firstorder

محصول به سبد خرید شما اضافه شد

کوزارت
فیلترهای اعمال شده
حذف همه
محدوه قیمت
از تومان تا تومان
درمان (کارکرد)
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
نوع پوست
ویژگی
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
فقط کالاهای موجود
فقط کالاهای ارسال رایگان

معرفی برند کوزارت (Cosart)

در اواخر قرن بیستم جناب آقای "پیتر وکرل" و همسرش "یوتا وکرل‌سیبرگر"  برندی را بنیانگذاری کردند که برای خانم ها واژه آشنایی است: برند کوزارت (Cosart)

این برند در کشور المان پایه گذاری شد. برند کوزارت به عنوان یک شرکت خانوادگی شناخته می شود. کوزارت به معنی آرایشی و هنر می باشد.

کوزارت یک برند با قدمت در زمینه زیبایی و مو بوده و همان طور که عرض شد به تولید لوازم آرایشی بهداشتی نیز می پردازد. این شرکت دلیل کیفیت بالای محصولات برند کوزارت را مواد خام و اولیه با کیفیت می داند و اخیرا به استفاده از مواد اولیه طبیعی نیز روی آورده است.

از آنجا که کیفیت محصولات کوزارت محبوب خاص وعام است، برند کوزارت مفتخراست که کل کالا های خود را در کارخانه ای در شهر پینبرگ شهر باواریا تولید کرده و از آخرین استاندارد اورپا نیز بهره مند است.

خرید و قیمت محصولات آرایشی کوزارت (Cosart)

برند کوزارت (Cosart) بر تولید لوازم آرایشی با کیفیت و با قیمت مناسب تاکید دارد و سهولت استفاده از محصولات و لوازم آرایشی در اولویت نخست شرکت کوزارت قرار دارد. این محصولات آلمانی شامل برق لب مایع، رژ و برق لب، انواع ریمل و کرم پودر پودر برنزه کننده، سرم دور چشم، پنکک کاور کننده و ایلیکاتور رولی و ... می باشد که در فروشگاه اینترنتی مو تن رو موجود می باشد.

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر