1

تونر الارو

برند الارو یکی از برندهای بسیار حرفه ای و کلینیکی در حوزه محصولات مراقبت پوست محسوب می شود. تونر الارو نیز از آن دسته محصولاتی است که با به کار بردن صحیح و پیوسته آن، می توانید شرایط پوستی خود را به اندازه قابل توجهی بهبود ببخشید.

انواع تونر الارو

از جمله مهم ترین و تاثیرگذارترین تونرهای این برند بهداشتی، تونر پاک کننده صورت مدل Akne Cleanser را می شناسیم. این تونر ضمن آن که پاکسازی عالی برای پوست به همراه دارد، موجب رفع آکنه و جای جوش های پوستی خواهد شد.

همین طور اگر به دنبال محصولی با قدرت پاکسازی بالاتر هستید، تونر پاک کننده صورت مدل Pro Wash را توصیه می کنیم. تونر پاک کننده Fresh Balancing، به تقویت پوست کمک کرده و چربی های آن را نیز تنظیم می کند. همان طور که می دانید چربی اضافی پوست، موجب بروز مشکلاتی چون جوش های دنباله دار و مزمن شدن و در صورتی که به موقع رفع نشود، رسیدگی های بعدی آن، به مراتب سخت تر خواهند بود.

تونر Pro Vitamin B5 نیز همان طور که می توان از نام آن حدس زد، برای تقویت پوست و تامین ویتامین های مورد نیاز آن، فوق العاده عمل می کند.

قیمت انواع تونر الارو

تونرهای پوستی این برند دارای قیمت های متوسطی بوده و با توجه به حجم 200 میلی لیتری که دارند، مقرون به صرفه به نظر می رسند.

خرید اینترنتی تونر الارو از فروشگاه موتن رو

در فروشگاه موتن رو، انواع تونرهای این برند بهداشت و مراقبت پوستی عرضه شده اند و شما می توانید مشخصات کامل هر یک از این محصولات را مطالعه کنید. به این شکل خرید بهترین تونر متناسب با شرایط پوستی که دارید، کار ساده ای خواهد بود.

خرید آنلاین محصولات بهداشتی و مراقبت پوست، کمک می کند که بهترین انتخاب را داشته و درست تونر مناسب پوست خود را از میان تنوع بالای محصولات، پیدا کنید.

تونر گارنیه | تونر سی گل | تونر هیدرودرم