1

2

3

4

5

شامپو برای موهای رنگ شده

استفاده از بهترین انواع شامپو برای موهای رنگ شده، برای آن دسته از افرادی که موهای خود را رنگ کرده اند، بسیار تاثیرگذار و حائز اهمیت است. پس از هر بار رنگ کردن مو، چالشی برای نگهداری درخشش و جلوه اولیه رنگ مو را دارید که با استفاده از این شامپوها، به راحتی تامین می شود.

همین طور مشکل خشک و شکننده شدن موها پس از هر بار دکلره و رنگ کردن، با استفاده از شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده، برطرف شده و می توانید همچنان موهایی نرم و لطیف داشته باشید.

انواع شامپو برای موهای رنگ شده

برای آن که بتوانید بهترین شامپو برای موهای رنگ شده را انتخاب کنید، لازم است که پیش از هر چیزی به جنس موهای خود توجه نمایید. بسته به این که موهای شما خشک، چرب یا معمولی باشد؛ بهترین شامپو را انتخاب کنید.

شامپو برای موهای رنگ شده مخصوص موهای معمولی

شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده، دارای مقادیری مرطوب کننده و نرم کننده در ترکیب خود بوده و با ویتامین ها غنی سازی شده اند. به این ترتیب موهای آسیب دیده و خشک شده بر اثر رنگ مو، در دوره های استفاده از این محصولات، دوباره نشاط و سلامت خود را به دست می آورند.

شامپو برای موهای رنگ شده مخصوص موهای خشک

موهای خشک پس از هر بار رنگ کردن و به خصوص دکلره شدن، آسیب بیشتری را تجربه کرده و شکننده تر می شوند. از این روی استفاده از شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده ویژه موهای خشک را انتخاب کنید. این شامپوها دارای میزان نرم کننده بالاتری بوده و به تقویت تار موهای خشک کمک می کنند.

دقت داشته باشید که به هیچ وجه موی رنگ شده خشک را در حالت خیس شانه نکنید. این باعث خرد شدن موها و از دست رفتن به مرور آن ها خواهد شد.

شامپو برای موهای رنگ شده مخصوص موهای چرب

در خصوص موهای چرب، با شرایط ساده ترین روبرو هستید. طبیعت چرب این جنس موها، باعث می شود که آسیب پذیری کمتری در برابر رنگ مو و دکلره را داشته باشند. با این همه با انتخاب شامپوهای مخصوص موهای چرب برای موهای رنگ شده، می توانید نشاط طبیعی و درخشش زنده موهای خود را به دست بیاورید.

برندهای مطرح شامپو برای موهای رنگ شده

برای خرید شامپو مخصوص موهای رنگ شده، حتما به جز فرمولاسیون شامپو، به برند سازنده نیز دقت کافی داشته باشید. با خرید از برندهای معتبر و تخصصی، می توانید بهترین بهره برداری از عملکرد شامپو را برده و ضمن آن که موهای شما نرم و لطیف می شود؛ دوامی عالی از رنگ موی خود را نیز تجربه کنید. از جمله برندهای معتبر برای خرید این گروه محصولات می توان به برند فولیکا، برند سینره، گلیس؛ لافارر، داو، استم سل و ... اشاره کرد.

با خرید اینترنتی شامپو از فروشگاه موتن رو برای موهای رنگ شده، فرصت آن را خواهید داشت که ضمن مطالعه مشخصات محصولات مختلف و بررسی و دنبال کردن برندهای گوناگون، به لحاظ قیمت شامپو برای موهای رنگ شده نیز یک مقایسه هوشمندانه داشته باشید.

رنگ موی دوماسی | شامپو رنگ مو مردانه