محصول به سبد خرید شما اضافه شد

پودر دکلره سبز دنی وان 250 گرم

Dani One Deco Powder 250gr-Green

(۰)
نظرات کاربران ۰
 • دارای عصاره جلبک دریایی
 • دارای پایه رنگ سبز برای کاهش پایه ی قرمز رنگ مو ها
 • سبب نرمی و لطافت موها
 • سبب حفظ رطوبت اولیه مو ها
بستن - موارد بیشتر +
پودر دکلره سبز دنی وان 250 گرم
  کالا ناموجود است

  پودر دکلره سبز دنی وان 250 گرم

  پودر دکلره سبز دنی وان 250 گرم جهت از بردن پایه ی قرمز رنگ مو ها مورد استفاده ی آرایشگران و خانم های خانه دار قرار می گیرد. بسیاری از افراد وجود دارند که به دلایل استفاده از رنگ های مختلف در پایه ی قرمز رنگ سبب آن شده اند که موهایشان متمایل به قرمز شود، از این رو پودر دکلره سبز دنی وان جهت کاهش قرمزی مو ها تولید شده است و افراد می توانند بدون نگرانی از از بین رفتن مو های خود از این پودر دکلره استفاده نمایند.

  پودر دکلره سبز دنی وان 250 گرم دارای قدرت روشن کنندگی مو تا پایه ی دلخواه است بنابراین مورد استقبال بسیاری از آرایشگران و خانم ها و حتی برخی از آقایان قرار گرفته است.

  این پودر دکلره حاوی عصاره جلبک دریایی است به همین دلیل سبب حفظ رطوبت طبیعی مو ها می گردد.

  روش استفاده از پودر دکلره سبز دنی وان 250 گرم

  به طور کلی برای رنگ کردن مو های خود ابتدا بایستی به حمام رفته و مو های خود را به خوبی شستشو دهید تا پوست و موی سر شما عاری از هر گونه آلودگی و چربی باشد.

  سپس اکسیدان و دکلره را با یکدیگر مخلوط کرده و به آرامی روی مو های خود بگذارید.

  توجه داشته باشید که اگر از اکسیدان های درصد بالا استفاده کنید احتمال سوزش و خارش پوست سر شما وجود دارد بنابراین می توانید از اکسیدان های موجود در فروشگاه اینترنتی مو تن رو استفاده کنید که ضد حساسیت و ضد خارش می باشند.

  هر از گاهی می توانید مقداری از مو های خود را ببینید اگر اندازه ی روشنی آن به اندازه ی مورد نظر شما نرسیده بود می توانید مقداری دیگر از دکلره روی آن بزنید.

  توصیه می شود که ابتدا بخش کوچکی از مو های خود را امتحان کنید و اگر از نتیجه ی حاصل شده روی این بخش از مو هایتان رضایت داشتید می توانید به دکلره کردن سایر بخش های مو نیز بپردازید.

  پس از آن مو های خد را با دقت بشویید تا آثاری از دکلره و اکسیدان روی آن باقی نماند. می توانید پس از پایان دکلره کردن مو های خود، از نرم کننده ها و حالت دهنده های موجود در فروشگاه اینترنتی و تن رو استفاده کنید تا مو هایتان بیشتر حالت بگیرد.

  تاثیر استفاده از پودر دکلره سبز دنی وان 250 گرم

  بسیاری از دکلره های موجود در بازار وجود دارند که تنها عمل روشن کنندگی را انجام می دهند، همچنین بسیاری از دکلره ها سبب سوزاندن و خشکی مو ها می گردند و این رضایت مصرف کننده را کاهش می دهد.

  پودر دکلره سبز دنی وان 250 گرم از آن جمله پودر دکلره هایی می باشد که به دلیل داشتن عصاره جلبک دریایی از از دست رفتن رطوبت اولیه مو ها و پوست سر شما جلوگیری می کند و از این طریق سبب نرمی و لطافت مو هایتان می گردد.

  ویژگی های پودر دکلره سبز دنی وان 250 گرم

  • دارای عصاره جلبک دریایی
  • دارای پایه رنگ سبز برای کاهش پایه ی قرمز رنگ مو ها
  • سبب نرمی و لطافت موها
  • سبب حفظ رطوبت اولیه مو ها
  مشاهده بیشتر
  مشاهده کمتر

  مشخصات کلی پودر دکلره سبز دنی وان 250 گرم

  ویژگی

  حاوی رنگدانه,

  جهت رسیدن به 7پایه روشنی : در یک ظرف غیر فلزی با میزان دو برابر حجم پودر ، اکسیدان حجم 20 مخلوط گردیده و بلافاصله برروی هر قسمت از مو که نیاز به روشن کردن آن می باشد قرار گیرد ، 30دقیقه پس از مصرف برروی مو ، با آب ولرم شستشو داده شود. جهت رسیدن به 8پایه روشنی : در یک ظرف غیر فلزی با میزان دو برابر حجم پودر ، اکسیدان حجم 30 مخلوط گردیده و بلافاصله برروی هر قسمت از مو که نیاز به روشن کردن آن می باشد قرار گیرد ، 30دقیقه پس از مصرف برروی مو ، با آب ولرم شستشو داده شود.

  درمان (کارکرد)

  ضد حساسیت

  بافت

  پودر

  امتیاز کاربران به پودر دکلره سبز دنی وان 250 گرم
  کیفیت
  ارزش خرید نسبت به قیمت

  شما هم می‌توانید در مورد این محصول نظر بدهید.

  برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  افزودن نظر جدید