firstorder

محصول به سبد خرید شما اضافه شد

پروین
فیلترهای اعمال شده
حذف همه
محدوه قیمت
از تومان تا تومان
نوع پوست
ویژگی
فقط کالاهای موجود
فقط کالاهای ارسال رایگان

قیمت و خرید موم پروین

قیمت موم پروین واقعا مقرون به صرفه است به خصوص موم های سایز های بزرگتر به صرفه تر هستند. شما می توانید این موم ها را به صورت اینترنتی سفارش داده و آن را در محل خود تحویل بگیرید.

موم پروین

موم پروین روشی سریع، ارزان و بی خطر برای از بین بردن موهای زائد بدن می باشد همچنین بدون مواد شیمیایی و با امنیت بالا تهیه شده است. موم پروین طبق فرمولاسیون خاصی با استفاده از شکر و آبلیمو تهیه می شود. این موم سبب کاهش موهای زائد بدن به مرور می شود، پس از هر بار استفاده به مدت 2 تا 6 هفته (بسته به بدن هر شخص) موها رشد خواهند کرد. 
این موم در اندازه های مختلفی (بزرگ، متوسط، کوچک) تهیه شده اند. فقط در نظر داشته باشید برای استفاده از این موم ها باید مهارت خاصی داشته باشید چرا که ممکن است موجب کبودی و یا سوزاندن پوست شوید. دقت داشته باشید موم نباید بیش از حد داغ شود طوری که موم نه خیلی غلیظ باشد نه خیلی رقیق باشد. 

نحوه ی استفاده از موم پروین

وسایل لازم : موم ،کاردک، پارچه، پودر بچه
پودر بچه برای از بین بردن چربی پوست و خشک کردن عرق بدن به کار می رود، پس در ابتدا هر منطقه ای را که مخواهید موم کشی کنید از پودر بچه استفاده کرده و آن را پخش کنید . پس از داغ شدن موم با یک کاردک، کمی موم برداشته و به حالت کشیدن عسل روی نان تست موم را روی پوست (در جهت رشد موها) در حد یک لایه ی نازک بکشید سپس پارچه ای روی پوست چسبانده و به حدی که جای دست داشته باشید آن را (در اصطلاح پارچه رو پارچه) به سرعت در خلاف جهت رویش موها بکشید. دقت داشته باشید پارچه را به سمت بالا نکشید چرا که موجب درد زیاد و کبودی خواهد شد. نکته ای که وجود دارد، سر تا سر بدن را به طور منظم موم کشی کنید تا برخی از نواحی جا نماند. همچنین پیشنهاد می شود هر قسمت با دو مرتبه موکشی تمیز شود. 

 

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر