بادی اسپلش سی گل

برای دوش گرفتن با یک عطر و رایحه خوشبو، انواع بادی اسپلش کارایی دارند. همان طور که در خصوص عطر و ادکلن‌ها با روایح مختلفی روبرو هستیم، برای خرید بادی اسپلش نیز چنین تنوعی، البته با گستره کمتر را داریم. یکی از بهترین گروه‌ها در این حوزه بادی اسپلش سی گل (برند ایرانی مشهور) است که تنوع رایحه زیادی داشته و دوام و ماندگاری مناسب نیز دارد.

اگر در فصول مختلف سال تعریق کرده و می‌خواهید تمام بدن خود را به وسیله یک خوشبوکننده جذاب، بپوشانید، این بادی اسپلش‌ها از برند مشهور ایرانی سی گل، توصیه می‌شوند. ماندگاری مناسب، عدم برجای ماندن چربی روی پوست و رایحه‌های عالی از جمله مزایا و ویژگی‌های این محصولات هستند.

انواع بادی اسپلش سی گل

از جمله بهترین و پرفروش‌ترین بادی اسپلش‌های برند ایرانی سی گل، می‌توان به اسپری خوشبوکنننده بدن Charisma اشاره کرد. این اسپری رایحه‌ای شیرین و طبعی خنک دارد. برای آقایان اسپری مردانه Platinum و برای آقایان اسپری خوشبوکننده Belle از بهترین‌ها به حساب می‌آیند.

اگر بادی اسپلش با رایحه شیرین بخواهید؛ اسپری Charm را عالی خواهید یافت. همین طور مدل Marvel طبعی معتدل و ملایم و رایحه‌ای شیرین دارد. برای آقایان نیز مدل Elegant، رایحه‌ای شیرین داشته و برای فصول معتدل و سرد سال، عالی خواهد بود.

خرید آنلاین بادی اسپلش سی گل

برای آن که بهترین خرید اینترنتی در این گروه کالایی را انجام دهید، نخست لازم است که تفکیک بین اسپری‌های زنانه و مردانه را در نظر بگیرید. پس از آن رایحه‌های شیرین یا تلخ و ... را انتخاب کرده و به دنبال مدل‌هایی بروید که روایحی مطابق با سلیقه شما دارند. در نهایت می‌توانید از میان مدل‌های منتخب خود، بهترین بادی اسپلش از برند ایرانی سی گل را انتخاب و خریداری کنید.

پس از خرید در فروشگاه اینترنتی موتن رو، محصول در کمترین زمان برای شما ارسال خواهد شد.

بادی اسپلش مای | بادی اسپلش شون | مام نیوا | مام رکسونا