کیت رنگ موی مردانه مارال
کیت رنگ موی مردانه مارال
کیت رنگ موی مردانه مارال
کیت رنگ موی مردانه مارال
کیت رنگ موی مردانه مارال
کیت رنگ موی مردانه مارال

کیت رنگ موی مردانه مارال

Maral Hair Color Kit For Men

مارال

|

مارال

معرفی کوتاه :

  • حاوی ویتامین ث و کراتین
  • تقوت کننده
  • حاوی روغن کنجد، روغن بادام، روغن زیتون و روغن نارگیل
  • دارای مواد تقویت کننده
7

ضمانت مرجوعی ۷ روزه

امکان پرداخت در محل

پشتیبانی همیشگی

ارسال سریع

محــصــولات مرتبط

معرفی

کیت رنگ موی مردانه مارال

نمای بی‌نظیر موهای شما آرام آرام رو به سفیدی می‌رود این بر هیچ کسی پوشیده نیست که موی سفید به بعضی‌ها می‌آید و البته برای سنین بالا موی سفید نمادی از تجربه و گذراندن سالیان دراز است اما برای سنین پایین‌تر سفید شدن موها می‌تواند صورت را بسیار پیرتر از آن چیزی نشان دهد که سن و سال واقعی شما است برای همین باید به فکر یک راه چاره بود برای این که موهای شما هم زمان با سنتان خود را به نمایش بگذارند.

"رنگ موی مردانه" مهم‌ترین محصولی است که شما را برای رساندن به این هدف یاری می‌کند اما چرا رنگ موی مردانه و نه هر رنگ مویی که می‌شود برای خانم ها و آقایان به صورت یک سان نمی‌توان استفاده کرد.

رنگ موهای مردانه رنگ موهایی هستند که در خود پیگمان‌های بسیار بالایی دارند و همین سبب می‌شود پوشش خیلی قوی‌تری نسبت به دیگر رنگ موها بر روی مو ایجاد کنند. رنگ مو مردانه به این دلیل قوی‌تر و در اصطلاح پر رنگ‌تر از دیگر رنگ موها طراحی شده‌اند چون باید موهایی ضخیم‌تر را رنگ کند و همین ضخامت موست که احتیاج به نفوذگری بیشتر رنگ در تارهای مو را پدید می‌آورد.

اما رنگ موی مردانه مارال یک پکیج کامل برای رنگ کردن موهای شما را در اختیارتان قرار می‌دهد و با استفاده از این پکیج فقط 10 دقیقه تا به دست آوردن رنگ موهای خود فاصله دارید. سفیدی مو‌های شما در برابر رنگ بسیار پوشاننده رنگ موی مردانه مارال چندان شانسی برای مقاومت ندارد.

همه چیز برای رنگ کردن موهای شما در این کیت رنگ موی مردانه قرار داده شده‌ است. یک شانه رنگ ساژ، یک تویپ اکسیدان 6 درصد یک دستکش یکبار مصرف و یک بسته یک بار مصرف شامپوی ثبات رنگ به همراه رنگ مویی که رنگی کاملا مناسب موهای شما دارد.

کیت رنگ موی مردانه قهوه‌ای مشکی مارال‌ یک انتخاب بسیار عالی برای موهای شماست زیرا این رنگ عملا ترکیبی از قهوه‌ای و مشکی است. بهتر است بدانید فقط درصد بسیار کمی از آقایان موهایشان به رنگ مشکی پرکلاغی است و انتخاب این رنگ برای موهای سفید شده سبب می‌شود که هر روز در آیینه شما رنگی ناآشنا را بر روی موهای خود تجربه کنید. کیت رنگ موی مردانه قهوه‌ای مشکی مارال می‌تواند موهای شما را به نزدیک‌ترین رنگ به موهای طبیعی شما برساند و بعد از رنگ کردن رنگ موهایتان با رنگ موی مردانه قهوه‌ای مشکی مارال رنگی مانند رنگ طبیعی موهای خودتان بر روی موهایتان می‌نشیند.

رنگ موی مردانه مارال یکی از مفیدترین رنگ موهای مردانه برای مو هاست چون در خود انواع ویتامین‌ها و مواد مفید برای مو را گنجانده است و همین سبب می‌شود با یک ترکیب بسیار مناسب علاوه بر زیباتر کردن موها، موهای خود را هم تقویت کنید. برای خرید کیت رنگ مو یا خرید شامپو رنگ از فروشگاه اینترنتی مو تن رو اقدام کنید.

نحوه استفاده

اگر برای اولین بار است که از رنگ موی مردانه مارال استفاده می‌کنید ابتدا 24 ساعت قبل از مصرف این رنگ مو آنرا بر روی پوست اطراف بازوی خود تست کنید این کار سبب می‌شود اگر التهاب و یا حساسیتی به این رنگ مو دارید خود را نشان دهد و دیگر از مصرف گسترده آن بر روی سر خودداری کنید. برای رنگ کردن مو ابتدا به نسبت مساوی رنگ و اکسیدان داخل جعبه را با یک دیگر مخلوط کنید سپس موهای خود را با شانه رنگ ساژ که رنگ را درون آن مخلوط کرده‌اید شانه کنید دقت کنید رنگ به همه تارهای موی شما برسد برای رنگ کردن تارهای موی شقیقه نیز از دندانهای پشت شانه استفاده کنید .

تأثیر استفاده

استفاده از رنگ‌موی مردانه مارال به خاطر داشتن انواع مواد مفید برای مو می‌تواند موهای شما را تقویت کند. ویتامین ث و کراتین اصلی‌ترین مواد تقوت کننده مو در رنگ موی مردانه مارال است. در این رنگ موی مردانه علاوه بر این مواد تقویت کننده، چند روغن بسیار مفید نیز به کار رفته است روغن‌هایی مانند روغن کنجد، روغن بادام، روغن زیتون و روغن نارگیل که جملگی این روغن ها سبب می‌شود به بهترین شکل ممکن موهای شما حفظ شود.

مشخصات

امتیاز و دیدگاه کاربران

۱۴۰۱/۶/۱۹

3

105,000