های لیفتینگ و ... هستند. هر یک از این محصولات برای مراقبت از پوست، تامین شادابی و نشاط، جلوگیری از پیری زودرس و همین طور رفع چین و چروک‌های فرموله شده‌اند.

اثرگذاری عالی محصولات بالانس، باعث خواهد شد تا مصرف کننده پس از یک بار تجربه کرم یا سرم‌های آن، دوباره برای خرید این محصولات مشتاق باشد.

برای اطمینان خاطر از کیفیت محصولات بالانس، سرم آبرسان و ضدچروک هیالورونیک آن یک گزینه عالی است. همین طور برای افرادی که معمولا از جوش‌های پوستی آزرده هستند، سرم ضدجوش و ضدلک بالانس مدل نیاسینامید عالی خواهد بود. به جز این سرم روشن کننده بالانس مدل ویتامین سی و همین طور سرم جوان ساز و ضدپروک مدل اسنالز ونوم، گزینه‌هایی فوق العاده برای رسیدگی به پوست و احیای آن، محسوب می‌شوند.

قیمت محصولات بالانس

محصولات آرایشی بالانس، به ویژه محصولات مراقبت پوستی آن به عنوان یک برند انگلیسی، در مقایسه با محصولات مشابه از برندهای دیگر، کمی گران به نظر می‌رسند. در حقیقت این برند را با یک گروه محصولات بالاتر از حد متوسط به لحاظ قیمت و البته کیفیت در نظر بگیرید. اما از آن جایی که رسیدگی به پوست و مراقبت آن، قطعا نیازمند محصولات درجه یک و دارای ترکیبات ممتاز است؛ در این حوزه پرداختن به قیمت به جای کیفیت، اشتباه بزرگی خواهد بود.

از این روی اگر می‌خواهید که رسیدگی و مراقبت پوستی خود را به شکلی عالی انجام داده و نتیجه دلخواه از روتین‌های پوستی را بگیرید، محصولات پوستی بالانس، از گزینه‌های عالی برای شما خواهند بود.

خرید اینترنتی محصولات برند بالانس از مو تن رو

در فروشگاه اینترنتی مو تن رو، پرفروش‌ترین محصولات پوستی بالانس عرضه شده و شما می‌توانید با اطمینان خاطر از قیمت مناسب و همین طور اصالت کالا، نسبت به خرید آنلاین هر یک از آن‌ها، اقدام کنید. به علاوه توضیح این محصولات و تصاویر واقعی آن‌ها، در فروشگاه اینترنتی مو تن رو، کمک خواهد کرد تا مقایسه و انتخاب بهتری داشته باشید. این برای افرادی که از پیش در خصوص نوع محصول مورد نظر خود، به طور دقیق مطمئن نیستند بسیار کمک کننده خواهد بود.

 

سرم صورت | کرم مرطوب کننده و آبرسان 

 

 

 

.