1

کرم ضدآفتاب الارو

از مشهورترین کرم های ضدآفتاب که همیشه در داروخانه ها و فروشگاه های لوازم آرایشی موجود بوده و توانسته رضایت مشتریان را به دست بیاورد، انواع کرم ضدآفتاب الارو است. برند الارو از برندهای شناخته شده در حوزه محصولات مراقبت پوست و بهداشتی بوده و ضدآفتاب های قوی و بسیار اثربخشی نیز در سبد کالایی خود جای داده است.

کرم های رنگی ضدآفتاب الارو

یکی از بهترین سری محصولات الارو، کرم های ضدآفتاب رنگی آن هستند که در دو نقش ضدآفتاب و کرم پودر عمل می کنند. به این شکل شما فرصت آن را دارید که با انتخاب کرم مناسب رنگ پوست خود، ضمن آن که از یک ضدآفتاب قوی استفاده می کنید، دیگر نیازی به کرم پودر یا پنکک آرایشی نداشته باشید.

به طور نمونه کرم سری Foundation Effect مدل High Protection دارای SPF 30 بوده و در رنگ های مختلف بژ روشن، بژ متوسط، گندمی، برنزه و ... عرضه شده است. این کرم ها در دو مدل دارای چربی و بدون چربی تولید شده و شما می توانید بسته به جنس پوست خود که چرب یا خشک باشد، محصول مناسب را انتخاب کنید.

قیمت کرم ضدآفتاب الارو

کرم های الارو در گروه های رنگی و بدون رنگ، دارای چربی یا بدون روغن عرضه شده و بسته به هر گروه از محصولات، قیمت های تا حدودی متفاوتی دارند. حجم بیشتر این کرم ها 40 یا 50 میلی لیتر بوده و برای استفاده روزانه یک تا دو ماه کفایت می کنند. فلوئیدهای ضدآفتاب در مقایسه با کرم های معمولی، کمی گران تر هستند و همان طور که انتظار می رود، هر چه میزان SPF کرم بالاتر باشد، قیمت بیشتری نیز دارد.

خرید اینترنتی کرم ضدآفتاب الارو

تنوع محصولات این برند در گروه ضدآفتاب ها بسیار زیاد بوده و اگر از پیش مدل خاصی را در ذهن نداشته باشید، انتخاب یک محصول ضدآفتاب مناسب برای شما آن قدرها آسان نخواهد بود. اما در فروشگاه اینترنتی موتن رو، راهکار ساده ای پیش روی خود دارید. شما می توانید با مطالعه مشخصات کوتاه هر محصول و فیلتر کردن کرم هایی که احتمالا برایتان بیشتر از بقیه مناسب هستند، به محصولات مد نظر خود برسید.

تجربه خرید آنلاین از فروشگاه موتن رو، متفاوت از هر تجربه دیگری بوده و اطمینان خاطر خواهید داشت که محصول با بسته بندی مرتب و کیفیت عالی به دستتان می رسد.

ضدآفتاب لافارر | ضد آفتاب بیودرما | ضدآفتاب سان سیف |ضد آفتاب اوسرین | ضدآفتاب پریم |کرم ضدآفتاب اوریفلیم | کرم ضدآفتاب لیپورکس | کرم ضدآفتاب پریم