1

 کرم موبر سی گل

برند ایرانی سی گل در حوزه کرم های موبر به صورت تخصصی فعالیت کرده و محصولات درخور و بسیار باکیفیتی دارد. بسته به این که نیاز به رفع موهای زائد صورت یا بدن داشته باشید، کرم موبر سی گل مخصوص به آن را در این گروه کالایی خواهید یافت.

کرم موبر صورت سی گل

کرم موبر صورت این برند حاوی عصاره آلوئه ورا بوده و در حین عمل کردن روی پوست، باعث نرمی و لطافت آن نیز خواهد شد. این مشکل همیشگی استفاده از تیغ و ژیلت را برطرف کرده و ضمن حذف موهای زائد، نرمی پوست را تامین می کند.

این کرم همین طور دارای عصاره لیمو، عصاره پاپایا و عصاره سنتلا است. همین طور روغن کالاندولا به رفع هر گونه حساسیت در حین استفاده از کرم کمک می کند.

کرم موبر بدن سی گل

برای رفع موهای زائد بدن که در اکثر اوقات ریشه های ضخیم تر و محکم تری دارند، به محصولی قوی تر نیاز خواهیم داشت. فرمولاسیون کرم موبر بدن این برند ایرانی نیز درست مطابق با همین نیاز پیش رفته و ترکیب تیوگلیکولات و آلانتوئین در آن، باعث رفع قوی موهای بدن خواهد شد. همین طور وجود عصاره اسطوخودوس و گل همیشه بهار، کمک می کند تا پس از رفع موهای زائد، پوست بدن لطیف و نرم باقی بماند.

قیمت کرم موبر سی گل

با توجه به حجم مناسب کرم های این برند ایرانی، قیمت محصولات آن را می توان بسیار مناسب ارزیابی کرد. در حقیقت مقرون به صرفه بودن قیمت کرم های سی گل، استفاده آن ها را برای بیشتر قشرهای جامعه، میسر ساخته است.

خرید اینترنتی کرم موبر سی گل از فروشگاه موتن رو

اگر می خواهید تجربه یک خرید اینترنتی جذاب و سریع را داشته باشید، خرید اینترنتی کرم های موبر برند سی گل از فروشگاه موتن رو را امتحان کنید.

کرم ثمین | کرم مورینگا