معرفی 10 مورد از پرطرفدارترین شلوار های زنانه

دنیای مد و لباس پر از رنگ ها و مدل های گوناگونی است که هر روزه با ترکیب جدیدی خود را به شیوه ای نوین ابراز می کنند، انتخاب لباس خوب و مناسب مهم ترین نکته در شیک پوشی و جذابیت است. یکی از مواردی که از دیر باز در میان زنان و مردان رواج داشته است شلوار بوده است. استفاده از شلوار به سده ششم قبل از میلاد همزمان با ظهور و استفاده از اسب بر میگردد اگرچه در برخی کشورها استفاده از شلوار برای زنان ممنوع بوده است اما استفاده از این گونه لباسها به تدریج در میان زنان رواج بیشتری پیدا کرد تا به مرور زمان به یکی از اصلی ترین لباسهای زنان تبدیل شد. با توجه به اهمیت استفاده از شلوارها در این مقاله به معرفی ده مدل شلوار زنانه پرطرفدار در میان بانوان پرداختیم.

 

  • شلوار سندبادی

این مدل شلوار زنانه که به شلوار های هارم یا سندبادی معروف هستند از سطح راحتی بسیار بالایی برخوردارند. راحتی و سبکی این نوع شلوارها بسیار بالاست. شلوارها در مچ پا و کمر جمع می شوند و مدلی گشاد و رها دارند. اگر مدتی طولانی را در سفر یا وسیله نقلیه سپری می کنید پیشنهاد میکنیم از این نوع شلوارهای راحتی استفاده کنید.

شلوار سندبادی

  • شلوار پلازو

شلوار های پلازو نوع دیگری از مدل شلوار زنانه راحتی و گشاد است که با ترکیب خاصی از لباس های راحتی استفاده می شود. این نوع شلوار در دسته شلوار های گشاد و راحت قرا میگیرد که می توان در مراسم رسمی و نیمه رسمی از آن استفاده کرد.دقت در انتخاب لباس و شلوار، توجه به رنگ پوست و تطابق رنگ لباس و پوست را هم فراموش نکنید.

مدل شلوار زنانه پلازو

  • شلوار ساسونی

منشا این مدل شلوار زنانه از سرزمین هندوستان است، مهمولا هندیان شلوارهایی بلند تا مچ را می پوشانند. این نوع شلوار ها در اطراف ران و ناحیه بالا تنه گشاد تر و هرچه به مچ نزدیک تر می شود باریک تر می شود.

شلوار ساسونی

  • شلوار ملوانی

شلوارهای راحت و شیک سبک ملوانی که با دکمه هایی شبیه پیراهن ملوانان و پاچه ای گشاد و شیک متمایز می شود.

شلوار ملوانی

  • شلوار سرهمی یا جامپ سوییت

این مدل شلوار های سرهمی که بیشتر به شکل جین هستند در ابتدا توسط کارگران بدلیل راحتی در استفاده مورد استفاده قرار گرفت و پس از مدتی به عنوان یکی از مدل های شلوار برای زنان و کودکان هم مورد استفاده قرار گرفت.

شلوار زنانه جامپ سوییت

  • شلوار سوییت پنت

شلوار های سوییت پنت از مدل شلوار زنانه ورزشی و راحتی است که بیشتر در زمان ورزش استفاده می شود و به گرم نگه داشتن ماهیچه ها کمک زیادی می کند. هم چنین با تعریق بیشتر به سوزاندن بیشتر کالری شما کمک می کند.

شلوار سوییت پنت

  • شلوار چسبان

این مدل شلوار زنانه از بالای کمر تا مچ تنگ و چسبان هستند و معمولا با پارچه های چسبان و کشی تولید می شوند. هم چنین در رنگ های مختلف تولید و عرضه می شوند.

شلوار چسبان

  • شلوار دمپاگشاد

این مدل شلوارها معمولا در نقاط بالا ثابت و یکنواخت دوخته می شوند و هرچه به سمت پاچه ادامه می یابند گشاد تر می شوند و در مدل شلوار های نیمه رسمی قرار می گیرد.

شلوار دمپا

  • شلوار شش جیب

این مدل شلوار ها راحت و گشاد هستند و عموما به علت داشتن چهار جیب در جلو و دو جیب در عقب به این نام شناخته می شوند.

شلوار شش جیپ

  • شلوار برمودا

این مدل شلوار زنانه ها دارای پاچه ای کوتاهتر از حد معمول هستند و در واقع نوعی شلوار کوتاه هستند.

مدل شلوار زنانه

دسته بندی ها

آرایشی و زیبایی
آرایشی و زیبایی
بهداشتی و مراقبتی
بهداشتی و مراقبتی
آشنایی با برندها
آشنایی با برندها
تاپ تن ها
تاپ تن ها
// //