کرم آبرسان پریم

کرم آبرسان پریم برای آن دسته از افرادی که پوست های خشک و آسیب دیده دارند، یک انتخاب بی نظیر به حساب می آید. قدرت مرطوب کنندگی و آبرسانی بدون چرب شدن پوست این کرم ها، باعث می شود تا در کوتاه مدت، پوست احیا شده و سلامت خود را بازیابد.

انواع کرم آبرسان پریم

از بهترین کرم های آبرسان این برند، می توان به مدل های سری Matex اشاره کرد. این کرم ها قدرت آبرسانی 24 ساعته داشته و با یک بار استفاده برای حداقل مدت یک شبانه روز، پوست شما مرطوب و نرم خواهد ماند.

این برند ایرانی در ترکیب کرم آبرسان Matex، از ترکیبات ضدپیری و پیشگیری از چین و چروک های پوستی استفاده کرده است. به این شکل اگر کرم Matex را در روتین پوستی خود قرار دهید، ضمن آبرسانی کامل به پوست، روند پیری نیز به تعویق می افتد.

دیگر آبرسان های برند ایرانی پریم، دارای میزان SPF 30 نیز بوده و برای استفاده در محیط بیرون از منزل نیز مناسب هستند. به این شکل شما با خرید یک کرم مرطوب کننده و آبرسان از این برند، در واقع ضدآفتاب ملایمی نیز در اختیار خواهید داشت.

قیمت کرم آبرسان پریم

کرم های آبرسان این برند ایرانی در مقایسه با محصولات مرطوب کننده برندهای مشابه، در سطح قیمتی بالاتری جای گرفته اند. علت اصلی این تفاوت قیمت نیز مواد اولیه بسیار مرغوب و وارداتی است که در فرمولاسیون کرم های برند پریم، مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید اینترنتی کرم آبرسان پریم

برای این که بهترین کرم را متناسب با وضعیت پوست خود انتخاب کنید، ابتدا نگاهی به تمام محصولات این برند انداخته و مشخصات هر یک را از نظر بگذرانید. به این شکل تصمیم گیری برای شما راحت تر شده و می توانید بسته به نیاز خود، بهترین کرم آبرسان از این گروه را انتخاب و خریداری کنید.

آبرسان نوتروژینا | آبرسان الارو| آبرسان ژوت