1

معرفی برند ریمل لندن Rimmel London

برند ریمل لاندن یا ریمل لندن در سال 1834 در شهر لندن انگلستان آغاز به فعالیت کرد. اولین محصولات این برند عطر و ماسکارا بود که در سال 1890 به دلیل فعالیت‌های این برند، کلمه ریمل به جای کلمه ماسکارا در بسیاری از کشورها جایگزین شد و همچنان در کشورهایی مثل ایران این محصول آرایشی به ریمل معروف است.

ویژگی لوازم آرایش ریمل لندن

این روزها مسئله تست حیوانی محصولات آرایشی و بهداشتی در سراسر دنیا مورد توجه قرار گرفته است. اما برند ریمل لاندن بیش از 25 سال است که هیچ تست حیوانی در تهیه و تولید محصولات آرایشی و بهداشتی خود ندارد و روش‌های مدرن دیگری را جایگزین این نوع تست محصولات کرده است.

برند ریمل لندن نه تنها در ایران، بلکه در تمام دنیا طرفداران بسیاری دارد. چرا که قدمت این برند بسیار قابل توجه است و ریمل لاندن هر ساله سعی کرده به کیفیت و تنوع محصولاتش بیافزاید. بنابراین اگر می‌خواهید لوازم آرایش باکیفیت و با قیمت مناسب تهیه کنید، در خرید لوازم آرایش ریمل لندن تردید نکنید.

کیفیت ریمل ریمل لندن

از محصولات مهم برند ریمل لاندن، ماسکارا یا همان ریمل است. از این جهت، تنوع ریمل این برند بسیار زیاد است و شما نیز می‌توانید با توجه به علاقه و نیازتان، خرید بهترین ریمل را تجربه کنید. با این حال بهتر است بدانید که کیفیت ریمل ریمل لندن باعث فروش بالای این محصول شده است.

به نظر شما ویژگی یک ریمل خوب چیست؟ ریمل خوب و باکیفیت ریملی است که سبک باشد، زیر چشم نریزد، باعث حساسیت چشم و پلک نشود، مژه‌ها را تیره، بلند و پرحجم کند، باعث چسبندگی مژه‌ها یا گوله شدن مژه‌ها نشود، ماندگاری بالایی داشته باشد، از ترکیبات استانداردی تهیه شده باشد و از طریق آب و تعریق از بین نرود.

بهتر است بدانید که کشور انگلیس و به طور کلی قاره اروپا، در تهیه و تولید لوازم آرایش استاندارد و باکیفیت، تمرکز ویژه‌ای دارد. بنابراین برند ریمل لاندن سعی کرده تمام این ویژگی‌ها را در انواع ریمل‌های خود داشته باشید.

ریمل حجم دهنده ریمل لندن مدل Flex محبوب‌ترین محصول این برند برای کاربران موتن‌رو است. 

کیفیت مداد چشم و خط چشم ریمل لندن

میکاپ چشم همراه با یک خط چشم زیبا، جذاب‌تر می‌شود. یکی از ویژگی‌‌های خاص مداد چشم ریمل لندن، تنوع رنگی زیاد آن است. بنابراین شما می‌توانید برای هر نوع میکاپ، به‌خصوص آرایش تابستانی، خط چشم رنگی و جذابی پشت پلک‌تان بکشید. مداد چشم و خط چشم ریمل لاندن ماندگاری بالایی دارند و در برابر آب و تعریق مقاوم هستند. بافت این دو لوازم آرایش بسیار سبک و نرم است و کار با آن‌ها بسیار ساده و راحت خواهد بود.

کیفیت رژلب ریمل لندن

از دیگر محصولات آرایشی پرفروش این برند می‌توان به رژلب ریمل لندن اشاره کرد. ترکیبات رژلب ریمل لندن از روغن آرگان و ویتامین E است، بنابراین پس از استفاده از این رژلب، لب‌ها خشک و پوسته نخواهند شد. رژلب مایع و جامد این برند تنوع بالایی برای هر سلیقه‌ای دارند و ماندگاری مناسب و پیگمنت (رنگدانه) این محصول، میزان کیفیت رژلب ریمل لندن را بیشتر کرده است.

محصولات دیگر ریمل لندن

برند با سابقه ریمل لندن تنها محصولاتی همچون ریمل و رژلب ندارد و تنوع محصولات این برند بسیار زیاد است. از محصولات پرطرفدار و پرفروش برند ریمل لاندن می‌توان به ژل ابرو حاوی روغن آرگان ریمل لندن، محلول پاک کننده لاک ناخن ریمل لاندن، لاک ناخن ریمل لندن، پرایمر ریمل لندن، بی بی کرم ریمل لاندن، کانسیلر ریمل لندن، کرم پودر ریمل لندن و پنکیک ریمل لندن اشاره کرد که هر یک کیفیت قابل توجهی نیز به همراه دارند.

قیمت لوازم آرایش ریمل لندن

اگرچه برند ریمل لندن محصول کشور انگلیس است و بیش از 188 سال سابقه در تولید انواع لوازم آرایشی و بهداشتی باکیفیت دارد، قیمت لوازم آریش ریمل لندن بسیار مناسب است. بنابراین اگر می‌خواهید یک برند آرایشی باکیفیت و با قیمت مناسب تهیه کنید، خرید لوازم آرایش ریمل لاندن یک تجربه فوق‌العاده برایتان خواهد بود.

خرید لوازم آرایش ریمل لندن از موتن رو

این روزها خرید لوازم آرایش اصل کمی دشوار است و ممکن است حتی تشخیص لوازم آرایش تقلبی و اصل کار دشواری باشد. خرید لوازم آرایش ریمل لندن اصل از موتن رو کار شما را ساده کرده است. چرا که فروشگاه آنلاین موتن رو اصالت و کیفیت تمام محصولات خود را ضمانت می‌کند و شما می‌توانید یک خرید فوق‌العاده را از طریق این سایت در کمترین زمان تجربه کنید.