بادی اسپلش شون

بادی اسپلش شون ماندگاری و تاثیر گذاری عالی و طولانی مدت روی پوست شما داشته و برای تمام فصول سال محصولات گوناگونی را در سبد کالایی خود جای داده است.

انواع بادی اسپلش شون

یکی از خوشبوترین بادی اسپلش های این برند، بادی اسپلش Sunrise است. این محصول رایحه‌ای ملایم و در عین حال قوی و پایدار داشته و برای فصول پاییز و بهار، گزینه‌ای عالی محسوب می‌شود. شما ممکن است به دنبال یک محصول با عطری خاص باشید که مشام را تا ساعت‌ها پر کند، مدل Island Dream درست چنین مشخصاتی دارد. این بادی اسپلش از پرفروش‌ترین‌ها در برند شون بوده و همیشه توانسته رضایت مشتریان را در سطح بالایی به دست بیاورد.

مدل Fairy Mist نیز همان طور که از نام آن نیز برداشت می‌شود، رایحه‌ای مرموز داشته و برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران، به اندازه کافی موثر است. این رایحه را تقریبا هیچ جای دیگری استشمام نکرده و نمی‌توانید آن را به چیزی تشبیه کنید. Fairy Mist از موفق‌ترین محصولات در این گروه کالایی بوده و همیشه توانسته بهترین توجهات را به خود جلب کند.

اگر می‌خواهید یک محصول برای استفاده روزانه با رایحه‌ای ملایم و نه آنقدرها قوی داشته باشید، مدل Pure joy می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. رایحه این محصول بسیار ملایم بوده و باعث می‌شود که عطری دل انگیز و آرامش بخش را پیوسته در مشام خود احساس کنید.

برای آقایان مدل My Boss پیشنهاد می‌شود. این بادی اسپلش رایحه‌ای مردانه و تاثیرگذار داشته و ماندگاری آن برای تمام طول روز حفظ خواهد شد.

خرید آنلاین بادی اسپلش شون

با خرید اینترنتی این بادی اسپلش‌ها، محصول را با اطمینان از کیفیت و اصالت کالا در کمترین زمان درب منزل تحویل خواهید گرفت. پیشنهاد می‌کنیم که پیش از خرید، مقایسه هوشمندانه‌ای میان رایحه‌های مختلف انجام داده و بهترین انتخاب را داشته باشید.

بادی اسپلش مایبادی اسپلش سی گل | مام نیوا | مام رکسونا