1

تونر گارنیر

انواع تونر گارنیر از محصولات کلینیکی بسیار قوی بوده و دارای ترکیبات کاملا گیاهی و سازگار با انواع پوست هستند. در حقیقت اگر شما پوستی حساس دارید و در اکثر مواقع محصولات مراقبتی و بهداشتی پوست برایتان حساسیت زا هستند، برند گارنیر انتخاب قطعی تان خواهد بود.

بهترین تونرهای گارنیر

تونرهای این برند بهداشتی و مراقبتی پوست از تنوع بالایی برخوردار هستند و انتخاب از میان مدل های مختلف آن ها، کمی گیج کننده به نظر می رسد. یکی از بهترین محصولات در این خانواده، تونر Aloe است که با عصاره گیاه آلوئه ورا ترکیب شده و برای تمامی انواع پوست ها، به ویژه پوست های حساس فوق العاده عمل می کند. این تونر خاصیت آبرسانی و پاک کنندگی عالی دارد و تمام آلودگی های جای گرفته روی پوست را رفع خواهد کرد.

برای پوست هایی که چربی زیادی دارند، تونر Czysta Skora پیشنهاد می شود. این تونر ضمن آن که تمامی خواص بالا را دارد، به رفع چربی های اضافی پوست نیز کمک خواهد کرد.

شادابی پوست با تونر Grape گارنیر

اگر می خواهید از یک تونر پوستی برای شادابی عالی صورت خود استفاده کرده و تمام آلودگی های روزمره را از آن پاکسازی کنید، مدل Grape انتخاب شما خواهد بود. این تونر برای تمامی پوست ها مناسب است و ضمن آن که قدرت پاکسازی عالی دارد، آبرسانی کامل و بادوامی روی پوست شکل خواهد داد.

قیمت تونرهای گارنیر

همان طور که انتظار داریم قیمت تونرهای این برند، به اندازه قابل توجهی گران تر از محصولات مشابه در برندهای ایرانی یا حتی برندهای خارجی معمولی تر هستند. تخصصی بودن فرمولاسیون و استفاده از ترکیبات بسیار ارزشمند در تولید تونرهای گارنیر، توجیه خوبی برای قیمت های نسبتا بالای این محصولات است.

خرید اینترنتی تونر گارنیر

در فروشگاه موتن رو، انواع تونرهای این برند بهداشتی و مراقبت پوست عرضه شده اند و می توانید با اطمینان از اصالت کالا و تاریخ مصرف آن، نسبت به خرید آنلاین اقدام کنید.

تونر الارو | تونر سی گل | تونر هیدرودرم