اسپری دئودورانت ترمیک رزیست 48 ساعته مردانه سری Men Expert لورآل 150 میل

Loreal Thermic Resistance Deo Spray 48H For Men 150ml

(۰)
نظرات کاربران ۰
  • کنترل تعریق و جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع
  • مرطوب کننده پوست
  • ایجاد یک رایحه تازه و دل انگیز روی پوست
بستن - موارد بیشتر +

در صورت موجود شدن به من اطلاع بده

اسپری دئودورانت ترمیک رزیست 48 ساعته مردانه سری Men Expert  لورآل 150 میل
  • اسپری دئودورانت ترمیک رزیست 48 ساعته مردانه سری Men Expert  لورآل 150 میل

لیست علاقمندی شما

اسپری دئودورانت ترمیک رزیست 48 ساعته مردانه لورآل

بدن ما روزانه در حال تحرک و فعالیت های های مختلفی است که ممکن است موجب تعرق پوست بدن شود. اگر جذب آلودگی های محیطی را نیز به آن اضافه کنیم، در پوست بدن خود احساس سنگینی خواهیم کرد که غالبا با بویی نامطبوع همراه خواهد بود. در این شرایط استحمام بهترین راه ممکن برای پاک سازی پوست بدن است. اما هیچ تضمینی وجود ندارد که پوست بدن بعد از استحمام تعریق نداشته باشد و در مجاورت آلودگی ها قرار نگیرد. عرق انسان به خودی خود بویی ندارد، علت ناخوشایند بودن بوی عرق بدن فعالیت باکتری هایی است که بعد از عرق کردن فعالیت های خود را روی سطح پوست آغاز می کنند. فعالیت این باکتری ها به عوامل دیگری مثل جنس و نوع لباس نیز بستگی دارد. پس استحمام به تنهایی نمی تواند مانع از فعالیت این باکتری ها شود. نیاز است که بعد از استحمام راه نفوذ این باکتری ها به سطح پوست و ترکیب آنها با عرق بدن بسته شود تا مانع از فعالیت آنها شود. به یاد داشته باشید که تعرق پوست فقط برای فصل تابستان نیست، ممکن است حتی در زمستان با حجم و نوع لباسی که می پوشید و در مکان های مختلف رفت و آمد می کنید این تعرق بیشتر هم باشد. اسپری دئودورانت ترمیک رزیست 48 ساعته مردانه لورآل  محصولی کم نظیر است که با قدرتی بسیار بالا تعریق پوست بدن را کنترول کرده و مانع از فعالیت باکتری های مولد بوی نامطبوع در آن می شود. در واقع اسپری دئودورانت ترمیک رزیست 48 ساعته مردانه لورآل سه ویژگی مهم را در خود جای داده است:

  • کنترل تعریق و جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع
  • مرطوب کننده پوست
  • ایجاد یک راحیه تازه و دل انگیز روی پوست

هدف متخصصین لورآل از طراحی این محصول، ساخت یک دئودورانت برای شرایط جوی و محیطی بسیار گرم و تعریق زا بوده است. به نحوی که این دئودورانت در شرایط دمای 45 درجه سانتی گراد آزمایش شده و در آن نمره قبولی گرفته است. اما این نکته به این معنا نیست که این محصول فقط برای فصل تابستان یا شرایط محیطی بسیار گرم قابل استفاده باشد. با داشتن اسپری دئودورانت ترمیک رزیست 48 ساعته مردانه لورآل در هر چهار فصل سال، دیگر برای شما مهم نیست که در چه شرایطی قرار بگیرید، در هر صورت پوستی بدون تعریق، مرطوب و خوش بو خواهید داشت. دوام این دئودورانت تا 48 ساعت تضمین شده است که زمانی بسیار قابل توجه است. اسپری دئودورانت ترمیک رزیست 48 ساعته مردانه لورآل به صورت یک اسپری آلومینیومی خوش رنگ با حجمی معادل 150 میلی لیتر عرضه شده است، یک درپوش پلاستیکی برای قرار گرفتن روی سر نازل اسپری در نظر گرفته شده است که از اسپری شدن ناخواسته جلوگیری می کند.

نحوه استفاده :

قبل از استفاده، اسپری را خوب تکان دهید و از فاصله 15 سانتیمتری روی پوست اسپری کنید.

تاثیر استفاده :

با اولین اسپری، دئودورانت ترمیک رزیست 48 ساعته مردانه لورآل رایحه منحصر به فرد و مردانه آن روی پوست و فضای اطراف شما پخش می شود که بسیار هم ماندگار است. بعد از استفاده از این دئودورانت، پوست شما تا 48 ساعت از تعریق و بوی نا مطبوع آن دور خواهد ماند.

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مشخصات کلی اسپری دئودورانت ترمیک رزیست 48 ساعته مردانه سری Men Expert لورآل 150 میل

نوع پوست

برای همه پوست ها

بافت

افشانه (اسپری)

جنسیت

مردانه

امتیاز کاربران به اسپری دئودورانت ترمیک رزیست 48 ساعته مردانه سری Men Expert لورآل 150 میل
کیفیت
ارزش خرید نسبت به قیمت

شما هم می‌توانید در مورد این محصول نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

افزودن نظر جدید