1

افترسان After Sun

 استفاده از محصولات مراقبت کننده از پوست در برابر آفتاب، نه تنها باید قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب، بلکه باید در حین و بعد از قرار گرفتن در معرض آفتاب نیز مورد استفاده قرار بگیرند. اگرچه لوسیون‌ها، اسپری‌ها و ضد آفتاب‌ها از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت می‌کنند، استفاده از محصولات افترسان After Sun، پوست تحریک شده‌ای را که در معرض آفتاب قرار داشته است، خنک و آرام می‌کند. آفتاب گرفتن باعث کم آبی پوست می‌شود و کلر یا آب نمک نیز بار اضافی را بر روی پوست تحمیل می‌کند. محصولات افترسان احساس لذت بخشی را روی پوست بر جای می‌گذارند و به پوست برای درمان عوارض ناشی از تابش نور خورشید کمک می‌کنند.

انواع افترسان After Sun

انواع افترسان در یکی از دسته‌های زیر جای می‌گیرند:

افترسان ترمیم کننده

این نوع محصولات ضد رادیکال‌های آزاد هستند و پس از نفوذ به عمق پوست، منجر به تقویت آن می‌شوند. خرید افترسان ترمیم کننده به افرادی توصیه می‌شود که پوست کم آب و خشکی دارند و می‌خواهند ماندگاری رنگ برنزه را افزایش دهند.

افترسان ضد التهاب

این محصولات با دارا بودن ساختارهای گیاهی و ویتامین‌های مختلف، قرمزی پوست و التهاب ناشی از قرار گرفتن در معرض خورشید را کاهش داده و منجر به خنک شدن پوست می‌شوند. خرید افترسان ضد التهاب به افرادی توصیه می‌شود که می‌خواهند علائم پیری پوستشان را کاهش بدهند.

افترسان مخصوص پوست‌های خشک و حساس

این محصولات با دارا بودن خاصیت مرطوب کنندگی و ترمیم کنندگی، جلوی خشکی بیش از حد پوست را می‌گیرند و ماندگاری برنزگی پوست را افزایش می‌دهند. خرید افترسان مخصوص پوست‌های خشک و حساس به افرادی توصیه می‌شود که می‌خواهند خیالشان بابت شنا کردن در محیط‌های باز راحت باشد.

افترسان دارای خاصیت جذب بالا و سریع

این محصولات با قابلیت‌هایی که دارند، مدت زمان برنزه شدن پوست را تا دو برابر افزایش می‌دهند و پوست را نرم، مخملی و مرطوب می‌کنند.

بهترین مارک افترسان

امروزه برندهای متنوع و زیادی در زمینه تولید و عرضه افترسان وارد بازار می‌شوند که از معروف‌ترین آن‌ها می‌توان به افترسان الارو، سوتیس، نیوآ، ویشی، افترسان کاور مارک، اوریاژ، بایودرما، ایزدین، سان سنس و دالگون اشاره کرد.

قیمت افترسان After Sun

قیمت انواع مختلف افترسان به عوامل مختلفی از جمله برند سازنده، نوع کاربرد، نوع پوست، بافت و میزان کارایی بستگی دارد؛ اما به طور کلی چنین می‌توان گفت که این محصول در رنج قیمتی متوسط قرار دارد.

خرید افترسان After Sun

به طور کلی چنین می‌توان گفت که محافظت از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید شامل مراقبت‌های قبل از آفتاب و مراقبت‌های بعد از آفتاب می‌شود. قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب با مصرف محصولاتی همچون ضد آفتاب‌ها می‌توان تاثیر اشعه‌های مضر را روی پوست کاهش داد. برای محافظت از پوست بعد از قرار گرفتن در معرض آفتاب نیز می‌توان نسبت به خرید اینترنتی افترسان از فروشگاه موتن رو اقدام کرد و به این طریق التهاب پوست و عوارض بعد از آفتاب را کاهش داد.