Back to top

کرم ضد چروک سینره 40 میل

Cinere Repair & Control Anti Aging Cream 40ml
کرم ضد چروک سینره 40 میل
قیمت: 67,000 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
خرید مقایسه کن
سینرهسینره

کرم ضد چروک سینره 40 میل

Cinere Repair & Control Anti Aging Cream 40ml
کشور: 

دسته بندی :

ضد چروک

برند :

امتیاز 5 از 5 از مجموع 4 نظر

ویژگی‌های محصول

  • رفع چروک های سطحی
  • کاهش عمق چین و چروک ها
  • محافظت از پوست در برابر آلودگی ها
  • رفع رادیکال های آزاد
قیمت: 67,000 تومان
تامین از انبارهای مو تن رو
افزودن به سبد خرید مقایسه کن خرید مشاهده نظرات (4)
کرم ضد چروک سینره 40 میل کرم های ضد چروک این روز ها دیگر به یکی از موارد همیشگی خرید خانم ها تبدیل شده است . حتتی خانم های جوان هم این روز ها از شکستگی ها و تخربی های آینده پوست خود اندیشه می‌کنند و این یعنی آن که از دروان جوانی هم به خرید کرم های ضد چروک می‌پردازند. اما از بین تمام محصولات آرایشی و بهداشتی که به درمان چین و چروک های صورت می‌پردازند باید کرم های ضد چروکی را برگزید که در طولانی مدت خود باعث صدمه دیدن پوست صورت شما نمی شوند انواع جوش ها و لکه های پوستی را برای شما پدید نمی‌آورد. کرم ضد چروک سینره از آن دسته از کرم هاست که با پایه‌ای گیاهی می‌تواند صورت شما را در برابر انواع مشکلات پوستی به خصوص چین و چروک ها بیمه کند. کرم ضد چروک سینره بر پایه عصاره گیاه مورد بنا شده است. کرم ضد چروک سینره علاوه بر عصاره مورد با کیوتن و فاکتور های تغذیه کننده MDI نیز غنی سازی شد هاست تا به یک محصول کاملا برای بالا بردن سطح غنای پوست شما بدل گردد. کیوتن به کار رفته در کرم ضد چروک سینره یک کوآنزیم بسیار پیشرفته برای احیای جوانی پوست است. بدن شما بعد از مدتی نمی تواند از انواع این آنزیم را در خود تولید کند و شما با رساندن کیوتن گیاهی به سلول های پوستی خود از تخریب آنها جلوگیری می‌کند. نحوه استفاده بهترین زمان استفاده از کرم ضد چروک سینره بعد از حمام است یا زمانی که پوست خود را پاک سازی کرده اید . زمان مصرف هم بهتر است صبح ها بعد از حمام و شب ها بعد از پاک سازی پوست از کرم ضد چروک سینره استفاده کنید . بر روی صورت چندیدن نقطه از کرم ضد چروک سینره را بگذارید و بعد آن را با دست به صورت دورانی ماساژ دهید . ایین کرم باید کاملا به خورد پوست شما برود و هیچ قشر ماسیده ای را از خود به جای نگذارد. تأثیر استفاده با استفاده از کرم ضد چروک سینره شما دو فرایند پیشگیری و درمان را هم زمان پی می‌گیرید و این امر سبب می‌شود تمام چروک های صورت حتی قسمت هایی از گردن نیز برطرف شود و پوستی صاف سم دست بعد از استفاده میان مدت از کرم ضد چروک سینره باقی بماند. جهت مشاهده ی قیمت محصولات سینره کلیک کنید.

بهترین زمان استفاده از کرم ضد چروک سینره بعد از حمام است یا زمانی که پوست خود را پاک سازی کرده اید . زمان مصرف هم بهتر است صبح ها بعد از حمام و شب ها بعد از پاک سازی پوست از کرم ضد چروک سینره استفاده کنید . بر روی صورت چندیدن نقطه از کرم ضد چروک سینره را بگذارید  و بعد آن را با دست به صورت دورانی ماساژ دهید . ایین کرم باید کاملا به خورد پوست شما برود و هیچ  قشر ماسیده ای را از خود به جای نگذارد.

نوع کرمروز, شب
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC)IRC
کد محصول (SKU)631300612001
GTIN6260374018214
وزن (گرم)61
برندسینره
دسته‌ها
کارکردترمیم کننده, ضد چروک
نوع پوستهمه پوست ها
بافتکرم
برچسب‌هاAnti age

نظرات کاربران (4 نظر)

ارزش خرید
کیفت
در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
س
کسی هست که تاثیری ازش دیده باشه؟
ارزش خرید
کیفت
تصویر ainaz pourhasan
از چروک جلوگیری میکنه؟ یا چروکو از بین میبره؟
ارزش خرید
کیفت
تصویر F Arabzadeh
من از ماسک ضد چروک سینره‌استفاده کردم خوب بود اما انقدر قوی نبود هنوز از کرمش استفاده نکردم اما بفکرم که در آینده ازش استفاده کنم
ارزش خرید
کیفت
تصویر F Arabzadeh
من از ماسک ضد چروک سینره‌استفاده کردم خوب بود اما انقدر قوی نبود هنوز از کرمش استفاده نکردم اما بفکرم که در آینده ازش استفاده کنم
ارزش خرید
کیفت

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

پشتیبانی : 021-43389