1

رنگ موی دوماسی

رنگ موی دوماسی از برند ایرانی، دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و تنوع رنگی قابل توجهی نیز دارد. این رنگ موها با داشتن مقادیر زیادی ویتامین C و همین طور آلوئه ورا و نرم کننده، از خشکی و شکننده شدن موها پس از هر بار رنگ کردن جلوگیری می کنند. این باعث خواهد شد تا علی رغم رنگ کردن موهای خود، همچنان لطافت و نرمی آن ها را داشته باشید.

تنوع رنگ موی دوماسی

همان طور که اشاره کردیم رنگ موهای دوماسی دارای تنوع رنگ بالایی بوده و شما به راحتی می توانید از میان مدل های مختلف آن، رنگ موی طبیعی، دودی، زیتونی، طلایی، مسی، عسلی، شکلاتی، ماهاگونی، ارغوانی، شرابی، بژ، هاوانا، تنباکویی، شاه بلوطی، قرمز، فندقی، هایلایت و ... را انتخاب و خریداری کنید. هر یک از این سری رنگ ها، دارای چند طیف مختلف هستند. به طور مثال رنگ موی سری قرمز، دارای 4 تنوع رنگی بوده و رنگ موی سری عسلی، 3 تنوع رنگی دارد. به این صورت می توانید رنگ موی مورد علاقه خود را از میان توناژهای روشن یا تیره انتخاب کنید.

در صورتی که مایل به رنگ کردن موهای خود به رنگی جز این موارد هستید، می توانید با استفاده از تکنیک های ترکیب رنگ، رنگ مورد نظر خود را به دست بیاورید.

قیمت رنگ موی دوماسی

رنگ موهای ایرانی برند دوماسی، دارای قیمت متوسطی هستند و با توجه به کیفیت عالی و ماندگاری قابل توجه پس از هر بار رنگ کردن، در مقایسه با برندهای خارجی، فوق العاده به نظر می رسند.

خرید اینترنتی رنگ موی دوماسی

اگر از پیش تصمیم قطعی خود برای خرید رنگ مو را گرفته اید، می توانید با جستجوی کد و شماره آن در فروشگاه اینترنتی موتن رو، به راحتی خرید آنلاین خود را انجام دهید. در غیر این صورت در فروشگاه موتن رو، رنگ موهای مختلف این برند را دنبال کرده و محصول مورد علاقه خود از میان آن ها را پیدا کنید.

شامپو برای موهای رنگ شدهشامپو رنگ مو مردانه