1

قیمت و خرید محصولات سروینا (servina)

این شرکت با توجه به تولید و تنوع محصولات گیاهی و علمی در قسمت R&D در دسته ی بزرگترین شرکت های آرایشی و بهداشتی قرار دارد. شما قادر به خرید اینترنتی محصولات سروینا در فروشگاه مو تن رو می باشید. محصولات سروینا با تضمین اصالت کالا همراه با قیمت مناسب عرضه می گردند.با سفارش محصولات سروینا در اسرع وقت آن را درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید 

تاریخچه برند سروینا (servina)

شرکت سروش طراوت طبیعت با نام سروینا جهت رفع و تامین نیازهای دارویی و آرایشی و بهداشتی در سال 1388 به ثبت رسید و تاسیس گردید. شرکت سروینا محصولات خود را بر پایه گیاهی و فرمولاسیون خاص، تولید می کند و با ارسال آن ها به سراسر ایران آغاز به کار نمود.
این شرکت با توجه به تنوع محصولات خود بر پایه ی گیاهی، در دسته ی شرکت های بزرگ آرایشی و بهداشتی قرار گرفته است. برند سروینا در عرصه ی رقابت با محصولات خارجی قرار دارد.

انواع محصولات سروینا (servina)

محصولات بدن سروینا

محصولات سروینا شامل ژل روشن کننده، کرم مو بر، انواع لوسیون ها و شامپوها می شود. این محصولات شامل سه دسته ی مراقبت بدن، اصلاح بدن و بهداشت بدن می شود. شما می توانید در این سایت محصولات بدن برند سروینا را به صورت آنلاین خریداری نمائید.

 

محصولات پوست سروینا

محصولات پوست سروینا شامل انواع ژل های ضد جوش و روشن کننده، ژل های ضد چروک و لوسیون های پاک کننده می شود. خاصیت این محصولات پاک کننده و مراقبت کننده است. اگر تمایل به خرید محصولات پوست سروینا دارید، در این سایت می توانید محصولات پوست سروینا را به صورت اینترنتی خریداری نمائید.

محصولات آرایشی سروینا

از دیگر محصولات سروینا، محصولات آرایشی آن است که به دو دسته ی ابزار آرایش و آرایش چشم تقسیم می شود. شما می توانید در این سایت محصولات آرایشی سروینا را به صورت آنلاین خریداری نمائید.

بهداشت شخصی

بهداشت شخصی یکی از موارد مهم در زندگی همه ی افراد است. سروینا محصولاتی نظیر ژل های بهداشتی را برای بهداشت و سلامت بانوان تولید کرده است.

محصولات مو سروینا

از محصولات موی سروینا می توان به شامپو و ژل های تقویت کننده موی سر اشاره کرد. شما می توانید در این سایت محصولات مو برند سروینا را به صورت آنلاین خریداری نمائید.

محصولات مردانه سروینا

سروینا محصولات مردانه هم دارد، این برند اقدام به تولید محصولاتی نظیر ژل های مردانه و شامپوی بدن مردانه کرده است.