1

کرم پودر فلورمار

اگر به دنبال خرید یک محصول آرایش پوستی حرفه ای هستید، انواع کرم پودر فلورمار می توانند برای شما مناسب باشند. محصولان این برند آرایشی در مدل های ساده، مخصوص گریم و ... عرضه شده اند و برای انتخاب بهترین کرم آرایشی، گزینه های مختلفی پیش روی خود دارید.

انواع کرم پودر فلورمار

کرم پودرهای قوطی شیشه ای این برند در درجه بندی رنگ های مختلف با کد 300 عرضه شده اند. هر چه شماره کرم پودر بالاتر باشد، رنگ آن روشن تر بوده و شماره های پایین تر، رنگ های تیره تر را به خود اختصاص داده اند. به طور مثال کرم پودر شماره 314 این برند، یکی از رنگ های روشن آن است که برای پوست های دارای زمینه رنگی روشن کارایی خواهد داشت.

از پرفروش ترین کرم پودرهای این برند، کرم پودرهای BB یا کرم پودرهای CC هستند. BB کرم فلورمار، علاوه بر آن که پوشش دهی عالی برای آرایش پوست دارد، یک ضدآفتاب حرفه ای نیز بوده و می تواند از پوست شما در برابر تابش اشعه های مضر نور خورشید محافظت کند.

همین طور CC کرم این برند، برای پوشش دهی لکه های رنگی پوست و کبودی ها بسیار تخصصی عمل کرده و یک مرطوب کننده قوی نیز محسوب می شود. در ترکیب و فرمولاسیون این کرم پودر، از تکنولوژی میکروکپسول استفاده شده و ضمن جلوگیری از ایجاد لکه های پوستی، رنگدانه های قدیمی پوست را نیز به مرور زمان برطرف می سازد.

خرید اینترنتی کرم پودر فلورمار

بسته به این که رنگ پوست شما چطور باشد و در کدام گروه پوست های معمولی، خشک یا چرب قرار بگیرد، می توانید بهترین خرید کرم پودر فلورمار در فروشگاه موتن رو را داشته باشید. در موتن رو، این کرم ها در تناسب با نوع و رنگ پوست رده بندی شده و انتخاب برای شما به مراتب ساده تر خواهد بود.

کرم پودر لورال | | کرم پودر میبلین | پودر فیکس فلورمارپنکک مک