آف بازی | فروشگاه اینترنتی مو تن رو

آف بازی

آف بازی بزرگ ترین کمپین فروشگاه اینترنتی مو تن رو می باشد که حتما شما را شگفت زده  خواهد کرد.

در فروش ویژه آف بازی مو تن رو اتفاقات هیجان انگیزی در راه خواهد بود.

تمام محصولات در مو تن رو با تخفیف های بینظیر ارائه خواهند شد و با خرید از این جشنواره می توانید در هزینه های خرید لوازم آرایشی و بهداشتی خود صرفه جویی کنید.

در آف بازی کلی عطر و ادکلن خوشبو با تضمین اصل بودن تخفیف های عجیب و غریبی خواهند داشت که می تونید برای یک سال آینده ی خود از مو تن رو عطر بخرید.

تخفیف های ویژه آف بازی

در آف بازی همه محصولات با تخفیف های خارق العاده ای بر روی سایت به فروش می رسند.  علاوه بر تخفیف های هیجان انگیز بر روی همه محصولات، هر روز تعدادی از محصولات با تخفیف های باورنکردنی که هیچ وقت تجربه نکرده اید آماده خرید می شوند.

چرا آف بازی؟

نام گذاری آف بازی از دو بخش آف و بازی تشکیل شده است. آف به معنای تخفیف بوده و بخش دوم آن که بازی می باشد اشاره به بازی کردن در یک فروشگاه اینترنتی پر از تخفیف بوده که مثل یک بازی سرگرم کننده و مهیج شما را جذب خواهد کرد

علاوه بر این در آف بازی می توانید بازی کنید و اگر برنده ی آف بازی مو تن رو شدید علاوه بر تخفیف های هیجان انگیز کد تخفیف های ارزنده ای هم دریافت می کنید تا بهترین تجربه خرید اینترنتی لوازم آرایش و بهداشتی را پیدا کنید.

هدیه های آف بازی

در کنار همه این تخفیف ها و قیمت های باورنکردنی، مو تن رو بر روی سفارش ها برای شما هدیه هم ارسال می کند. اما هدیه تان رو خودتان انتخاب می کنید.چطور؟

وقتی سفارش‌تان را ثبت کردید، از بین هدیه های جذابی که مو تن رو برایتان در نظر گرفته است انتخاب می کنید تا بدون قرعه کشی هدیه های آف بازی هم برایتان ارسال شود.

آف بازی کی شروع میشه؟

جشنواره آف بازی مو تن در نیمه دوم خرداد شروع میشه و یه هفته وقت دارین تا از کلی تخفیف و هدیه استثنایی استفاده کنین.

 

 

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالا‌ها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.