1

2

قیمت و خرید محصولات ژیلت

خرید محصولات ژیلت نیازمند دقت و انتخاب درست است علی الخصوص اگر به صورت اینترنتی از فروشگاه اینترنتی مو تن رو خریداری شود چرا که باید بر اساس نیاز خود خرید کنید. محصولات ژیلت، محصولات فوق العاده ای هستند و رو دست ندارن، شما می توانید با خیال راحت و با اطمینان خاطر این محصولات را تهیه کنید. قیمت محصولات ژیلت بسیار مناسب و ارزان هستند و این برند از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است.

تاریخچه برند ژیلت

ژیلت یکی از برندهای برتر در حوزه ی محصولات بهداشتی در جهان است. محصولات این برند تیغ های اصلاح مو هستند. برند ژیلت در سال 1901 تاسیس گردید. برند ژیلت آن قدر مشهور است که در خیلی از کشورها این کلمه یه جای خودتراش و یا اصلاح استفاده می شود.
ایده های ساخت خود تراش از تابستان سال 1895 به فکر کینگ ژیلت خطور کرد. کینگ ژیلت طی سال های پی در پی روی ایده ی خود کار کرد تا توانست نیازهای مردمی را به بهترین نحو پاسخگو باشد.
در سال 1900 ایده ی آوردن تیغ یکبار مصرف ژیلت انجام گرفت که تا به قبل از آن توسط دانشمندان غیر ممکن تلقی می شد. و به عنوان بهترین طریقه ی اصلاح صورت مورد استفاده قرار گرفت.

در سال 1991 تیغ ژیلت دو لبه به بازار روانه گشت. شرکت ژیلت ادعا کرد که این محصول سرعت اصلاح را افزایش داده و از سوزش پوست جلوگیری می کند.
در سال 1997 شرکت ژیلت محصولی با تیغ دو لبه کانتور و سر محوری به بازار عرضه کرد، ادعای شرکت ژیلت در مورد این محصول سر محوری آن برای اصلاح کردن بهتر صورت بود.
در سال 1985، محصولی تحت عنوان کانتور پلاس از اولین محصولات ژیلت بود که از نوار صابونی یا نوار روان کننده در بالای تیغه ها استفاده شده بود.
در سال 1990 محصول دیگری به بازار عرضه شد. از ویژگی های این محصول سنسور، تیغ دو قلو و دارای تیغه هایی با قابلیت فنری بود. همچنین ژیلت ادعا کرد این نوع ژیلت از بریده شدن پوست جلوگیری می کند.
در سال 1998، شرکت ژیلت محصول دیگری رونمایی کرد. این محصول با داشتن سه تیغ، قابلیت اصلاح با سرعت بالاتری را دارد. همچنین این ژیلت، قابلیت فنری و انعطاف پذیری بیشتری دارد.
در سال 2004 مدل پیشرفته ی تیغ ژیلت با سیستم اصلاح مرطوب کنندگی به بازار عرضه گردید. این مدل از ژیلت بدون باطری نیز کار می کرد. اما شرکت ژیلت اظهار داشت تیغه های این ژیلت با ژیلت قبلی متفاوت است.
در سال 2006 ژیلت های 5 تیغه ی فیوژن به بازار روانه گردید. ژیلت فیوژن برای پیدایش بهتر و دقیق تری آماده شده، که تفاوت اصلی آن با ژیلت های قدیمی تر 5 لبه بودن آن است.
در سال 2014 مدل جدید و خاصی از ژیلت برای آقایان و ورزشکاران به بازار ارائه گردید. ژیلت اصلاح بدن دارای دسته ی اصلاح خوش دست می باشد و با استفاده از آن هیچ گونه ای لطمه ای به پوست وارد نخواهد شد.