شامپو تقویت کننده و ضد ریزش فولیکا مناسب موهای آسیب دیده حجم 200 میل
شامپو تقویت کننده و ضد ریزش فولیکا مناسب موهای آسیب دیده حجم 200 میل
شامپو تقویت کننده و ضد ریزش فولیکا مناسب موهای آسیب دیده حجم 200 میل
شامپو تقویت کننده و ضد ریزش فولیکا مناسب موهای آسیب دیده حجم 200 میل

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش فولیکا مناسب موهای آسیب دیده حجم 200 میل

Fulica Anti Hair Loss Shampoo For Damaged Hair 200 ml

فولیکا

|

فولیکا

امتیاز کاربران

فروشنده

گالری گندم

7

ضمانت مرجوعی ۷ روزه

پشتیبانی در 365 روز سال

امکان بررسی حضوری کالا

ارسال سریع و رایگان

امکان خرید اقساطی

محــصــولات مرتبط

معرفی

خرید شامپو تقویت کننده و ضد ریزش فولیکا مناسب مو آسیب دیده حجم 200 میل

هر فردی در طول عمر خود یک بار دچار ریزش مو می‌گردد. عوامل مختلفی سبب ریزش مو می‌شوند مواردی مانند استفاده از مواد شیمیایی برای رنگ زدن و یا تغییر حالت مو و همچنین قرار گرفتن در معرض مواد مضر و مشکلات هورمونی یا کمبود ویتامین و هزاران دلیل دیگر سبب ریزش مو می شوند. روزانه در شبکه های اجتماعی تلویزیون و روزنامه هزاران تبلیغ برای برطرف کردن ریزش مو مشاهده می کنید. اما سوال این است که کدام یک از روش ها به شما کمک می کند تا ریزش موی خود را متوقف کنید و تارهای مو را تقویت کنید.

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش فولیکا از مواد مفیدی برای تقویت ریشه مو تشکیل شده است. این شامپوی ضد ریزش قوی با تقویت موها سبب عدم ریزش آنها می گردد. از جمله مواد به کار گرفته شده در ساخت این شامپو ضد ریزش ویتامین B6، زینک، ویتامین B7، کافئین و عصاره گیاه آرنیکا می باشد. مواد ویتامینی نام برده شده و به تقویت ریشه مو کمک می کنند و سبب می گردد مو به راحتی از پوست سر جدا نگردد علاوه بر آن پیاز مو روی پوست سر محکم می گردد. همچنین جریان خون در پوست سر بیشتر می شود که یکی از عواملی است که سبب عدم ریزش تارهای مو می‌گردد. این شامپو فولیکا قابل استفاده توسط خانم ها و آقایان می باشد و با استفاده مدام سبب تقویت و عدم ریزش مو و همچنین شروع مجدد رشد موهای جدید خواهد شد. این شامپو سبب تقویت کراتین مو می گردد که کراتین جزو مواد اصلی تشکیل دهنده مو می باشد.

روش استفاده از شامپو تقویت کننده و ضد ریزش فولیکا

هفته چند بار به حمام بروید و مقداری از شامپو تقویت کننده و ضد ریزش فولیکا را از بسته خارج کنید و روی سر خود مالش دهید سعی کنید این کار را بیشتر بر روی پوست مو انجام دهید حدود 5 دقیقه مالش دهید تا مواد تقویت کننده جذب ریشه مو شود و بعد از آن موها را به صورت کامل آبکشی نمایید.

ترکیبات شامپو فولیکا تقویت کننده 

سدیم لورت سولفات، تی ای آ-لورت سولفات، دی سدیم کوکو آمفو دی استات، کوکامیدو پروپیل بتائین، آمونیوم لورت سولفات، کوکو گلوکوزاید، پی ای جی -7 گلیسریل کوکوات، منیزیم لورت سولفات، پلی کواترنیوم -7، متوکسی پی ای جی/ پی پی جی03/07 آمینو پروپیل دایمتیکون، پی ای جی 40- هیدروژنیتد کاستر اویل، پروتئین هیدرولیز شده، کافئین، دی ام دی ام هیدانتوئین، اسید سیتریک، سولفات روی، پرو ویتامین B5، سدیم کلراید، گلیسرین، لورت -4، سدیم متیل پارابن، ایزو استئار آمید میپا، اتیل هگزین متوکسی سینامات، هیدروکسی پروپیل گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید، توکوفریل استات، کینین، متیل کلروایزوتیازولینون و متیل ایزوتیازولینون، دی سدیم ا.د.ت.آ، ویتامین B7، ویتامین B6، عصاره آرنیکا، CI47005، CI42090، CI16185، اسانس، آب دیونیزه

مشخصات

امتیاز و دیدگاه کاربران

قیمت

88،600

تنها 7 عدد باقی مانده است