1

قیمت و خرید کرم یاردلی باند استریت (Yardley)

همانطور که گفتیم قیمت محصولات یاردلی باند استریت (bond street) به نسبت سایر محصولات خارجی مناسب بوده و اگر تمایل به استفاده از کرم‌های خارجی دارید این برند انتخاب مناسبی است. در واقع شما با خرید محصولات یاردلی باند استریت (bond street) علاوه بر استفاده از یک برند خارجی، می‌توانید از طبیعی بودن آن لذت برده و تفاوت را در پوست و چهره خود احساس کنید. فروشگاه اینترنتی مو تن رو با تضمین کیفیت کالا و اصالت آن، آماده ارائه محصولات یاردلی باند استریت (bond street) به شما مشتریان محترم می‌باشد.

کرم روز ویتامینه (یاردلی) باند استریت

معرفی کرم های یاردلی باند استریت (Yardley)

یاردلی باند استریت یکی برند انگلیسی است که فعالیت خود را از سال 1999 آغاز کرده است. این کمپانی معروف که به تازگی تغییر نام داده است تا قبل از آن تمامی محصولات خود را یا نام Yardley وارد بازار می‌کرد و بیشتر بدین نام معروف است. قیمت محصولات یاردلی باند استریت (bond street) به گونه‌ای است که تمامی افراد می‌توانند آن را خریداری کرده و این خود یکی از عوامل پرفروش بودن این برند در دنیا و علی‌الخصوص کشور ما ایران است. حوزه تولید و فعالیت این برند بیشتر در زمینه انواع کرم برای مصارف گوناگون می‌باشد. اگر به دنبال داشتن پوستی سالم و شفاف هستید خرید محصولات یاردلی باند استریت (bond street) یک انتخاب هوشمندانه و عالی است.

مزایای کرم یاردلی باند استریت (Yardley)

آبرسانی عالی یکی از مهم‌ترین مزایای این برند می‌باشد که در تمامی کرم‌های آن وجود دارد. در واقع این آبرسانی باعث می‌شود پوست شما همیشه نرم و مرطوب بماند و دچار چین و چروک زود‌رس نشود. همچنین تمامی محصولات این برند برگرفته از روغن‌های طبیعی و گیاهی بوده که باعث می‌شود پوست شما در تمام روز کاملا تغذیه شده و ضد حساسیت می‌باشد. بنابراین شما بدون نگرانی می‌توانید نسبت به خرید محصولات یاردلی باند استریت (bond street) اقدام نمایید.

کرم ویتامینه یاردلی باند استریت

انواع کرم های یاردلی باند استریت (Yardley)

گروه محصولات یاردلی باند استریت دارای تنوع در تهیه و تولید کرم می‌باشد، بطوریکه شما با هر نوع پوست و نیازی که به کرم دارید می‌توانید به خرید محصولات یاردلی باند استریت (bond street) پرداخته و از داشتن پوستی سالم و باطراوت لذت ببرید. گروه محصولات یاردلی باند استریت حتی برای کسانی که فعالیت‌های خاص ورزشی دارند و کسانی که در مناطق سردسیر زندگی می‌کنند نیز اقدام به تهیه کرم کرده است. برخی از محصولات این برند بشرح زیر است :
-         کرم ویتامینه
-         کرم ضد‌چروک
-         کرم روز و شب
-         کرم مرطوب‌کننده
و بسیاری از محصولات دیگر می‌باشد. البته این برند برخی لوازم آرایشی از جمله رژلب، خط چشم و مداد ابرو را نیز تولید و به بازار عرضه کرده است.