1

2

معرفی برند ترزمه TRESemmé

برند ترزمه در سال 1949 توسط شرکت گادفروی در سنت لوییس ایالت میسوری آمریکا تولید شد. ترزمه به معنای "دوست داشتنی" در زبان فرانسه است و این برند سعی کرده بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات مراقبت از مو را با فرمولاسیون به‌روز تولید کند و به دست سراسر مردم دنیا برساند تا نقش مهی در افزایش سلامت مو داشته باشد.

ویژگی برند مراقبت از مو ترزمه

اولین شعار تولید محصولات مراقبت از مو ترزمه، حفظ سلامت موها است. بنابراین این محصولات طی بررسی‌های مداوم در آزمایشگاه‌های مدرن و با تکنولوژی نوین تولید می‌شوند. محصولات ترزمه به داشتن رایحه خوشایند نیز معروف هستند. اما تمام رایحه‌های این برند زیر نظر متخصصان تولید می‌شوند و هیچ ضرری برای مو و پوست ندارند.

محصولات مراقبت از مو ترزمه حاوی انواع ویتامین است. این ویتامین‌ها که شامل ویتامین E و بیوتین می‌شود، به تغذیه و ترمیم موهای آسیب دیده نیز کمک می‌‌کنند. ترکیبات دیگری مثل عصاره آلوئه وار و نارگیل، هر یک باعث ترمیم موهای وز و آسیب دیده می‌شوند و موها را نرم و درخشان می‌کنند.

همچین این برند در برخی از محصولاتش از خاک رس و روغن آرگان نیز استفاده می‌کند. چرا که خاک رس حاوی انواع مواد معدنی است و به تمیز کردن مو و افزایش میزان آبرسانی کمک می‌‌کند. روغن آرگان موجود در ترکیبات این برند نیز یک ترکیب قوی برای مرطوب کردن موها است و باعث نرم و تغذیه شدن موها می‌شود.

محصولات ترزمه کرولتی فری هستند. به بیان دیگر در تهیه محصولات مراقبت از مو ترزمه از تست حیوانی استفاده نمی‌شود. این برند سعی کرده با روش‌های نوین دیگری، تست سلامت محصولات خود را انجام دهد تا به حفظ سلامت و پایداری محیط زیست و حیوانات کمک ویژه‌ای کند.

کیفیت شامپو های ترزمه

خرید شامپو ترزمه، یک انتخاب خوب برای شما خواهد بود، چرا که این برند برای هر نوع جنس و نیاز مویی یک شامپوی مناسب و با کیفیت دارد. شامپو ترزمه نه تنها موها را تمیز و درخشان می‌کند، بلکه همراه با ترکیبات قوی و مغذی مثل روغن آرگان و نارگیل، باعث تقویت موها می‌شود. این شامپوها برای موهای آسیب دیده و وز نیز مناسب هستند و موها را شاداب و نرم می‌کنند.

کیفیت ماسک مو ترزمه

ماسک مو، یک غذای کامل برای موها است که موها را قوی و مستحکم می‌‌کند و حتی باعث درمان موهای آسیب دیده، شکننده، وز، کم حجم، چرب و... می‌شود. بنابراین پیش از خرید ماسک مو ترزمه به نوع و نیاز موهایتان نیز توجه کنید تا بهترین و مناسب‌ترین محصول را تهیه کنید.

ماسک مو ترزمه حاوی ترکیبات مغذی و مفید مثل کراتین هیدرولیز شده، روغن مارولا، عصاره شیر نارگیل، آلوئه ورا و... است. بنابراین این ماسک مو باعث نرم و آبرسانی موها می‌شود و حتی از بروز مو خوره نیز جلوگیری می‌کند.

ماسک مو ترزمه حاوی کراتین محبوب‌ترین محصول این برند برای کاربران موتن‌رو است. 

کیفیت نرم کننده مو ترزمه

نرم کننده یا کاندیشنر مو برای هر نوع مویی، به‌خصوص موی خشک، آسیب دیده، موی سوخته، موی وز و مو خوره مناسب و ضروری است. نرم کننده ترزمه نه تنها موها را نرم، آبرسانی و لطیف می‌کند، بلکه باعث تقویت موها نیز می‌شود. در ترکیبات نرم کننده ترزمه روغن مراکشی، روغن آرگان، مارولا و... استفاده شده که موها را تغذیه و درخشان می‌کنند.

کیفیت سرم مو و روغن مو ترزمه

مو برای احیا و ترمیم نیاز به مراقبت دارد که روغن تراپی مو، یک روش‌ قدیمی و موثر است. سرم مو و سرم روغن ترزمه تاثیر بسیاری در کاهش خشکی، درمان موهای آسیب دیده، وز و حتی درمان مو خوره دارد. این محصولات باعث باعث تقویت رشد فولیکول‌های مو می‌شوند و موها را نرم و لطیف می‌کنند، چرا که از ترکیبات طبیعی و خالص تهیه شده‌اند.

قیمت محصولات مراقبت از مو ترزمه

قیمت شامپو ترزمه و محصولات دیگر این برند به نوع و ترکیبات آن بستگی دارد. این برند ساخت آمریکا است و از ترکیبات مدرن و موثری برای ترمیم و تغذیه موها استفاده می‌‌کنند. با این حال، به طور کلی قیمت محصولات مراقبت از مو ترزمه متوسط و مناسب است.

خرید محصولات ترزمه از موتن رو

خرید شامپو ترزمه و محصولات دیگر این برند از موتن یک انتخاب خوب و مناسب است. فروشگاه آنلاین موتن رو اصالت و کیفیت محصولات خود را ضمانت می‌‌کند. بنابراین شما می‌توانید محصولات مراقبت از مو ترزمه اصل را با قیمت مناسب تهیه کنید.