فیلترهای اعمال شده
حذف همه
مای
برند
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
محدوه قیمت
از تومان تا تومان
اپلیکاتور
بافت
پوشانندگی
جنسیت
درمان (کارکرد)
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
سن
نتیجه نهایی
نوع پوست
نوع محصول
ویژگی
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
فقط کالاهای موجود
فقط کالاهای ارسال رایگان
مرتب سازی بر اساس
پرتخفیف ترین
جدیدترین
پرفروش ترین
ارزان ترین
گران ترین
پربیننده ترین
 • خط چشم مویی مای

  %20
  ۹۳/۰۰۰تومان ۷۴/۴۰۰تومان
 • خط چشم All In One سری Black Diamond مای

  %15
  ۱۰۳/۰۰۰تومان ۸۷/۵۵۰تومان
 • خط چشم ماژیکی مای

  %10
  ۹۵/۰۰۰تومان ۸۵/۵۰۰تومان
 • خط چشم مای

  برای داشتن آرایش چشمی کامل و جذاب، استفاده از خط چشم مای به عنوان یک محصول آرایشی حرفه ای، موثر است. خط چشم های ماژیکی و مویی برند ایرانی مای، برای آرایش سریع و راحت چشمی طراحی شده و خط چشم کشیدن را برای افراد غیرحرفه ای نیز ساده ساخته اند.

  انواع خط چشم مای

  خط چشم های این برند ایرانی لوازم آرایشی در مدل های ماژیکی و مویی عرضه شده اند. به این شکل با توجه به راحتی شما برای خط چشم کشیدن، ممکن است مدل های ماژیکی یا مویی را مناسب بدانید.

  خط چشم ماژیکی مای

  بهترین خط چشم ماژیکی از این برند ایرانی، خط چشم ماژیکی Dip Liner است. این خط چشم ضدآب بوده و کاملا بادوام ارزیابی شده است. پس از آن که خط چشم را روی محل مورد نظر کشیدید و کار شما تمام شد، تنها چند لحظه کوتاه زمان می برد تا خط چشم خشک شده و مات به نظر برسد.

  یکدستی و مشکی بودن قابل توجه مدل Dip Liner، باعث شده تا علاقه مندان به لوازم آرایشی خارجی نیز در سال های اخیر، جذب خط چشم های برند مای شوند.

  خط چشم مویی مای

  خط چشم کشیدن با مدل های مویی، به راستی تجربه به مراتب لذت بخش تری از آرایش چشمی به حساب می آید. رنگ تند مشکی این مدل، کمک می کند تا رنگ و لعاب دلخواه خود را به چشم هایتان داده و زیبایی آن ها را چند برابر کنید. به علاوه این مدل نیز بلافاصله روی پوست خشک شده و کاملا ضدآب است.

  خرید اینترنتی خط چشم مای

  با مقایسه مدل های مختلف از برند مای در حوزه محصولات آرایش چشمی، می توانید بهترین خط چشم (ماژیکی یا مویی) را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که برخی از انواع خط چشم مای دارای جلوه براقی حتی پس از خشک شدن بوده و برخی دیگر مات می شوند. از این جهت با شناختی که از سلیقه آرایشی خود دارید، می توانید بهترین مدل را انتخاب و خریداری نمایید.

  سایه رولوشنسرم مورینگا | ژل ابرو اسنس

  مشاهده بیشتر
  مشاهده کمتر