1

قیمت و خرید محصولات این لی (InLay)

این لی از برندهایی است که در حوزه ی لوازم آرایشی و بهداشتی بر پایه ی مواد گیاهی فعالیت دارد. شروع فعالیت این برند از سال 1376 انجام شد. این برند توسط طبیعت شرکت زنده در سال 1394 در ایران معرفی شد. این لی معتقد بر تجلی زیبایی طبیعی زنان ایرانی است. قیمت محصولات این لی در سایت درج گریده است. 

خرید اینترنتی محصولات این لی

فروشگاه اینترنتی مو تن رو خرید محصولات این لی را به شما پیشنهاد می دهد. این محصولات قیمت مناسب و کیفیت مناسبی دارند. به راحتی می توانید هر محصولی را که می خواهید به صورت اینترنتی و از طریق همین سایت سفارش دهید و درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.

محصولات آرایشی این لی

لوازم آرایشی این لی یکی از محصولات پر طرفدار آرایشی در ایران است. این برند شامل لوازم آرایشی چشم، پوست، لب ها و ناخن می شود. از ویژگی های برجسته ی این برند می توان به ماندگاری بالا، ضد حساسیت، پوشانندگی بالا و ... اشاره کرد. برند این لی به معنای خاتم کاری است و این بدان معناست که خاتم کاری ابزاری است که به زیبایی می انجامد. دو برند سینره و این لی همبیشه به دنبال آن هستند که محصولات خود را بر اساس طبیعی تولید کنند از این رو نام آن ها را طبیعت زنده گذاشته اند. این دو برند، برندهایی معروف در ایران هستند.